РЕАЛ МАДРИД

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 09 апр 2007, 00:15

Ако с този отбор и с този треньор станем шампиони на Испания тази година, което отново е възможно, това ще е най-сладката титла на Реал, на която ще съм станал свидетел през последните 20 години, откакто симпатизирам на този отбор.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 09 апр 2007, 13:20

Не знам. .в толкова слаб сезон на Реал, може би най-слабият, който съм наблюдавал заедно с предните два, Реал в над 25 мача от Ла Лига игра без дух, без облик, а девет кръга преди края на шампионата е на 2 точки от първото място.. А питам се какво ли ще става, ако заиграят като хората за един цял сезон. :? Нали , имайте предвид, че Реал загубиха и от трите новака по 3 точки минимум, което прави 9 :roll: :wink:

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 09 апр 2007, 14:38

Реал найстина в последните 3 сезона показват игра без хъс т.е. безхъстна игра.Капело трябва да се разкара моментално аз не мога да разбера защо още го даржът,а относно Раул според мен мястото му е в реал а не в Ливърпул.
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 09 апр 2007, 18:17

По-спокойно. Нямаме възможностите за титлата.За мен Барселона отново ще е шампион, но виждам промяна в облика на Реал. Раул в Лузърпул, да,да :lol:
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 09 апр 2007, 23:02

RobertoC написа:По-спокойно. Нямаме възможностите за титлата.За мен Барселона отново ще е шампион

no comment

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 10 апр 2007, 09:56

Гледам обективно на нещата.Изобщо гледал ли си програмата до края....Всеки се надява да станем шампиони, но е малко вероятно.За мен важното този сезон е, че нещата малко по малко взеха да се променят към добро.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 10 апр 2007, 10:03

РАУЛ ОТИВА В ЛИВЪРПУЛ




Нападателят на Реал Мадрид Раул може да премине в Ливърпул през лятото, съобщава DiarioSport.

Според изданието президентът на „белия балет” Рамон Калдерон е потвърдил шокиращата за повечето фенове на футболиста информация. Откакто на „Сантяго Бернабеу” през януари акостираха Игуайн, Гаго и Марсело, шефът на „кралете” иска да продължи да обновява състава.

Раул пък е приятел на мениджъра на „мърсисайдци” Рафа Бенитес и редовно пътува до „Анфийлд”. С голямата сума, която клубът ще отдели за трансфери през лятото, наставникът е способен да привлече звездата на Реал в Ливърпул.
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 апр 2007, 21:49

Тия Реал може ли да са такива лайнари :evil: :evil: :evil: Аз веднъж да съм за тях и те да паднат :evil: :evil:

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 14 апр 2007, 21:50

Мда за пореден път съдията "помогна" на Реал. :evil:
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 14 апр 2007, 21:53

Съдията-безумнец даде втора, абсолютно измислена, дузпа за Сантандер, с което Реал загуби с 1:2. Нямам думи.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 15 апр 2007, 10:16

Две дузпи спряха Реал за титлата


С два гола от дузпи на Гарай Расинг Сантандер обърна Реал (Мадрид) с 2:1 и вероятно изпари надеждите на феновете на „белия балет” за първа титла в Испания от 4 години. Преди изиграването на останалите срещи от 30-ия кръг мадридчани са 3-ти с актив от 54 точки, две повече има лидерът Барселона, а една Севиля.

Тази вечер в Сантандер нищо не предвещаваше неприятното развитие за тима на Фабио Капело. В 33-ата минута Реал поведе с гол на капитана си Раул Гонсалес, който оползотвори хубаво подаване на Игуаин и с левия крак опъна мрежата. По-късно аржентинецът напусна принудително поради контузия. Така завърши и първото полувреме на двубоя.

През втората част домакините излязоха много настървено и дочакаха своя триумф. Той дойде след две чудесно изпълнени дузпи от странана Гарай. Първата беше отсъдена в 72-ата минута, когато Диара фаулира Собре. В 86-ата минута за втори жълт картон пък терена напусна Иван Елгера. Само 2 минути по-късно Канаваро просна Жигич в пеналта и рефера свири втора дузпа. Отново Гарай се нагърби с нейното изпълнение и Касияс остана безпомощен. До края на срещата остана време само за още един червен картон за Реал (Мадрид). Грешникът този път беше Мехия.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 15 апр 2007, 10:21

RobertoC написа:
me написа:
RobertoC написа:Мда за пореден път съдията "помогна" на Реал. :evil:

Нещо ревеш или :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Toва по-скоро е за такива като теб и паралеса, които "реват", че съдията подкрепя Реал. :twisted: Ето, аз се съгласявам с това мнение. Ако не ни беше подкрепил, щяха да загубят с повече. 8) :oops:

ей тоя Паралеса,бах го в ревльото
И една забележка,следващия път няма да съм толкова снозходителен,Паралеса,се пише с главна буква :evil:

Колкото до ревовете ви,разберете едно,толкова сте слаби и смешни този сезон,че няма накъде повече,по-жалък отбор на Реал не съм гледал от години :idea: нямате право да ревете против съдията,първо покажете ,че можете и искате да играете :idea:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 15 апр 2007, 10:26

paralesa написа:
Колкото до ревовете ви,разберете едно,толкова сте слаби и смешни този сезон,че няма накъде повече,по-жалък отбор на Реал не съм гледал от години :idea:


То пък Барселона цъфти направо :wink:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 15 апр 2007, 10:29

Не са толкова жалки Дели,колкото твоите любимци :lol: :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 15 апр 2007, 10:37

Да бе, жалки са и още как - това да отпаднеш от такъв загубеняшки отбор като Л`пуул не е шега работа :lol: :lol: :lol: :lol: А прави сметка щом при цялото си жалко състояние Реал пак е съвсем близо да Барселона в Примера каква е положението и там :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта