БАРСЕЛОНА

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот bluehope » 21 апр 2008, 10:24

Samo Nadal2 написа:Много зле сме в първенството , но дано поне отстраним "найтед за ШЛ! :qipbj: :) :qipaz: :qipae:


:wink:

Hooligan 1932
Мнения: 59
Регистриран на: 11 юни 2007, 23:42
Местоположение: Горна Оряховица

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Hooligan 1932 » 23 апр 2008, 11:02

Как не му метнаха на Лапорта пиратка по тъпата кратуна на мача в събота,когато нахлуха в ложата!Заедно с Рийкард направиха белите смешници шампиони за втора година! :qipaq: Дано Меси изригне довечера и вдигне отбора!
Всичките боляри в асенова махала!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот drvasko98 » 23 апр 2008, 12:30

Нищо друго освен достойно отпадане в най-добрия случай не може да ви случи и това са абсолютните реалности в момента.

Hooligan 1932
Мнения: 59
Регистриран на: 11 юни 2007, 23:42
Местоположение: Горна Оряховица

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Hooligan 1932 » 23 апр 2008, 14:07

Реалностите след мача може да се окажат съвсем други!Дори минимална победа е достатъчна,вторият мач е твърд хикс!
Всичките боляри в асенова махала!!!

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот hris83 » 23 апр 2008, 14:55

Футбол: Преди полуфинала за Шампионската лига Барселона - Манчестър Юнайтед (ОБЗОР)

23 април 2008 | 11:22 | Агенция "Фокус"
Испанският гранд Барселона посреща Манчестър Юнайтед тази вечер в първа среща от полуфиналната фаза на Шампионската лига. Срещата е на стадион „Камп Ноу” в Барселона от 21:45 часа. Домакините от Барселона са на трето място в испанското първенство с минимални шансове за шампионската титла в Испания. На практика Шампионската лига остана единствената възможност за каталунците да направят нещо значимо през сезона. Отборът на Манчестър Юнайтед води в английското първенство и е основен фаворит за титлата в Англия. Футболистите ръководени от Алекс Фъргюсън са в прекрасна форма и според мнозина са сочени като основен фаворит за спечелването на Шампионската лига. Нападателят на Барселона Тиери Анри пропусна тренировката на Барселона в понеделник, но се очаква да е готов за мача. Мексиканският защитник на испанския отбор Рафаел Маркес има известни проблеми с контузия, но се очаква да излезе титуляр в центъра на испанската защита заедно с Габриел Милито. Най-големият проблем на треньора на Барселона Франк Рийкард е отсъствието на Карлес Пуйол, който е наказан. Лилиан Тюрам и Едмилон също имаха леки травми, но се очаква да нямат проблеми да играят в мача довечера. Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън има проблем с леката контузия на Уейн Рууни, но се очаква той да е готов за двубой. Оуен Харгрийвс и Едвин ван дер Сар също имат леки контузии, но се очакват да са готови за двубои.
Вратарят на Барселона Виктор Валдес заяви, че не се чувства уплашен от отбора на Манчестър Юнайтед, преди днешната среща между двата отбора от Шампионската лига. „Не чувствам никакъв страх от отбора на Манчестър Юнайтед. Вярно е, че те играят отлично в момента, но за 180 минути всичко може да се случи. Ние играем силно срещу силните. Мисля, че показахме в мачовете ни от Шампионската през сезона, че заслужаваме място на полуфиналите. Наистина, втората среща е в Англия, което не е много добре за нас, но въпреки всичко аз мисля, че имаме добри шансове за победа”, каза Валдес пред „Скай Спортс”.
Аржентинската звезда на Барселона Лионел Меси заяви, че двата предстоящи мача на отбора му срещу Манчестър Юнайтед могат да спасят сезона на него и съотборниците му. Аржентинецът смята, че само успех срещу английския тим може да спаси честта на тима му след като каталунците на практика нямат шансове за шампионска титла в Испания. „Ако трябва да бъда честен шансовете ни за шампионска титла в Испания са много малки. Имаме обаче голям шанс да достигнем до финал в Шампионската лига. Наясно съм, че разочаровахме привържениците ни с представянето ни в испанското първенство. Шампионската лига е съвсем друг турнир и ние се нуждаем от подкрепата на феновете ни. Предстоят две срещи между два големи отбора в които няма изявен фаворит. Това е двубой, който ще се реши от изявите на целия отбор, а не само от силното представяне на един играч”, заяви Лионел Меси пред испанския вестник „АС”.
Треньорът на Барселона Франк Рийкард заяви, че е оптимист преди срещата тази вечер срещу Манчестър Юнайтед от Шампионската лига. „Срещата тази вечер е решаваща за нас. Това е двубоят на истината за нас. Няма смисъл да гледаме назад. Не споделям мнението, че те са фаворити. Това ще бъде сблъсък между два големи отбора в който мисля, че по-добрият отбор ще излезе победител. Надявам са това да сме ние”, каза Рийкард пред испанския вестник „Марка”.
Сръбският защитник на Манчестър Юнайтед Неманя Видич заяви, че се надява да не се повтори ситуацията от миналата година, когато Манчестър загуби полуфинала от Милан. „В добра форма сме и се надявам да спечелим трофея. Миналата година по това време имахме доста проблеми с контузени футболисти. Смятам, че това е причината за това, че през миналия сезон не се представихме добре в полуфиналната фаза на турнира. Този сезон имаме равностойни резерви, което е много добре за нас. Не съм на мнение, че Лионел Меси е най-опасният футболист на съперника ни. Барселона има още много добри играчи. Чака ни тежък мач тази вечер, но ще дадем най-доброто от себе си за да постигнем добър резултат”, заяви Видич пред английския вестник „Сън”.
Мениджърът на Манчестър Юнайтед заяви, че според него отборът му се намира в прекрасна форма и има всички шансове да спечели Шампионската лига през този сезон. „Изминаха почти десет години от последния ни триумф в Шампионската лига. Смятам, че в момента сме в състояние да повторим този успех. Не смятам, че преди сблъсъка ни с Барселона има изявен фаворит. Те разполагат с прекрасни футболисти, така че очаквам два равностойни двубоя. На мнение съм, че победителят от този сблъсък има големи шансове да спечели финала. Колкото до Лионел Меси, той без съмнение е един от най-силните футболисти в света. Това обаче няма да е двубой срещу него, а срещу целия тим на Барселона, който е много силен”, заяви Фъргюсън пред английския вестник „Мирър”.
I'm back

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот GIGGS » 23 апр 2008, 15:18

Hooligan 1932 написа:Реалностите след мача може да се окажат съвсем други!Дори минимална победа е достатъчна,вторият мач е твърд хикс!

Не думай?! Достатъчно сигурен ли си, че да се обзаложиш? 1-2 бутилки ... аз бих заложил на единица в реванша ...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hris83
Мнения: 189
Регистриран на: 26 мар 2008, 09:45

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот hris83 » 23 апр 2008, 19:01

аз пък чакам да видя довечера развоя,но ми се вижда един равен първия мач и втория ще е въпрос на надлъгване
I'm back

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот drvasko98 » 23 апр 2008, 19:13

Нещо между 1-2 и 2-2 ми се вижда, а за втория ... никакво надлъгване, а голямо мачкане ще има, въпреки доста успешната статистика на Барса в Англия

Hooligan 1932
Мнения: 59
Регистриран на: 11 юни 2007, 23:42
Местоположение: Горна Оряховица

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Hooligan 1932 » 23 апр 2008, 20:28

Щом го казвам значи съм сигурен даже ще заложа на точен резултат 2-2 за реванша!Все пак сме по-добри от Блекбърн! :qipag:
Всичките боляри в асенова махала!!!

Hooligan 1932
Мнения: 59
Регистриран на: 11 юни 2007, 23:42
Местоположение: Горна Оряховица

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Hooligan 1932 » 23 апр 2008, 23:02

Това бил отбор с красив и атакуващ футбол :qipbj: юнайтед играха антифутбол и 0-0 си е успех за тях!
Всичките боляри в асенова махала!!!

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Бай Иван » 23 апр 2008, 23:11

Скучен мач, слаб Ето'о, слаби халфове, много мачкане на топката, идея си нямаха как да стигнат до вратата през по-голямата част от мача. Ама нищо добро не ги чака с тая игра. Дано и Юнайтед се поотворят малко другата седмица, че такова опълчение отдавна не бях гледал. В две редици по 4.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Chelsea_69 » 24 апр 2008, 10:26

Другата седмица темпото ще е по-високо.Все пак каталуската ливада е доста голяма и предполага дълги разигравания.На ОТ нещата ще стоят по съвсем друг начин.А и един гол няма как да не раздвижи играта.
Изображение
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот G8 » 24 апр 2008, 14:59

0:0...аз лично очаквах доста повече от този мач, а и не само аз съдейки по реакциите в медиите :qipbl:

Потребителски аватар
Триона
Мнения: 261
Регистриран на: 04 май 2005, 16:19
Местоположение: тук и сега
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Триона » 25 апр 2008, 16:13

Роналдиньо написа:Ние нямахме игрище, но аз играех толкова много, че когато другите момчета се прибираха вкъщи, оставахме само аз и Бон Бон. Така че играех с него. Той беше доста добър за едно куче. Можеше да държи топката, но не знаеше правилата, защото беше куче. Той беше най-доброто куче в района, а освен това имаше и много добър десен крак”.

Много яко чувство за хумор има Рони, разсмя ме.
Хибс- едно,
Хибс- две,
Хибс са царе!

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот GIGGS » 25 апр 2008, 17:32

Hooligan 1932 написа:Щом го казвам значи съм сигурен даже ще заложа на точен резултат 2-2 за реванша!Все пак сме по-добри от Блекбърн! :qipag:

Всеки има право да прахосва парите си както иска :)
А това за "по-добри от Блекбърн" не е много сигурно. Те поне вкараха гол в домакинския мач при доста по-добра игра на манчестърци, а и на реванша Юнайтед няма да чакат БарЦИлона с компот и баница ;)
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron