ЧЕРНО МОРЕ - СПАРТАК(ВН)

Потребителски аватар
georgevbg
Мнения: 39
Регистриран на: 29 апр 2005, 21:58

Мнениеот georgevbg » 18 ное 2006, 18:34

Greenway за две неща не мога да се сългася с тебе - за лежането и за подкрепата по трибуните. Ти казваш, че ние сме лежали .. а аз не се сещам за нито един случай, в който заради наш играч да се е бавела играта. А не един път ваши футболисти се просваха на терена още преди да има какъвто и да е контакт
Само TBI "А" футболна група! :)

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 18 ное 2006, 18:37

Честито, Моряци! :D Доволен съм! :D С явно превъзходство надиграхме Спартак, ама много явно. Аз специално нямам спомен да съм гледал мач на живо, в който да видя такава доминация на Черно море, толкова много хъс за победа и себераздаване. Явно тия момчета са усетили колко "струва" този мач и дадоха всичко от себе си за категоричната победа.
Скорпи, що се отнася до съдията, той беше неадекватен в доста ситуации. Спартаклиите играха доста твърдо и нерядко дори грубо и съдията можеше да ги вкара в пътя с няколко жълти картона, но той така и не го направи, а и постоянните ругатни, които отнасяше при всяка свирка може би го стреснаха. Не съм съгласен, че нашите са падали при всеки полъх на вятъра. Обикновено често им се случва, но в този мач не беше така и мисля, че е малко некоректно да се твърди подобно нещо. За мен червените картони на Ненов и Георгиев са си напълно заслужени. Дори и да е сбъркал съдията в някое отсъждане не е това начина да се отнасят с него футболистите. Тъй че Скорпи, в този случай реферо показа завидна смелост като изгони побойника. Като цяло, съдията беше слаб, но не мисля, че той е причината Спартка да загуби!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 18 ное 2006, 18:37

Мартин Христов: За мен друг мач няма

Мартин Христов се завърна в игра след продължително лечение на контузия. Крилото на Черно море се появи в игра за моряците в 67-ата мин. в мача със Спартак.
- Марто, не вкара гол, обаче бихте с много градсия съперник?
- Ами то това е най-важното. Ето чуйте публикта, още крещят от радост.
- Игрово и като резултат смачкахте Спартак?
- Да, Аз си знаех, че вкараме ли гол през първото полувреме ще ги смачкаме. само това трябваше да стане. На края на мача само лежаха и бавеха времето. Вкарахме гол обаче и всичко си дойде на мястото.
- Това май бе най-добрият начин да се завърнеш на терена?
- Да, разбира се - с победа. И то каква? Срещу спартак. Аз съм юноша на Черно море и съм изключително щастлив. Искаше ми се да ги бием с 6 гола, ама това ще стане в другия мач.
- Ти си юноша на Черно море. Можеш ли да сравниш такъв мач и такъв срещу Левски, ЦСКА или друг съперник?
- А, не. Аз още на скамейката им казах на нашите че такъв мач няма. Няма Левски, няма ЦСКА. Такава тръпка няма. По-хубаво от това няма, няма какво да се желае повече.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 18 ное 2006, 18:41

Съдията на терена се справи горе-долу много добре.Аз не съм доволен само от това,че поне 3 пъти позволи да му се скупчат целия отбор на Спартак и да му удрят шамари,ритници и плюнки в лицето.Беше меко казано смешно да позволи подобно вулгарно поведение,като инициатор и провокатор беше Иво Димов,който винаги първи се втурваше на разправии с него,с Ясен Петров,с наши играчи.....Ивчо нямаше 1 читаво отиграване,но в скандалите беше пръв

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 18 ное 2006, 18:45

Има нещо вярно, Ивчо не можа нещо да влезе в час...сигурно е разстроен от бепаричието си и пак е продал я якенце, я някой ланец, я някой сервиз за чай, останал му от хубавите времена, докато играеше в Китай! :lol:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
georgevbg
Мнения: 39
Регистриран на: 29 апр 2005, 21:58

Мнениеот georgevbg » 18 ное 2006, 18:51

Бай Иван .. аз не твърдя, че сме изгубили мача заради съдията. Изгубихме основно защото играхме слабо. Твърдя, че имаше доста симулации на ваши футболисти, което лично мен ме изнерви. А иначе това, което изнерви мача беше ситуацията с дузпата .. но нея няма да я коментирам твърдо докато не видя на повторение какво точно стана там ..
А и освен това не съм Скорпи :)
Само TBI "А" футболна група! :)

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 18 ное 2006, 18:56

Понеже Скорпи ме помоли да коментирам съдията, аз отправих към него някои от изказванията си.
Но категорично продължавам да съм несъгласен с това ти твърдение, че ние сме симулирали и сме се търкаляли по терена!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 18 ное 2006, 18:56

Нас също ни изнерви дузпата,защото съдията отмени вкаран редовен гол за 2:0 свирейки я безрасъдно.Симулации не е имало,защото както подчертават всички,а и се видя,че вашите играха доста грубичко.Мача го изнерви Иво Димов,който щом влезе и започна с разправиите с който падне - Ясен,съдията,страничните рефери,жестове към публиката на ЧЕРНО МОРЕ,а накрая и изрита Кирил Джоров много гадно и просташки.Мача вървеше добре преди дядо Иво да влезе и да показва "хъс" и "сърце",просто беше смешен,някога е бил нещо,сега не е,изобщо не е за професионален футбол,да чете там Конфуций

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 18 ное 2006, 20:29

Иво Димов внесе колорит след почивката.Май си гледал мача със зелени очила винаги когато се скупчваха нашите около съдията Иво ги спираше.Иначе той си беше най-големия в това дерби направи едно феноменално отиграване с пета и изведе Бойлера по крилото и винаги когато топката беше в него го обграждаха минимум трима и му отнемаха топката с нарушение което нямаше кой да даде все едно е Роналдиньо.Ситуацията около дузпата-нашите май претендират за нарушение на Косьо Мирчев срещу Стоян Ненов което не се отсъжда и впоследствие вече става дузпата и гола.И съдията явно гузен отменя гола и отсъжда дузпа което е в разрез с всички правила.И от там нататък вече нямаше футбол.

Тсашко нали си ми слабост ще ти дам един линк да разгледаш малко снимки и да видиш на какво се казва футболна атмосфера
http://www.spartak-varna.net/ipb/index. ... =72&st=330

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 18 ное 2006, 20:37

Забравих да честитя победата на византийците заслужихте си я.Надявам се напролет да ви го върнем с лихвите.

Потребителски аватар
georgevbg
Мнения: 39
Регистриран на: 29 апр 2005, 21:58

Мнениеот georgevbg » 18 ное 2006, 21:14

Току що гледах по Канал 3 кадри от мача и добре се вижда, че Иво Димов при скупчванията на футболисти покрай съдията след отсъждането на дузпата и вкарването и гледа да успокои съотборниците си.
Разочарован съм обаче, че въобще не обърнаха внимание на подсичането на Стоян ненов. Бях твърде далеч, за да видя добре обаче човека на Канал 3 хем казва .. първо Стоян Ненов беше подсечен.. после топката попадна в еди кой и си и той я вкара и едновременно с това Стоян Алексиев свири дузпа, а пък после нито дума имало ли е фал срещу Ненов или не в крайна сметка.
Сега трябва да мислим как да играем по-добре на пролет, за да се радваме тогава ние..
Само TBI "А" футболна група! :)

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 18 ное 2006, 21:51

След 2:0 Спартак заложиха на грубостите и така спираха атаките ни. Изобилстваше от накъсване и фаулове - къде тактически, къде откровени грубости...
Главният закъсня с картоните и се изгуби ценно време за още голове...
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 18 ное 2006, 22:20

Безпристрастна гледна точка - Черно море беше по-добрия отбор и победи..това е най-важното. Съдията се справи що-годе добре с мача - картоните си бяха правилните - за дузпата не знам не видях добре пък и нямаше как да видя..Не знам колко може Спартак, ама бяха много зле неска...Добър Моке...
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 19 ное 2006, 14:55

Само не знам защо се стигна до този бой след мача!? Честно ви казвам, не мога да разбера защо! Кой какви комплекси избива, кой за какво се бори...не оправдавам и двете страни, защото част от нашите викаха на едни спартаклии: Да ви умрат децата! и разни подобни! На кого са нужни тия глупости? Можахме след мача да се видим с Delivery boy и да си стиснем ръцете, той има мъжеството да ми честити победата и толкова. Извън стадиона ние не сме врагове, дори и на стадиона не сме, просто сме от двете противоположни страни. Аз намирам нещо, което ме кара да бъда черноморец, той намира своите причини да бъде спартаклия. НЕ знам...
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 19 ное 2006, 16:05

Изключително лумпенска постъпка,като за съжаление трябва да признем Бай Иване,че нашите фенове са направили боя,събрали са се и са отишли да бият и чупят.Според мой приятел видял боя е било нещо подобно на това което видяхме в Пловдив,две сторени групички от по 50 човека и дъжд от камъни и бутилки,после и масови боища.Според свидетеля 10 коли с полицаи не са могли да разпръснат биещите се.Мисля,че хулиганството доста се разпростря сред феновете на ЧЕРНО МОРЕ,почти на всеки по-интересен мач влизаме в черните хроники :?:.Вчера побоя е стигнал до там,че дори полицаите пристигнали на мястото са били бити от побеснелите фенове.Такова изпълнение не може да не е уговорено предварително :!:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron