"А" Футболна група - честна игра истински футбол

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 19 яну 2006, 19:32

И ако мислиш,че някой ще ти чете фермана :lol:
БАН

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 19 яну 2006, 21:48

Бе за него е важно да си го напише. :wink: :lol:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 19 яну 2006, 22:02

Между другото, не исках да го пиша, но така и така 8 е нахвърлял няколко реда по въпроса...
Като страничен наблюдател за мен най-силните евроучастия на Левски през последните 16 години са есен 1993 и есен 2002.
Хайде за 1993 ясно, там едва ли някой би могъл да оспорва. Но според мен веднага след това идва 2002 в класацията. Тогава Левски просто нямаше късмет, а можеше да стигне по-далеч. При Муслин играехте силно. Доста по-силно от есента с Гочето и тази есен.
Но при вас много често се наблюдава този феномен. Със по-силна игра отпадате, с по-слаба продължавате напред. И веднага мога да дам пример. През 1994 отпаднахте от Олимпия, а през 1995 със състав поне 2 класи под онзи елиминирахте Динамо.
Футболът е непредсказуема игра.
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 19 яну 2006, 22:44

след 5 години ще говорите, че тази година сме играли силно.сега просто н искате да го признаете.на мен левски ми хареса срещу брьондби, но сега отборът ми харесва повече.аз наистина харесвам как играем и че имаме стил.няма да го признаете, но цска спечели 3те си победи с изключително дефанзивна тактика, особено гостуванията и с много късмет.8, прочетох началото на поста ти, което за мен не е никак малко и изисква много търпение.......не разбрах какво успя да измислиш срещу победата ни над оксер и държа да чуя.да ом не игра мотивирано, но пък игра с титулярите си.възползвахме се и ги бихме и то със страхотна игра..........защо вие не бихте резервите на демотивирания монако?

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 яну 2006, 22:56

ТЕМАТА Е ЗА 'А' ГРУПА :wink: И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ КОЙ НА КОЕ МЯСТО Е :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 19 яну 2006, 23:03

Еми пиши си тук,бре,Отка... :lol:
Като нямаш къде другаде. :twisted:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 19 яну 2006, 23:39

gonzo,
аз говоря това, което мисля и виждам на терена и след 15 години пак съм готов да си повторя думите: в периода 1989 - 2005 най-силните ви участия като игра са през 1993 и 2002...
Колкото до дефанзивната игра, имам един въпрос, понеже подхващаш темата, не го приемай като заяждане. Предполагам си бил на стадиона на реванша с Оксер: колко удара в очертанията на вратата имахте освен попадението?!
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 20 яну 2006, 01:30

tonick написа: аз говоря това, което мисля и виждам на терена и след 15 години пак съм готов да си повторя думите: в периода 1989 - 2005 най-силните ви участия като игра са през 1993 и 2002...
Не мога да кажа какво ще ти бъде мнението след 15 години,най-малкото защото не те познавам що за човек си,но след такъв период от време много хора биха си го променили в една или друга посока!Виж какво е било мнението на Осмака,преди малко повече от 2 месеца(втория негов постинг на страницата,и по-конкретно първите 2 абзаца от отговора му към мен):
viewtopic.php?t=1595&postdays=0&postorder=asc&start=525
Сега ми се струва,че малко по-иначе пише,но може и аз да бъркам!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 20 яну 2006, 02:38

tonick написа:Между другото, не исках да го пиша, но така и така 8 е нахвърлял няколко реда по въпроса...
Като страничен наблюдател за мен най-силните евроучастия на Левски през последните 16 години са есен 1993 и есен 2002.


А есен 2005-та не е силна,така ли?
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 яну 2006, 10:23

Корекция:
Хм....интересно съм разсъждавал тогава (прочетох си мнението). Не съм бил запознат с някои механизми в групите :) .....наивно като едно дете съм вярвал в "чистотата на надпреварата" :D .
Не отричам трите ви победи. За мен във всяка една имате и доста голяма доза шанс. Това обаче, че са три (а не една), означава че има нещо и от вас и не е само случайност. Били сте си ги. Понякога и така става. Друг път пък може да надиграете съперника, но три пъти да паднете.
Идеята ми е че не мога да ги броя за големи и велики мачове. Че сте ги били добре. Очевидно отбора ви е играл нещо, защото само с шанс в три мача не става (въпреки, че го има този елемент).

При нас е обратното. Големи мачове има ама "биенето" (без да е голям мача, а просто да бием) в нужните моменти на финалната права го няма.

Впрочем по темата няма да споря. Времето ще покаже кой е прав. Предполагам след 10-20 години запалянковците на други отбори ще си спомнят нашите мачове от този сезон и вашето и на Литекс участие.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 20 яну 2006, 11:32

8 написа:Не съм бил запознат с някои механизми в групите :) .....наивно като едно дете съм вярвал в "чистотата на надпреварата" :D .
О,дааа.Започва се.Сега ми е интересно,кой и кога ще заговори за куфарчета с пари на полувремето,купени съдии или хванати играчи? :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 яну 2006, 11:46

Не съм казал това и не извъртам. Горе-долу мнението ми е същото. Успехи срещу Оксер, ОМ и Динамо взети заедно са повече от този срещу Глазгоу. Онова е голям мач. Като цяло мисля, че е по-трудно трите мача да се вземат отколкото елиминирането на Глазгоу, но това е мое субективно мнение.

За групите имах предвид, че сега видях някои неща. Мисли си каквото искаш и не визирайки точно групата на Левски (а гледам и нашата) установих, че някои отбори в едни мачове (примерно първите два) играят на живот и смърт и халосват всичко по пътя си, а в други мачове ситуацията е коренно различна. Съперниците на тези отбори съответно изпадат в диаметрално противоположни позиции преди сблъсъците помежду си, тъй като излизат с различен актив от мачовете със силните.
Върхът на всичко е че и много сметки се правят. Нещата съвсем се изкривяват от това, че се играе един мач срещу всеки и тук също има значение на кого гостуваш и на кого домакинстваш, както и кога (в първи, втори, трети, четвърти мач в групата) играеш с някой. Въобще доста сметки има. Не съм на мнение, че отборите просто излизат, за да бият, така както беше на нашия мач с Байер или вашия с Оксер или пък на Литекс срещу белгийците (кратко и ясно си знаеха, че трябва да бият). В тези мачове всичко беше дефинирано. Излизаш и биеш. Няма "ама този там как завършил, срещу нас ще играе ли или това е първи мач и ще се хвърли, а съперниците ни дали няма да получат бонус от мач без значение за силен и т.н.". Доста калкулации и сметки има в групите, които ("разчети") са по-различни от тези в ШЛ, където може и да се правят сметки, но не са чак такива с кой кога играеш, тъй като със всеки си играеш по два мача.
Последна промяна от 8 на 20 яну 2006, 11:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRDT
Мнения: 220
Регистриран на: 31 окт 2005, 22:34
Местоположение: Русе/София
Контакти:

Мнениеот BRDT » 20 яну 2006, 11:48

Осмак, пич, как ги переш все такива постове? Давай кратко и ясно, че ме мързи да чета...

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 20 яну 2006, 14:06

8 написа:Чета, че не били 2, а 3 силните мачове на Левски тази есен.
Бих искал някои от споменаващите тези цифри да назове кои мачове има предвид.
И ако са два, а не три, кой мач от тези с Оксер, Динамо и ОМ не включвате? Защото за мен са еднакви. Единия път не играли звездите, другия път с човек по-малко са, третия път отбора не знае къде се намира и не виждам разликата между тях и не знам кой да изключа ако сте направили 2, а не 3 "големи" мача.

Аз под силен мач разбирам такъв в който излизаш с отбор играещ за нещо, елиминация и да го биеш главно със собствени сили (да и спортно щастие има, но не то да е основното).
Спрямо моите критерии не виждам такъв мач на Левски тази есен. Такива от историята ви са например тези с Глазгоу и Щутгарт. Не виждам обаче нещо от тези мачове, в които отборите излизаха у дома и като гост, с пълна мобилизация и ясното съзнание, че трябва да бият Левски, но въпреки това Левски да не им го позволи, при мачовете ви тази есен.

:arrow:
8 написа:Не съм казал това и не извъртам. Горе-долу мнението ми е същото. Успехи срещу Оксер, ОМ и Динамо взети заедно са повече от този срещу Глазгоу. Онова е голям мач. Като цяло мисля, че е по-трудно трите мача да се вземат отколкото елиминирането на Глазгоу, но това е мое субективно мнение.
:roll:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 20 яну 2006, 14:14

Мичо написа:Еми пиши си тук,бре,Отка... :lol:
Като нямаш къде другаде. :twisted:

НА ТЕБЕ И ТУКА НЯМА ДА ТИ СЕ ПИШЕ СЛЕД МАЧОВЕТЕ С АМАТЬОРИТЕ ОТ СЛОВАКИЯ :lol: :lol: :lol: :lol: КАКТО СЕ КАЗВА САМО ТЕМАТА ЗА 'Б' ГРУПА ЩЕ ВИ ОСТАНЕ :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта