"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 15:03

Корекция, абе пич, на мен също не ми е ясно защо спориш... не виждаш ли, че те са шправи... Ти го питаш, защо като отпадате играете веднага пак в А група, а той виж как ти отговаря... Че сме ползвали облаги... Е как имаш ищах да спориш още...
Давай приятелю - срещу Вятърните мелници... Аз за себе си реших, че ще е по-добре да си запазя знанията си за мен си. кой каквото го интересува как е било няма да се поддава на писания и приказки, а ще отиде и ще провери как е било...

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 23 яну 2006, 15:11

8 написа:Поправка:
12 титли нямам предвид "още 3".
Много добре знаеш, че имаме 9 титли, пауза един сезон, 2 титли.
Много добре знам,че си крещящо некомпетентен,дори когато става въпрос за историята на любимия ти отбор!
Аз казвам,че са 2 поредни титли,пауза 1 сезон и после още 9 поредни!

8 написа:При паузата предполагам знаеш как ни отнемат титлата и в полза на кой отбор. Понеже сте изключително нагли и аз ще си позволя нещо да кажа. Тогава разни педераси си позволяват своеволие срещу уж водещия се за отбор на партията и в полза на уж малтретирания народен отбор.
Понеже ти много знаеш,ще чакам да ни представиш твоята версия на случилото се тогава.Днес явно ще се смеем много:lol: :lol: :lol: Давай :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 15:20

2+1+9, а не 9+1+2

Ок. Няма смисъл от тази гюрултия. Когато говоря не правя справки със статистики и понякога бъркам малко. Грешката в случая е незначителна и не променя същността на казаното от мен. Забелязвам, че постоянно търсиш някъде да не съм прав. Понякога не намираш съответните статистики :( .
Молба към Мичо: Моля не трийте никога моите мнения. Не, защото се имам за важен, а защото момчето гледам, че и месеци след като съм ги писал се връща да ги препрочита. Ако намерите и спонсор да издаде мненията ми като книга обещавам специално на екземпляра за Корекция да се разпиша (..........на страницата на книгата, където има мнение от 6 ноември).

Понеже ти много знаеш,ще чакам да ни представиш твоята версия на случилото се тогава.

Ще си я спестя. Предпочитам да слушам версиите на ревльовците с най-добър отбор, най-добър футболист, борещ се срещу властта (всички тези неща обаче НЕ СЕ РЕАЛИЗИРВАТ ЗАРАДИ "ДРУГИ"/ТРЕТИ ЛИЦА, ПАРТИИ, КОМУНИСТИ, ВОЕННИ, ОБЕДИНЕНИТЕ УСИЛИЯ НА ЕВРОПА, ЗАЩОТО И ТАМ СТЕ ТРАГЕДИЯ, ПРОЛЕТАРИАТИТЕ В СВЕТА И ИЗВЪНЗЕМНИТЕ...време е и тези последните да посочите като виновни) и прочие лиготии с едничката цел да се оправдае едно бездарно съществуване. Говорете си там простотиите. Това не променя нещата около ЦСКА. Издигайте си там подобно на секта някакви култове, които само вие си знаете.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 23 яну 2006, 15:25

Wallace написа:Корекция, абе пич, на мен също не ми е ясно защо спориш... не виждаш ли, че те са шправи... Ти го питаш, защо като отпадате играете веднага пак в А група, а той виж как ти отговаря... Че сме ползвали облаги... Е как имаш ищах да спориш още...
Давай приятелю - срещу Вятърните мелници... Аз за себе си реших, че ще е по-добре да си запазя знанията си за мен си. кой каквото го интересува как е било няма да се поддава на писания и приказки, а ще отиде и ще провери как е било...

Уолъс,аз съм тук предимно за забавление.Никога не съм крил,че 8 ми е един от любимите клоуни във форума(направо любимият).Просто го подтиквам към нови бисери,за да се веселим.Не го ли виждаш,че не знае историята на любимия си отбор.Просто го тръскам,та да изръси поредната си глупост :lol: Иначе той,като не му е угодно да отговори на нещо,заорава нанякъде и се опитва да смени темата.
Малко напомня на вица,дето Рейгън и Брежнев спорели,коя кола е по-добра-Волга или Форд.Накрая Брежнев като нямало какво да каже,заявил на Рейгън:
-Е да,ама вие пък сте расисти и си биете негрите!
Та и той така!
Знаеш,че мълчанието е знак за съгласие!След като не ти отговаря на нещо,значи е съгласен с теб.
Аз си се гъбаркам с него :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 15:27

Аз ви казвам, бе Корекция, човека е много учено и всичкото знае... :wink:
аз за това не искам да споря с него... Интересно, ми е, че сега съм почти, но не напълно сигурен какво ще си помисли - "тия Левскарите, собствената си история не знаят, а ми спорят за нашата, аз колко книги съм изчел...
Това, което го говорят те хич не е истина - всички просто са се изпопребивали да играят в ЦСКА, а не е ставало насила... и т.н."
Аз тука си кибича и се забавлявам...
Корекция, ученото си е учено...

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 15:34

Вие май изкукуригахте. Не мога да разбера какво демонстрирате тук. Не си пишете в скрития форум, нито на ЛС, а тук безмислени разменени мисли относно 8.
Преди поне бяхте смешни, но тези последните ви постинги имат за цел да ме нокаутират от тъпотия.
Толкова скучни станахте.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 яну 2006, 15:38

Wallace написа:Аз тука си кибича

Ами ще те оставям да си кибичиш, но аз ще излизам, че стана скучно.

Wallace написа:и се забавлявам

Забавлявайте се с Корекция. Такъв забавен дует като вас няма.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 23 яну 2006, 17:23

8, ОПАСЯВАХ СЕ, ЧЕ ТОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ, АЗ ЗА ТОВА СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НЕ СНМЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО ОТ ЕДИН ГРАД. ТОГАВА ЩЕШЕ ДА МОЖЕШ ДА ПРИСЪСТВАШ НА СРЕщИТЕ НА ФОРУМА И ДА СИ ЛАФКАМЕ... И АКО СЕ БЯХМЕ ВИДЯЛИ НА ПОНЕ 2-3 СРЕЩИ, СЕГА ВЕЧЕ ЩЯХМЕ ДА СМЕ ИЗЯСНИЛИ ВСИЧКО(ДАЛИ?????)...
И В МОМЕНТА ЩЯХМЕ ДА СИ ГОВОРИМЕ ЗА ПЛЕТКИ И ЗА РЕЦЕПТИ....
На темата "Комунизъмът в България" - не искам да спориме - ти си имаш едно мнение, аз си имам друго... Не мисля, че е редно да си потрошавам пръстите по калвиатурата, за да ти разказвам какво съм видял и какво са ми разказали... Някой ден, живи и здарви, ще се видиме,. ще пийнеме, ще ти разкажа, какво съм видял и какво знам.... а и ти така на мен...
Питането ми е ако Комунистическата партия беше решила да създава спортни отбори от Пловдив или Варна - пак ли щеше да си от ЦСКА, за теб знам, ама за други не съм сигурен...

Потребителски аватар
monarh
Мнения: 41
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: Sofia

Мнениеот monarh » 25 яну 2006, 14:02

Mnogo 4estna igra absolutno istinski fotbol :wink:
I SAMO LEVSKI

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 26 яну 2006, 09:57

ЦСКА на загуба 9 милиона

04:57 26.01.2006г.
Агенция "Фокус"

София. Натрупаните загуби в последните години са принудили акционерите в ЦСКА да намалят капитала на дружеството от 10 милиона на 500 000 лева, показват данните от последното Извънредно общо събрание в клуба, проведено на 5 декември м. г., съобщава вестник “Тема Спорт”. Цената на една акция пък е намалена от 20 на 1 лев.
Това се налага, за да се покрият загубите на дружеството, които за последните години са достигнали драстичните 9 303 000 лева.
Според изискванията на Търговския закон капиталът на едно дружество се намалява, когато чистата стойност на имуществото спадне под размера на вписания капитал. Някои специалисти са на мнение, че акционерите прибягват към подобно действие, когато планират да пренасочат капитала си към друго място. В заключенията от одита на последния счетоводен отчет на ПФК ЦСКА АД е записано следното: „Краткосрочните активи са с 978 000 лева по-малко от краткосрочните пасиви; без подкрепа от
акционерите и кредиторите, дружеството няма да е в състояние да продължи нормално дейността си в бъдеще".
В Локомотив София също отчитат загуба за 2004 г., но в много по-малък размер. Общо натрупаните счетоводни загуби към 31.12.2004 г. възлизат на 684 хиляди лева.
Единственият от столичните отбори, който е отчел печалба за въпросния период, е Левски. Счетоводителите на клуба са сметнали, че за 2004 г. дружеството е спечелило 300 000 лева.


Защо ли звездното отборче на цска,което уж е фраш с пари дължи милиони...Може би защото освен мръсните пари на Черепа,други там няма?
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 яну 2006, 15:01

1. "На загуба" и "дължи" са две различни неща. То и Челси сигурно е на загуба при това лудо хвърляне на пари ама едва ли те и в частност Абрамович дължат нещо на някой. Просто е "загубил" от своите пари.
2. Във футбола по-принцип нещата са си на загуба във всяка точка на света. Това, че Левски е на печалба показва, че мерките, които предприеха ("край на разхищението, защото няма пари") са дали резултат. Показва обаче и друго, а именно че финансово не са много силни. Ако не беше така щеше да е като периода Чорни и лудо пръскане на пари.

Не търси такава зависимост между печалба/загуба и финансова или футболна сила на отбора. Дори ако има връзка тя е обратна. Те и Реал я "закъсаха" и разпродадоха от базите си, но като ги гледам нито са пред фалит и закриване на отбора, нито пък са по-слаби и да играят в по-долните дивизии или поне да слязат в турнира на УЕФА. Освен това като "бедни" и "фалиращи" продължиха пак да купуват най-скъпите футболисти.

Потребителски аватар
tnt
Мнения: 83
Регистриран на: 21 мар 2005, 11:12

Мнениеот tnt » 26 яну 2006, 15:08

Абе 1914 точно ти ли се намери да гонориш за мръсни пари бе. Вашият благодетел го търсеха по целия свят за препиране, ти си тръгнал да ми говориш за мръсни пари. Бе маа му стара що не си гледате във вашия о(т)бор, а сте тръгнали да обсъждате нашите финансови резултати. Каквото и да се случи с ЦСКА, ние ще си понасяме несгодите, тебе кво те е.е тая работа. Надъхвайте си се как тая година ще вземете УЕФА и не се занимавай с нас
Изображение
Това няма как да го забравите
Кои отново са футболните идиоти на Европа

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 26 яну 2006, 15:24

"Нашият благодетел" не е дал и стотинка за Левски от 2002г.,иначе сега щеше да празнуваме 7-ма поредна титла. Или ти мислиш,че Черепа е "по-силен" от Чорни и го е надцакал? Докато Чорни беше тука,Черепа си траеше :lol: Той за тва взе цска,защото Чорни беше взел Левски,иначе Черепа си е левскар. :lol:

Осмице,оправданието с трансферите е смешно при положение,че цялата ви лятна селекция беше около 300 000 лева. Нали само за Хидиуед дадохте пари?
Истината е,че без Черепа щяхте да сте на ръба на фалита. И без това дължите пари на играчи,избягали от цска,по целия свят. А БФС ви опрощаваше доста дълго време дълго т 2 мил. лева за да играете в А група. За същата причина,само че заради 30 000 лева беше изхвърлен Пирин :?
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 26 яну 2006, 15:48

Аз не говоря за други неща, а конкретно затова което си постнал. Загубите описани в материала са такива на собствениците (акционерите) на клуба. Това не значи, че ги дължим на някой.
Вече други дългове ако имаме нямат връзка с тази статия.

Наивно е да си мислиш, че ще фалираме или ще изчезнем каквито и дългове да има. Това няма как да стане. Винаги някой ще поеме отбора на ЦСКА (същото важи и за вас).

Опитах се да ти обясня да не гледаш статията, защото няма много смисъл от към бъдещи резултати. Ако ти от нея си извадил заключение, че следва поредица от загуби на ЦСКА си сбъркал.

Потребителски аватар
monarh
Мнения: 41
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: Sofia

Мнениеот monarh » 26 яну 2006, 20:52

E nqma da ima poredica ot zagubi vie za tazi godina ste si se osigurili :)
Da vi vidim dogodina :wink:
I SAMO LEVSKI


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 82 госта

cron