"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 юни 2005, 12:25

АЗ лично си ходя на всеки мач има няма тръпка все едно обичам да съм на стадиона НАДЯВАМ СЕ ЗАНАПРЕД ДА ГЛЕДАМЕ ПОВЕЧЕ МАЧОВЕ С ОТБОРИ ОТ ЦЯЛА ЕВРОПА ПО НАШИТЕ СТАДИОНИ 8)
Последна промяна от otto на 02 юни 2005, 12:31, променено общо 1 път.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 02 юни 2005, 12:26

Wallace написа:най-интересно е като има скандал след някой мач.... Тогава във форума ще стане лудница.... А от последните кръгове в А група нямаше смисъл.... Интересно ми е да видя статистика колко фенове имаше последните два кръга по стадионите и дали събрани общо могат да напълнят стадион "Васил Левски".

Могат да напълнят само В сектор на Националния. Колко да е имало? Само примерно изброяване ще се опитам да направя - на Славия 500, на Литекс 500 на левски 1000 на Локо Пд. 4000 на Пирин 200 на Видима - 500 кой още остана..... ааа да Беласица - 1000 и кой още..... аха . Марек - 1000. Общо взето 8700 по мойте сметки
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

CSKA

Мнениеот gizo » 02 юни 2005, 13:38

Wallace написа:Прави сте аз също ви подкрепям. Също се радвам и за Левски. Колкото можа игра с юношите и победи. Иначе това ни е футбола. аз за това апелирам за група от 10 отбора и толкова. Може някой да ми е обидно, но какъв беше смисъла от последните кръгове, след като ЦСКА победи Левски.


Бих бил по краен след лиценз и предварителна банкова гаранция запорирана до края на шампионата ,че отбора е обезпечен .може само и 6 отбора но истински мачове ,тогава никой няма даси пика на парите .Сега направиха още 2 групи с отбори с мераци но и без пари за жалост и Дунав в това число .до края на следващия шампионат ще има отказали се поне по 2 отбора и по още толкова неплащали заплати .
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 02 юни 2005, 15:09

Absolyutno. I az sum za namalyavane na otborite i za licenzi. Ne moje neshtata da produljavat taka. Koito iska da igrae profesionalen futbol tryabva da si go zasluji kakto s igra, taka i s baza i t.n. Ne moje na poruteni stadioni da iskame evropeiski futbol. No i problema s bazite sushto e vajen i tryabva po-skoro da se reshi i da se predostavyat na klubovete.
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 19 юни 2005, 17:07

А какво ще кажете за новаците в "А"-групата!!!!
Аз стриктно ще следя представянето на "Вихрен"-Сандански!!!
Чух,че вече си имат и двама португалци в отбора,а и стягали малкото китно стадионче в края на парка.....
съвсем ще се раздвижи футболът в региона,а това е добре :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

CSKA

Мнениеот gizo » 19 юни 2005, 18:57

betina_bambina написа:А какво ще кажете за новаците в "А"-групата!!!!
Аз стриктно ще следя представянето на "Вихрен"-Сандански!!!
Чух,че вече си имат и двама португалци в отбора,а и стягали малкото китно стадионче в края на парка.....
съвсем ще се раздвижи футболът в региона,а това е добре :D


Дано но нека видим на кого ще бъдат сателит и на кога ще полегнат .Иначе това е хубаво ако играят мъжки срещу всички затова правят добра селекция
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 19 юни 2005, 19:06

уффф ...как не ти се схванаха пръстите да го напишеш това????
Все ми се иска да вярвам,че няма да има такива гимнастики.....
но когато започне новият сезон,ще разберем!

ти по-добре кажи - в Русе развива ли се спортната акробатика или спортът е замрял??
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

CSKA

Мнениеот gizo » 19 юни 2005, 19:10

[quote="betina_bambina"]уффф ...как не ти се схванаха пръстите да го напишеш това????
Все ми се иска да вярвам,че няма да има такива гимнастики.....
но когато започне новият сезон,ще разберем!

ти по-добре кажи - в Русе развива ли се спортната акробатика или спортът е замрял??[/


Учудвашме приятно добри спортни познания ,наистина гимнастика и гребни спортове останаха ,тук сме май най -добри затова имаме много национали в тези спортове иначе всичко друго разруха ,няма пари и базата се занимари или се подъджа зле :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 юни 2005, 09:05

"А" групата си е сила, колосални отбори играят там... Има мъжки мачове и интрига до последния кръг... Всички отбори се борят за нещо, едни да не изпаднат -0 други да станат шампиони. Никой не играе напразно :wink: Особено интригуващи са винаги последните два кръга. там силните отбори се хвърлят на кило кръв и метър кожа срещу по-слабите... защото...нали... за шампионска титла се борят :)
А и футбола ни е привлекателен -0 бърз динамичен с малко пасове стигаш до противниковата врата... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 20 юни 2005, 10:43

Уолииии!!!!!Ще убиеш всичко детско в мен!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 юни 2005, 11:20

Е! кво не съм ли прав??? Ти нали не вярваш в Дядо Мраз и "А" група? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 20 юни 2005, 19:09

Ние с Дядо Мраз, не се разбираме откакто станах на 4....:lol:
За "А"групата - че аз ако в нея не вярвам .....?!?!?! :lol: 8) :lol: 8)

когато започне сезонът ,ще разберм кой с кого и защо :lol:
Изображение
Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 20 юни 2005, 19:15

За мен перфектната А група ще е с 6 или 8 отбора. Айде 6 е прекалено малко,въпреки че ще е по-добре за футбола ни така,но 8 е екстра. Въпроса е че на доста хора в БФС не им изнася такъв формат,защото уредените мачове ще спаднат драстично и ще вземе футбола ни да се оправи...а това би бил истински кошмар за БФС 8)
БАН

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 21 юни 2005, 08:42

И аз това казах, че футбола е за феновете а не за тези от БФС. "Ако направиме "А" група с 10 отбора нямало да има футбол по стадионите и паланките в България. Така сега се играе футбол в цяла България".
Играе се, ама някаква друга игра, която прилича на футбол, ама не е...
Ами дай тогава като да има футбол из цяла България да направим А група от 28 отбора - по един за всяка област???
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 21 авг 2005, 20:33

Вихрен (Сандански) с нова победа в А група

В един доста добър мач за българските стандарти Вихрен постигна втора поредна победа в първенството на България в "А" група, след като се наложи с 2:1 над Черно море.

Георги Бачев откри резултата в 38 минута. След показна контраатака той изстреля топката неспасяемо във вратата на Ивайло Иванов.

Гостите се окопитиха и след една групова грешка на защитата на Вихрен Пламен Тимнев бе най-съобразителен, за да изравни резултата десет минути след почивката.

В 77-ата минута домакините получиха право да изпълнят непряк свободен удар, като след центрирането на Бачев Фуртадо се извиси над всички и с глава отбеляза победния гол.

Вихрен: Линков, Алмейда, Цветкович, Шиклич, Софрониев, Зарев (60-Босилков), Ододжи (55-Муратович), Сержиньо (60-Марко Марков), Фортадо, Тренков, Бачев

Черно море: Ивайло Иванов, Станислав Стоянов, Константин Мирчев, Петър Костадинов (72-Емил Тодоров), Пламен Тимнев, Диан Тодоров, Слави Славов (75-Мартин Димитров), Веселин Вачев, Мирослав Милошевич, Кунчо Кунчев, Георги Георгиев

8) БЕТИ МАЙ ПОЗНА ТОВА Е ХИТА ВИХРЕН :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта