РЕАЛ МАДРИД

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 14 сеп 2005, 19:35

Мишке, да ама не е елиминации, хахахахахааааааааааа, ти май не знаеш там какво ще става а? :lol: :lol: :lol: малее колко сте жалки, личи си комплексираните фенове на...айде да не споменавм, че ....

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 14 сеп 2005, 19:51

Real_Madrid_Slavia написа:
РЕАЛ МАДРИД - ШАМПИОН ВЕЛИК !!!!


аххахахахахах бати якия виц :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 14 сеп 2005, 20:18

Да, ако това е виц, то други отбори не съществуват изобщо...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 сеп 2005, 20:33

СТИГА ЯДОХТЕ ЧОВЕКА БЕ КАКВО ТОЛКО Е СТАНАЛО :roll: ВСЕ ЕДНО РЕАЛ НЕМОЖЕ ДА ЗАГУБИ ЛИ КАКВО :?: ЕБАТИ СМЕШНИЦИТЕ :twisted:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 сеп 2005, 21:23

Искам да си каже мнението. Не го трийте,казвам истината.

За мен Реал е най-жалкия отбор. Не защото ги мразя,напротив,има отбори които мразя повече,но не ги смятам за толкова жалки. Реал са най-жалкия отбор от гледна точка на това че разполагат с най-големите футболни звезди,всяко лято купуват най-хитовите играчи и накрая...УЙ! Дали ще е Лион,дали ще е Монако,дали ще е Осасуна или Майорка да ги громи на Бернабеу...смешници.
БАН

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 14 сеп 2005, 22:45

hakunecA написа:Мишке, да ама не е елиминации, хахахахахааааааааааа, ти май не знаеш там какво ще става а? :lol: :lol: :lol: малее колко сте жалки, личи си комплексираните фенове на...айде да не споменавм, че ....

ti mai se iznervi, a?priemi kato maj zagubata i bazicite i ne se izlagai

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 15 сеп 2005, 08:35

Виждам, че в Реал мадрид са си Купили едно от Братчетата Крис Крос (помните лия тази група)
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 15 сеп 2005, 09:56

Загуба голяма работа това си е нормално,още е в много ранна фаза турнира .Още отборите от силните първенства не са набрали скорост.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 15 сеп 2005, 10:56

otto написа:СТИГА ЯДОХТЕ ЧОВЕКА БЕ КАКВО ТОЛКО Е СТАНАЛО :roll: ВСЕ ЕДНО РЕАЛ НЕМОЖЕ ДА ЗАГУБИ ЛИ КАКВО :?: ЕБАТИ СМЕШНИЦИТЕ :twisted:

ото прав си ама ,то май им стана хоби да падат от кой ги хване , а селската им селекция може да покрие външния ни дълг
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 15 сеп 2005, 11:00

извинявай, батенце, ама тва да го каже фен на Арсенал звучи смешничко - Арсенал със своите четвъртфинали.... :shock: :shock:
искам да подчертая, че нито Арсенал, нито Реал са ми любим отбор. Оня ден даже бях за Лион, но да си фен на Арсенал и да хулиш по Реал Мадрид :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 15 сеп 2005, 11:02

Wallace написа:извинявай, батенце, ама тва да го каже фен на Арсенал звучи смешничко - Арсенал със своите четвъртфинали.... :shock: :shock:
искам да подчертая, че нито Арсенал, нито Реал са ми любим отбор. Оня ден даже бях за Лион, но да си фен на Арсенал и да хулиш по Реал Мадрид :shock: :shock: :shock:

не ги хуля само константирам,очевидни неща
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 15 сеп 2005, 11:03

Именно!!! :shock: :shock: :shock:
Те и двата отбора са едни такива смешни...
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 15 сеп 2005, 11:05

bat_jori написа:
Wallace написа:извинявай, батенце, ама тва да го каже фен на Арсенал звучи смешничко - Арсенал със своите четвъртфинали.... :shock: :shock:
искам да подчертая, че нито Арсенал, нито Реал са ми любим отбор. Оня ден даже бях за Лион, но да си фен на Арсенал и да хулиш по Реал Мадрид :shock: :shock: :shock:

не ги хуля само константирам,очевидни неща


Добре извинявам се, не съм те разбрал правилно.... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 15 сеп 2005, 11:11

мало цитати :тема спорт блед балет
7 dni sport-присмиват се на реал
Огромна радост донесе на барселонската спортна преса загубата на вечния съперник Реал М с 0:3 от Лион в Шампионската лига. "Кралско унижение", "Трагедия", "Гняв и безсилие" - с подобни заглавия и коментари вестниците "Ел Мундо Депортиво", "Спорт" и "Вангуардиа" злорадстваха след провала на белите. Всъщност Реал започна по същия начин и миналия сезон в Шампионската лига - с 0:3 срещу Байер (Леверкузен). Мишена на най-саркастичните коментари бе треньорът на мадридци Вандерлей Люксембурго, чиято система бе критикувана остро и от мадридската преса. "Този Реал е черна дупка, а не бяла "галактика", злобееше в. "Спорт". "На скамейката онзи Вандерлей Люксембурго, който в абсурдните си изявления измисли "вълшебния кръст", оказал се в крайна сметка несполучлива шега. На французите не се наложи да се изпотят докрай, за да разкрият колко мизерен е Реал, похарчил толкова злато за трансфери. С пляс-пляс дойдоха три гола като слънце и голям бой за мадридския тим." "Ел Мундо Депортиво" добави: "Вицепрезидентът на Реал Емилио Бутрагеньо заяви преди мача, че датата 13-и ще донесе късмет, но после се прибра в самолета с подвита опашка."
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 18 сеп 2005, 21:14

Поредна загуба на Реал Мадрид. какво става с великия Бял Балет? Мисля, че Перес трябва сериозно да се замисли дали да хвърля парите си за селекция или за купуване на мачове, защото отборът му е просто трагичен в момента. :twisted: :lol:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron