"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 20 яну 2006, 22:55

Кое ни е кофти,бе,Отка!? :lol:
Аз като те гледам,не ще се пръснеш,аме не знам какво май,ам? :lol:
Искам един факт да ми обясниш...
Защо допреди 5-6 години "най-великия клуб на света от 48а" винаги е бил като малцинство на дербитата с вечния съперник? :lol: :lol:
Защо дори и на Армията е имало случаи две трети от стадиона да е бил син? :lol:
защо,защо,защо? :lol:
Знам,че няма да получа отговор... :lol:
Ще си напишеш там общите глупости и това е... :lol:
щото нямаш какво да кажеш. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 21 яну 2006, 00:24

КАК НЯМА ДА ПОЛУЧИШ БРЕ МИЛЕНКО :lol: :lol: :lol: ВЕДНАГА ПРИ ТОВА :wink:
ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА ЩЕ ТИ ОСТАНЕ НАЛИ ПРЕКИТЕ ДВУБОИ :lol: :lol:
ТО И САМО ТОВА ИМАТЕ ВСЕ ОЩЕ СРЕЩУ НАС :? :? :?
НО ИДВА НОВА ЕРА НА ЧЕРВЕНО ВЕЛИЧИЕ МИЛЕНКО А С НЕЯ И КРАЯТ НА ПРЕВЪЗХОДСТВОТО ВИ В ПРЕКИТЕ :wink:
И ТОГАВА СИНКО ЩЕ МЕ МОЛИШ ДА СЪМ МИЛОСТИВ :lol: :lol: :lol: :lol: СЕЩАШ ЛИ СЕ :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 21 яну 2006, 09:16

Не се сещам... :lol:
Защото историята е показала,че дори и при червено величие,червените пак ядат сините макари,както е указано в подписа ти... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 13:49

1914 написа:Това е причината за неадекватно многото спечелени титли за толкова кратко време до 1989г.


Аз пък си мисля друго. Това, че печелим 9 титли поред тогава (трябва да са 12 ама властта се намесва в полза на един "невинен" и вечно борещ се за нещо отбор) си е нормално. Имаме много добър отбор, който е и гръбнака на успеха на олимпийския отбор.
Тогава няма какво да се демонстрира от някой във власта, защото няма нищо на футболния небосклон.
ОБАЧЕ след 9-те титли вече има смисъл да се прави нещо в противовес на силния отбор (така е било винаги, САЩ следва създаване на Обединена Европа, долара единствен могъща валута без еквивалент и идва еврото, БСП и идва СДС и т.н.). Тогава идват всякакви комбинации за създаване на втори силен отбор и той се "пръква" (както се изразява 1914). ЦСКА няма за какво да бъде правен силен срещу нещо. До тогава няма изявен лидер. Има силен варненски футбол преди войната. След войната е едно равновесие. Левски не е бил тогава (и въобще никога не е бил) лидера на българския футбол, че да се прави отбор, който "да го смачка".
Напротив! След нашата сила Левски изведнъж започва да се утвърждава (като втори, но все пак) силен отбор в България.
Не мога да разбера връзката с някакви гонения на сини играчи и отбора ЦСКА. Ако сте имали някакво взимане-даване с комунистите това не е еквивалентно да сте имали такива взаимоотношения с футболния отбор ЦСКА. Отделно дори и тази глупост да е вярна се опитвате да си придавате реклама. Защо пък ЦСКА да организира нещо срещу Левски!? Да не би вие да сте били най-добрия отбор тогава, че срещу вас да водим кампания по елиминиране на ваши играчи?

Корекция:
Менте значи а?
Аз пък си мисля, че колкото град Левски и неговия преобладаващ етнос мога да оприличавам с Апостола абсолютно същото основание имам да отъждествявам вашия отбор с човека Левски.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 13:55

8 - няма да споря с теб.... Прсото всички дружно нека....
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 14:10

Ми Уоли пишете страхотни глупости и понякога е нужно малко да падам до нивото ви.
Кое не е вярно, че "не ти се спори"?
Били сте винаги ощетявани за сметка на нас? Ние сме ви правили злоуми? Не сте се ползвали от привилегии на властта? Вярваш на глупостите за революции и че благодарение на народа и въпреки властта сте просъществували?
А за ЦСКА-Литекс и как Гунди бил свален от 3 до 9 място от българин (синята логика тръгва мъдро: следствие комунист е гласувалия, последващо следствие цесекар :roll: ) мисля, че трябва да обсъдим нашироко темата, защото говорите несвързани неща, което нямаше толкова да дразни ако се ограничавахте до фантасмагориите без да обиждате ЦСКА.

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 23 яну 2006, 14:37

Несъстоятелността на твърденията, че на "Левски" му се е пречело в онези години, се доказва много лесно - нужен е само един бегъл поглед на предстявянето им в Европа и отборите, които са си писали историята на техен гръб. Или може би и там е имало заговор срещу "отбора на народа"?
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 14:41

8, защо, приятелю. Приеми, че ти говориш само истината, че ние тука в София, не знаеме нищо. Приеми, че "не съм" израстнал на "Българска армия", преди "Народна армия". Приеми, че не живея във военен квартал, приеми, че не съм служил във Спортната школа на ЦСКа... Не чета книги за футбол... с две думи - не знам как стоят нещата около ЦСКА и привличането на спортисти в този отбор.......
8, приятелю, тази тема не желая да я обсъждам с човек, който ги "разбира тия неща"...
Ако един ден, живи и здрави да са, имаш деца, обяснявай на тях за неудачника Левски и за Великия ЦСКА... На мен каквото ми е нужно за ЦСКА и Левски - как става съм го видял (не съм го прочел!!!!!)...
Знам, че са ме били по стадиона като Викам "Левски", а не "Витоша". Обяснявай после на малките като Девелопер, че МВР са били наши хора...
Такива ми ти работи... :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 14:41

Ето и Мето е чел много :arrow: знае много...

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 23 яну 2006, 14:47

8 написа:Аз пък си мисля друго. Това, че печелим 9 титли поред тогава (трябва да са 12 ама властта се намесва в полза на един "невинен" и вечно борещ се за нещо отбор) си е нормално. Имаме много добър отбор, който е и гръбнака на успеха на олимпийския отбор.
Осмак,честно ти казвам,чак ме кефиш когато се опитваш да се правиш на ударен :wink: Та значи е трябвало да спечелите 12 титли подред,а?Защо обаче пропускаш факта,че малко преди да дойдат тези титли е трябвало да изпаднете?Oще по-интересно е как оставате в групата :lol:
Ами първата ви титла?Разговарял съм с привърженици на Септември(от беловласите) и те са ми казвали,че отборът Септември при ЦДВ,който става шампион през 1948г. е станал такъв,благодарение главно на играчите на Септември :wink:
И още нещо ми кажи.Как се е събрал въпросният отбор с 9 поредни титли?Колко години,всеки който е подлежал на редовна военна служба е имал право да играе първо в отбора на комунистите,и чак ако не е одобрен може да отиде в друг отбор?
Колкото до ментето,хмм.Е,оригинал ли сте,след като сте създадени по съветски образец?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 14:48

Wallace написа:Знам, че са ме били по стадиона като Викам "Левски", а не "Витоша".

Това какво общо има с ЦСКА?

Wallace написа:Обяснявай после на малките като Девелопер, че МВР са били наши хора...

Обяснявай после на малките деца, че БКП били наши хора.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 14:53

не бре 8, ти си по обясненията, ти си чел, ти си в София, ти знаеш всичко, аз се отказах да обяснявам... аз някой неща как стават съм ги видял наживо... (Например, как шеф на Армейската школа на пуска нарочно играч на Славия да играе за отбора си... само пример ти давам... само един малък пример) А имам един цял чувал с такива истории от "живия живот", които не съм ги чел или чул от някой...

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 23 яну 2006, 14:57

Аз примерно не казвам, че ЦСКА не е бил толериран. Обаче ми е смешно левскарите, чийто отбор също е ползвал доста облаги, особено на фона на провинциалните тимове, да се оправдават за неуспехите си с подобни аргументи.
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 14:58

Поправка:
12 титли нямам предвид "още 3".
Много добре знаеш, че имаме 9 титли, пауза един сезон, 2 титли. При паузата предполагам знаеш как ни отнемат титлата и в полза на кой отбор. Понеже сте изключително нагли и аз ще си позволя нещо да кажа. Тогава разни педераси си позволяват своеволие срещу уж водещия се за отбор на партията и в полза на уж малтретирания народен отбор. Само заради това нещо е смешно, жалко и малоумно всяко едно ваше твърдение, което чувам за нашите привилеги и вашите несгоди. Евтини приказки опитващи се да оправдаят по-слабото представяне на синия отбор през годините. Примирете се с втората позиция в родния футбол и на тази база си броите успехите. Не сте на едно ниво с ЦСКА. Просто такава е истината.

За ментето:
Това е оригиналния български клуб прославил България и на национално и на клубно ниво. Останалото и на двете поприща е "гарнитура" и добавка (примерно на клубно ниво Славия полуфинала през 67 или на национално добрия Боби към Ицо, Емо, Любо, Трифон, Лечков). Сърцевината на българския футбол е ЦСКА и без споменатите гарнитури горе-долу съдбата на футбола ни щеше да е същата обаче без сърцевината щяхме само да си мечтаем за нещата, които са ставали, стават и разбира се пак ще стават.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 23 яну 2006, 15:02

8,безсилието и ядът ти прозира отвсякъде. :wink:
Мисля,че Асен ти го каза перфектно.Прочети доста пъти мнението му,доста полезни неща за себе си може да откриеш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта