Национален Отбор - Част 13

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот ludyakon » 13 окт 2012, 17:03

Delija написа:
drvasko98 написа:Съдията можеш и да спести червения картон. Мачът не вървеше грубо, можеше да вдигне жълт. Ама нашите пък съвсем не играха с човек по-малко.


Глупости, картонът беше неоспорим, брутално и безразсъдно влизане на Бандаловски, абсолютен червен картон. Любо Пенев обаче, вместо да нахока след мача своя състезател за простотията, която направи, се нахвърли върху съдията. #-o #-o #-o Типично по български, пак някой друг ни е виновен - директиви, геноциди, "момчетата плачат в съблекалнята, аз какво да им кажа ... ", "Съдията ограби труда ни" ..... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

АЙДЕ БЕ.КАТО ТЕ ЧЕТЕ НЯКОЙ ДЕТО НЕ Е ГЛЕДАЛ МАЧА ЩЕ СИ ПОМИСЛИ ЧЕ МУ Е ОТКЪСНАЛ Я КРАК,Я РЪКА.
БЕЗСПОРТЕН ЖЪЛТ КАРТОН.НО ЧАК ЧЕРВЕН [-X [-X [-X [-X [-X БЕЗ ИГРАЧА ДА ИМА НАРУШЕНИЕ ДО МОМЕНТА.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Delija » 13 окт 2012, 18:02

Конче, дали е имал нарушение или не до момента, няма никакво значение. По правилник такива брутални влизания се наказват с директен червен. Топката беше отиграна вече, а Бандаловски влиза безумно с двата крака, това не е жълт, директен червен.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Al » 13 окт 2012, 18:54

Аз също съм на мнение, че е за червен картон.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот PyyHu » 13 окт 2012, 20:02

vill_1 написа:Изображение

:qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:


Точно ти ли се възмущаваш?Хвана ли най-твърдата 2-ка в тиража ?
Иначе червен картон по-скоро имаше.Но се даде и само жълт картон на играч на датчаните, който подложи крака си и без да играе с топката, ринта с бутоните противник.За такива нарушения също сме виждали червени картони.
Хубав мач се получи, наще играха що годе стабилно.Ако Бандата не беше изгонен можеше и по-добър футбол да видим от страна на България, но с червен картон още преди 30-тата минута, равния е логичен срещу съперник като Дания.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот ludyakon » 13 окт 2012, 20:59

Delija написа:Конче, дали е имал нарушение или не до момента, няма никакво значение. По правилник такива брутални влизания се наказват с директен червен. Топката беше отиграна вече, а Бандаловски влиза безумно с двата крака, това не е жълт, директен червен.

КОЕ МУ БЕШЕ БРУТАЛНОТО? НЕЩО СЧУПИ ЛИ МУ? ОСАКАТИ ЛИ ГО?ИЗВАДИ ГО ОТ ИГРА ЛИ? КАКВО? ЗАЩОТО И АЗ И ТИ СИ ВИЖДАЛ ВИСЯЩИ КРАЙНИЦИ,ИЗПАДНАЛИ В ШОК ФУТБОЛИСТИ.........И САМО ЖЪЛТ КАРТОН. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ЩОМ ПРАВИЛНИЦИТЕ МОГАТ ДА СЕ ТЪЛКУВАТ ОТ СЪДИИТЕ,АЗ И ТИ ЗАЩО НЕ МОЖЕ СЪЩО ДА ГИ ТЪЛКУВАМЕ? КОГАТО НАВСЯКЪДЕ КРИТЕРИЯТ Е ЕДНАКЪВ ТОГАВА НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТЪЛКУВАНИЯ.
:qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот drvasko98 » 13 окт 2012, 21:55

Delija написа:
drvasko98 написа:Съдията можеш и да спести червения картон. Мачът не вървеше грубо, можеше да вдигне жълт. Ама нашите пък съвсем не играха с човек по-малко.


Глупости, картонът беше неоспорим, брутално и безразсъдно влизане на Бандаловски, абсолютен червен картон. Любо Пенев обаче, вместо да нахока след мача своя състезател за простотията, която направи, се нахвърли върху съдията. #-o #-o #-o Типично по български, пак някой друг ни е виновен - директиви, геноциди, "момчетата плачат в съблекалнята, аз какво да им кажа ... ", "Съдията ограби труда ни" ..... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Напротив, спокойно може да не се покаже такъв картон. Независимо от правилника, съдията има думата. Положението е 50:50. Това не значи, че ни е ощетил! С това изказване на Пенев не съм съгласен категорично! Аз лично нямаше да вдигна червен картон в тази ситуация. Писал съм го и за други мачове, че в двубои с подобен залог, трябва по-внимателно да се вадят червени картони в ранен етап от мача, когато цялата тенденция на двубоя не е да бъде груб и играчите да се ритат и нервничат постоянно. Но така решил съдията, таак направил, правилникът е на негова страна

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Delija » 13 окт 2012, 23:11

ludyakon написа:
Delija написа:Конче, дали е имал нарушение или не до момента, няма никакво значение. По правилник такива брутални влизания се наказват с директен червен. Топката беше отиграна вече, а Бандаловски влиза безумно с двата крака, това не е жълт, директен червен.

КОЕ МУ БЕШЕ БРУТАЛНОТО? НЕЩО СЧУПИ ЛИ МУ? ОСАКАТИ ЛИ ГО?ИЗВАДИ ГО ОТ ИГРА ЛИ? КАКВО? ЗАЩОТО И АЗ И ТИ СИ ВИЖДАЛ ВИСЯЩИ КРАЙНИЦИ,ИЗПАДНАЛИ В ШОК ФУТБОЛИСТИ.........И САМО ЖЪЛТ КАРТОН. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ЩОМ ПРАВИЛНИЦИТЕ МОГАТ ДА СЕ ТЪЛКУВАТ ОТ СЪДИИТЕ,АЗ И ТИ ЗАЩО НЕ МОЖЕ СЪЩО ДА ГИ ТЪЛКУВАМЕ? КОГАТО НАВСЯКЪДЕ КРИТЕРИЯТ Е ЕДНАКЪВ ТОГАВА НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТЪЛКУВАНИЯ.
:qipaz: :qipaz: :qipaz:


Абе ти нормален ли си бе, трябва да бъде осакатен някой, за да има червен картон ли ??! #-o #-o Ебати глупостите пишеш. Това е класически червен картон, брутално влизане отзад с двата крака, топката е далеч, няма какво да се коментира.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Delija » 13 окт 2012, 23:20

drvasko98 написа:Напротив, спокойно може да не се покаже такъв картон. Независимо от правилника, съдията има думата.


Какво значи "независимо от правилника" ??! :shock: :shock: Нали именно затова беше наредено на съдиите в подобни ситуации да се дават директни червени, за да се изчисти играта от подобни касапски изпълнения, които могат дори да прекратят кариерата на даден играч ?!
В крайна сметка този правилник е създаден, за да се спазва. Съдията е там, за да свири по правилата, а не той да ги определя.

drvasko98 написа:Положението е 50:50.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Но така решил съдията, таак направил, правилникът е на негова страна


Е, хем било 50:50, хем правилникът бил на страната на съдията. :shock:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот ludyakon » 14 окт 2012, 08:40

ДЕЛИ АЗ ЗНАМ КАКВО ПИША,НО ТИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗВАШ ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ПРОУМЕЕШ НАПИСАНОТО,ОТГОВАРЯШ ПЪРВОСИГНАЛНО,СЪС ЗЛОБА. ТИПИЧНО ПОВЕДЕНИЕ НА ПРОСТО И КОМПЛЕКСИРАНО ЧОВЕЧЕ . :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот vill_1 » 14 окт 2012, 14:30

PyyHu написа:
vill_1 написа:Изображение

:qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:


Точно ти ли се възмущаваш?Хвана ли най-твърдата 2-ка в тиража ?
Иначе червен картон по-скоро имаше.Но се даде и само жълт картон на играч на датчаните, който подложи крака си и без да играе с топката, ринта с бутоните противник.За такива нарушения също сме виждали червени картони.
Хубав мач се получи, наще играха що годе стабилно.Ако Бандата не беше изгонен можеше и по-добър футбол да видим от страна на България, но с червен картон още преди 30-тата минута, равния е логичен срещу съперник като Дания.



Червен картон имаше,но Пенев-чорбата направи грешка като пусна този бездарник титуляр.След това направи още една като пусна Илия Миланов,от чиято зона дойде центрирането за гола на Буратино Бентнер.Всички му казаха,че е по-добре от дясно да е Йордан Минев или Манолев,но чичовото по-добре разбрира тези работи,всички видяхме!
Най-сигурната двойка не стана,но най-сигурната единица е на Чехия-България в следващия тираж.Там няма да има издънка!
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Toru » 14 окт 2012, 16:29

И като не загубим от Чехия,най-сигурната двойка после ще е на България-Малта :qipag: И така, докато не загубим и човече като теб,пълно с омраза,не остане задоволено,че България е паднала :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Delija » 14 окт 2012, 18:16

ludyakon написа:ДЕЛИ АЗ ЗНАМ КАКВО ПИША,НО ТИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗВАШ ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ПРОУМЕЕШ НАПИСАНОТО,ОТГОВАРЯШ ПЪРВОСИГНАЛНО,СЪС ЗЛОБА. ТИПИЧНО ПОВЕДЕНИЕ НА ПРОСТО И КОМПЛЕКСИРАНО ЧОВЕЧЕ . :qipbl: :qipbl: :qipbl:


Хаха, точно ти ли пишеш за първосигналност и злоба ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А относно червения картон - никъде в правилниците не пише, че фаулираният трябва да бъде осакатен, за да получи червен картон фаулиращият. За пореден път ще ви призова - като и грам не отбирате от тези неща, поне си трайте и не коментирайте, вземи пример от Васко, който е един от малкото свестни левскари и, за разлика от теб, поне разбира от нещата. И той самият не отрича, че нарушението е за червен, по правилник, просто смята, че съдията е можел да прояви малко творчество и да пренебрегне правилата, за да не разваля мача.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот vill_1 » 14 окт 2012, 20:40

Toru написа:И като не загубим от Чехия,най-сигурната двойка после ще е на България-Малта :qipag: И така, докато не загубим и човече като теб,пълно с омраза,не остане задоволено,че България е паднала :qipaq:

http://sportlife.bg/article.php?id=1482

Mного поздрави и на теб "левскарю"! :qipbr:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот PyyHu » 14 окт 2012, 22:32

Евала Вилка, натискай в тоя тираж може да ти излезе късмета.Странно как повечето форумци чакат издънка на България, та после да могат да излеят помията, която са си приготвили.Лошото е, че дори при частичен успех на България, не се коментира добрата игра на отбора, а само грешките :qipbl:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот vill_1 » 14 окт 2012, 22:46

PyyHu написа:Евала Вилка, натискай в тоя тираж може да ти излезе късмета.Странно как повечето форумци чакат издънка на България, та после да могат да излеят помията, която са си приготвили.Лошото е, че дори при частичен успех на България, не се коментира добрата игра на отбора, а само грешките :qipbl:

Кое е успех,хиска с Италия,измъченото 1-0 над арменския труп или пък това 1-1 с Дания,което на нас не ни върши работа,а на тях да.България няма да се класира на СП и това трябва да стане ясно на такива като тебе още от самото начало!
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron