СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот L13 » 23 юни 2010, 17:23

Джон Тери как се метна с главата да спасява шута, няма такъв маниак :qipbp: :qipbp: :qipbp:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 23 юни 2010, 17:24

8 написа:И пишеш две огромни глупости, които не знам дали ги осъзнаваш.

Първата: България се представяла срамно на сума ти и първенства без победа, а при Франция вчера дошъл "логичния" край на едно поколение.
Не знам ама френското участие от вчера (че и от 2002) е крайно по-слабо от онези български представяния. Не знам как не те досрамя да напишеш за едните, че били срамни, а за още по-слабите ЛОГИЧНИ и то при положение, че летвата при Франция сериозно си я дигнал до ниво велика сила и там срам би трябвало да е не само равно, а и малко по-силно постижение от българските, но ти при по-слабо го наричаш ЛОГИЧНО.


Разликата е, че България от 7 участия на световни, в 6 няма нито една победа, а само загуби и тук-таме някой равен. Т.е., ние сме си типичен пълнеж, с едно-единствено изключение. Докато Франция е с 1 световна титла, още един финал, 3 1/2-финала....... само болен мозък ще ми сравнява участията на България и Франция. Естествено, и на Франция й се е случвало да има някое и друго срамно участие. То Бразилия има, та Франция ли да няма....

8 написа:Като правиш справки със статистиката да ти отбележа и че България играе при 16 отбора. Франция прави тия срамотии при доста по-голям пълнеж около нея от 32 отбора. Гунди и останалите, макар и да са ги биели в началото на поразия, не са имали за съперници Сенегал или ЮАР или други дружинки, които са непреодолими за великата френска сила.


Да, а Перу е световен колос, нали, болен мозък....



8 написа:Втората:

1994
Нигерия-отменен редовен гол
Гърция-два гола
Аржентина-гол (с огромно значение)
Мексико-гол (с огромно значение)
Германия-гол (с огромно значение)
Италия-гол
Швеция-нищо

1998
ЮАР-нищо
Саудитска Арабия-нещо...червен картон
Дания-липсваш
Парагвай-липсваш
Италия-нищо, 22-ма са последна дупка на кавала в него мач
Хърватска-нищо
Бразилия-два гола (с огромно значение)

Сравни имената на съперниците, а после и изявите. В единия случай все по нещо без един мач, а в другия все по нищо без един мач (при това условно не оспорваме нагласеността му, приемаме, че е крайно истински подвиг).


Абе, болен мозък, Зидан е играч с доста по-различни функции от Стоичков, къде ми пишеш, че всеки мач без гол, значел нищо. Ми той и на Бразилия не вкара преди 4 години, а ги направи смешни. Но по идиотската ти логика, излиза, че не е направил нищо в тоя мач, защото не е вкарал......



8 написа:
Говоря ти за националния отбор, защото за клубния е ясно. Дрийм тима няма място за сравнение с Юве. В Бордо на 24 години Емо от Байерн ти пръсна кофата, докато Ицо в ЦСКА на 23 години падайки от Барса вкара 3 гола.


Какво ми говориш за националния бе, Зидан е световен и европейски шампион плюс още един финал на световно. Ти ми го сравняваш със Стоичков, дето е с един-единствен полуфинал и нищо друго.

Зидан има победни голове на финал за световно първенство и на финал за Шампионска лига. Уверявам те, не са никак много такива футболисти, решили финалите на двете най-авторитетни национални и клубни състезания. Ето за това Зидан е велик, колкото и злобния ти мозък да се напъва да го отрече...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 17:49

Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол!

Щатите няма да отпаднат след съдийска грешка!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот marto » 23 юни 2010, 17:51

Гола на САЩ натресе Англия на Германия на 1/8 финал и 1/4 финал на Аржентина :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Христолов » 23 юни 2010, 17:51

густо густо густо

нека им на жалките словенци които цял мач се разхождаха без да им дреме

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Chelsea_69 » 23 юни 2010, 17:52

Невероятен мач за М'боли.Направи поне 4 феноменални спасявания, просто тия пред него не знаят къде се намират.Може ли в 92-рата минута да оставиш да ти направят толкова селкса контра ? :shock: Въпреки това нашето момче си я изби, но просто попадна на крака на американеца.
Изображение
Изображение

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот raikoonen » 23 юни 2010, 17:54

Браво на американците,напълно заслужено продължават напред,даже печелят групата. :qipab:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Samp » 23 юни 2010, 17:55

marto написа:Гола на САЩ натресе Англия на Германия на 1/8 финал и 1/4 финал на Аржентина :qipap:

Искаш да кажеш Гана :qipag:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот marto » 23 юни 2010, 17:59

Сърбия довечера ако завършат втори, пътя към 1/2 финалите е отворен :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Христолов » 23 юни 2010, 18:10

marto написа:Сърбия довечера ако завършат втори, пътя към 1/2 финалите е отворен ........

.......за щатите

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 18:14

Разликата е, че България от 7 участия...


Стоп. Прочети го пак или ако искаш пак ще го напиша 10 пъти едно след друго, за да разбереш съдържанието.
Ставаше дума не за "общо", а за конкретно. На една по-слаба страна едни участия били срамни, а на една по-силна страна и по-слаби (конкретни) участия са "логични". Това за мен е тъпизъм като съдържание.

Да, а Перу е световен колос

1. Повече са при французите. Само за Перу ей ти две в лицето на Сенегал и ЮАР.
2. Отборът Х при 16 е един, а при 32 друг. Перу при 16 не е толкова слаб.
Потвърждава ти го и Алжир. Оня от 82 при 24 отбора кара Германия и Австрия да уговорят мач, за да не бъдат минати, а днешния Алжир при 32 отбора е фенера на групата.

Абе, болен мозък, Зидан е играч с доста по-различни функции от Стоичков, къде ми пишеш, че всеки мач без гол, значел нищо.

Играчи с подобни функции като Марадона или Баджо през цялото време превеждаха отборите си напред и с доста голове (не да чакат финала и то задължително да е на техен стадион).
Но дори не става дума и за това (Зидан също да бележи). Казваш, че не е задължително да е с голове, можело и играта да вдига. Я погледни уникалната игра на французите срещу слабаци каква е. Парагвай, Италия няма кьорав гол. Целият отбор боксува.

Какво ми говориш за националния бе, Зидан е световен и европейски шампион плюс още един финал на световно. Ти ми го сравняваш със Стоичков, дето е с един-единствен полуфинал и нищо друго.

Това и малките бебета знаят, че не е аргумент. Освен това още доста французи играли по същото време имат същите постижения, което твоите унищожителни доводи водят до това, че трябва да ги вкараме сред най-великите, а това е тъпизъм.
Марадона умело преборва Пеле с 1 към 3 титли. Кройф и без титла е почти на върха.

Много добър поглед дава и френското списание Франс Футбол. В миналато от патриотизъм добутаха Платини като Кройф до 3 Златни топки само и само да е французин начело, че дори и бие "по голова разлика", щото били три поредни топки. На всички обаче ни е ясно, че Кройф е много над Платини. В по-ново време при френския патриотизъм имаме по една Златна топка за Стоичков и Зидан, а това достатъчно говори.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 18:20

Езикът ти е много различен от моите разбирания за общуване и за това смятам да прекратя дискусията. Съжалявам, но не мога да се впиша с нивото ти.

Ако силно те интересува дали виждам всяка просташка реплика и обида през ред виждам я, но не ме вдъхновява да ти отвръщам и по-комфортно се чувствам ако въобще спра да пиша.

Един последен въпрос към теб. Напиши ми две редици от отборите по сила (примерно до десетия, но може и до осмия, дванайстия, само от световните шампиони, както ти хареса) и втора редица от само великите сили като в нея реда да им е също по сила. Благодаря предварително.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот ludyakon » 23 юни 2010, 18:35

Hristolov написа:отново отменен редовен гол на сащ :qipaq: на тоя съдия май са му отказали зелена карта навремето и затова си отмъщава

ПРАВИЛНО СА ГО ОТМЕНИЛИ.СЕГА ГО ГЛЕДАМ НА ПОВТОРЕНИЕТО -ЧИСТА ЗАСАДА СИ Е. :qipbl: :qipbl: :qipbl:
А ТОВА МОМЧЕ НА ВРАТАТА НА АЛЖИР,ДОСТА ПАРИЦИ ЩЕ ДОНЕСЕ НА ТУМБАКА. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 18:52

Най-драматични бяха кадрите след мачовете с привържениците на САЩ, Алжир и Словения. Бях потресен от драмата в последната минута като на филм и след като аз българина го изживях мога да си представя какво е било при тях.
Веднага след мача като даваха американската агитка и Клинтън. Съдейки по устните му май казваше "ънбилийвъбъл".

Васко, ето че Англия победи както ти казах. Освен това и самата победа е в резон с очакванията ми. По италиански. Европейските фаворити всички ще си бият и единствено за Германия не съм сигурен, но предвид традициите не мога да залагам на нещо което звучи неправдоподобно. Италия и Англия обаче си бяха ясни. При Испания минимални шансове да не стане победа при условие, че новините от другия мач го позволяват.

Не, че са сила, а само заради Капело не ги отписах преди дни. В края на крайщата докато не отпаднат не мога и да ги отписвам. Я си представете, че изиграят 2-3 мача на ниво, а те толкова са необходими (само че въпроса е да ги направиш след групата). Нито са сила, нито са ми фаворит, а след днешния мач нищо не се е променело и са си същата нескопосана команда, но заради Капело няма как да ги оставя със съвсем нулеви шансове.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот drvasko98 » 23 юни 2010, 19:18

Аз за Англия не съм се съмнявал, че ще победи. Но ако ме питаш от тази група кой не заслужаваше да продължи, ще ти отговоря - Англия. За мен обаче те все още имат шанс за титлата. Съжалявам за начина по който отпадна Словения. Не беше редно мачът на САЩ-Алжир да започва 2-3 минути по-късно. Голът падна след атака петима американци срещу двама алжирци. Мболи направи феномелно Световно. Заради него па някакъв начин симпатизирах и на алжирците. Ебати гадната група и 4-те отбора ми бяха симпатични.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron