СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 22 юни 2010, 23:11

На Осмака отдавна съм му го казал, но според него това са фалшиви титли, т.е. не се броят. :qipae: Както и световната е измамническа. :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 23:27

Абе вие наред ли сте и въобще следите ли глупостите, които ги пишете?
Бил казал на осмака отдавна, че не бил наред, другия пък ме потупва по рамото и иска да следя глупостите да не се излагам.

Я се върнете и прочетете внимателно кое наричате глупост, а ако искате аз да ви изредя вашите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 23:33

Delija написа:Германия е велика футболна сила. И въпреки това, на 2 европейски подред отпадна срамно още в групите (2000-ата и 2004-а, като на първото сдаде и титлата си).

А Бразилия е примерът от световните - `66-а е аут още в групата с 1 победа и 2 загуби.

Това е, на всеки се случва.


Като левскар си. Подбиращ :qipad:

Бразилия все пак прави победа. При Германия няма нищо на световно, а специално подбрано от европейско.

При това сравненията са изумително далечни и никак не наподобяват френските изцепки.

Вземам само един 12 годишен период в който ти правя две услуги. Първо да не влизат по-късни домакински шашми, щото ти си си наумил да не ги признаваш и втората и по-голяма услуга. Не влизат култови представяния като световните от 2002 и 2010.

86-98
Не участваш на европейско, не участваш на световно, отпадаш смешно в групите на европейско, не участваш на световно, нормално представяне на европейско (за мен, но иначе не би трябвало да го приемаш за такова ако си мислиш, че са голяма сила).
Де го това при при Бразилия и Германия? Следват внимателни подзборки. Кога, къде имало нещо си, което наподобява френското, ама не било на световно, ама не казваме, че емвежду три световни титли ВСЯКА ЕДНА ИЗВЪН РОДИНАТА НИ и т.н.

И тук не коментирам 2002 и 2010. Смятай и с тях какво става. Върхът обаче за мен си остава 68 годишната тишина на големия отбор. Чака си там и се крие в засада. Много случайни елементи. 68 години и у дома. Аз пък си мисля, че са необходими фактори без които просто не са могли да станат шампиони. Доказателството е, че думите ми важат не за един, не за два, а за 15 първенства! За толкова първенства всяка сила претендираща, че е велика може да извади отбор за шампион.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот VILIO » 22 юни 2010, 23:35

Delija написа:На Осмака отдавна съм му го казал, но според него това са фалшиви титли, т.е. не се броят. :qipae: Както и световната е измамническа. :qipbo:


Само на Аржентина "фалшивите" титли се броят.Защото дори без помощ пак са били най-силни. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 23:45

Ей го и другия засегнат на чест, че любимците му са въздух под налягане и от 18 световни първенства имат 1 титла и нищо повече. В същото време имат и едно домакинство. За беда и съвпадат.
Искаш ли да напишем независимо един от друг (без да се виждаме) редица от 18 числа с единица и да видиш каква е вероятността за случайно съвпадение?
Ти ако напишеш ххххххххххх1хххххх и аз напиша подобна редица от 18 символа колко вероятно е и аз да сложа единицата на 12 място?

Никакъв отбор с една титла измама. Виж си гола на финала с немците (ако искаш ще ти намеря и линк, а и професори от Англия доказаха, че е фалшив преди време), прочети малко за четвъртфиналите как нищо неподозиращите немци и англичани (как ще се скарат заради финала) си удрят по едно рамо. Съдийствата срещу съперниците са супер скандални и по една "случайност" Англия е подпряна от немски съдия, а Германия от английски. Случайни назначения.

За 1978 няма да се обиждаш, но си идиот. Преди да ме коментираш прочети какво съм писал, а не да ми вменяваш иронично обратното, което не съм казвал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 23:48

Конче. Говорим за група на европейско през 2000 година. Я сега смятай титлите към него момент. При това би трябвало да сте внимателни, защото вие избирате момент за "громене на осмака", а не аз в многото приказки да съм ви отвлякъл вниманието.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 22 юни 2010, 23:50

ludyakon написа:
8 написа:
Дори и така в него момент немците няма как да ги приема несериозно, защото са най-титулувани в света след Бразилия, а по отношение на европейските са лидери с 3 титли, докато никоя друга държава в Европа не е дублирала дори титла!


ТИ СИ ТОТАЛНО ПРОСТО МОМЧЕ.ПОНЕ ПРОЧЕТИ МАЛКО ПРЕДИ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИТЕ СИ.
ИСПАНИЯ СА 2 ДВА ПЪТИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ


Ето го пак поста. Слагам в червено нещото което ти е убягнало преди да произнесеш "колко съм просто момче" и провери пак дали съм прост.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Noctis » 23 юни 2010, 01:16

8 днеска ракията май е била добро мезе за салатата .. МАЧКАШ :qipay: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Казуса » 23 юни 2010, 06:38

lachupakabra написа:Е да ама Гърците, каквото можаха направиха, за да развалят мача #-o

И толкова късмет ги покриваше през целия мач, че са го изразходваха за три световни напред...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 23 юни 2010, 08:48

8 написа:
Delija написа:Германия е велика футболна сила. И въпреки това, на 2 европейски подред отпадна срамно още в групите (2000-ата и 2004-а, като на първото сдаде и титлата си).

А Бразилия е примерът от световните - `66-а е аут още в групата с 1 победа и 2 загуби.

Това е, на всеки се случва.


Като левскар си. Подбиращ :qipad:

Бразилия все пак прави победа. При Германия няма нищо на световно, а специално подбрано от европейско.


Болен мозък си ти, много болен.

Каква разлика само, при Бразилия имало победа и две загуби, а при Франция равен и две загуби - "много голяма" разлика наистина.
При Германия резилът пък бил на европейско, за това не се брои.....


8 написа:При това сравненията са изумително далечни и никак не наподобяват френските изцепки.


8 написа:Много случайни елементи. 68 години и у дома. Аз пък си мисля, че са необходими фактори без които просто не са могли да станат шампиони. Доказателството е, че думите ми важат не за един, не за два, а за 15 първенства! За толкова първенства всяка сила претендираща, че е велика може да извади отбор за шампион.


48 години и у дома. За 10 първенства една титла не може да вземе, та чака домашното първенство и уредения мач с Перу, за да вземе титла..... това е "великата" сила Аржентина. :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 23 юни 2010, 08:57

8 написа:
За 1978 няма да се обиждаш, но си идиот. Преди да ме коментираш прочети какво съм писал, а не да ми вменяваш иронично обратното, което не съм казвал.


Не Вильо, а ти си идиот, това всички го разбраха вече.

Счупи се да пишеш колко фалшиви били титлите на Франция и Англия, щото били у дома, а в същото време при Аржентина не било същото, нищо, че и те взимат първата у дома. Колко скандална била ръката на Анри и колко незначителна тази на Марадона. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Бати въртиопашката си, постоянно поставяш някакви условности, съчинени единствено в болния ти мозък, само и само да изкараш как нещо, което при Франция и Англия било измама, същото при другите не било.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 23 юни 2010, 09:06

8 написа:Никакъв отбор с една титла измама. Виж си гола на финала с немците (ако искаш ще ти намеря и линк, а и професори от Англия доказаха, че е фалшив преди време),


Това въобще не е сигурно дали е умишлено, все пак ситуацията е много тънка, ето ти нещо умишлено, гнусно и скандално....

Световно първенство, Аржентина 1978:

Полуфинална група "А", последни трети мачове:

Австрия - ФРГ 3:2 - от 13:45 от аржентинско време
Италия - Холандия 1:2 - от 13:45 от аржентинско време

Полуфинална група "В", последни трети мачове:

Бразилия - Полша 3:1 - от 16:45 аржентинско време
Аржентина - Перу 6:0 от 19:15 аржентинско време

Ето това е уредена титла, бахти наглосттта......

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 09:18

Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна. Същата като през 66 и 98. Айде бегай в отбора на Вильо.
Казвам го пак и дано достига до мозъците ви.

Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската. Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.Титлата на Аржентина от 1978 не е по-различна от английската и френската.

Разбрахте ли написаното или пак сте на мнение, че обратното твърдя? Ако говорите за болни мозъци този случай е много тежък, защото това поне 10 пъти го написах, но съдържанието все още не достига до адресатите :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 23 юни 2010, 09:23

Какви 48 години (освен ако не става дума конкретно за титла)!? :qipan:
Хората си имат финал още на първото световно първенство. Финал не у дома.
68 години без поява на финал при повече първенства играни на континента Европа :cry:

При едните вярно, че пак се чака домакинския подарък (то това никой освен Бразилия и Германия не може да го преодолее като препятствие), но преди него все пак със собствени сили се прави пак финал. При другите това е изумителна тенденция свързана със ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН фактор. Няма купа, няма и финал не дойде ли у дома. Важи и за световни и за европейски първенства. Тотално навсякъде! Не е за едно или две първенства, че да кажеш така се случило, а се чакат изумителен брой години. По-просто казано ако Франция беше на 57-то световно първенство домакин Франция щеше да пропусне 56 първенства и случайно на 57-то щеше да е силна. Звучи ти парадоксално, но 16 първенства е също толкова много. От началото на века хората си правят първенства, а милата Франция взема такова едва в края на века. Тогава било домакинството (при това от втория опит го прави).

По отношение на другата титла си също тотално заблуден. Без да отричаме станалото с ръката на Марадона тогава Аржентина беше най-силния отбор, биеше и същото важеше и за Марадона. Най-добрият играч, систаметачино вкарващ голове без да е нападател.
През 98 един циркаджийски отбор се промъкваше с подаръци, а пък Зидан има един стойностен мач на хартия, а за самия мач просто няма нужда от коментар.....но осмака е дилетант. "Същото" при Аржентина през 86 не било такова. Аз не виждам "същи" неща.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Delija » 23 юни 2010, 09:28

Казваш го, само когато АЗ повдигна въпроса, след поредната ти глупост за титлата на Франция. Иначе си трайкаш и си пишеш все за `98-а и някаква въображаема измама. Трайкаш си, щото така ти изнася.

А титлата на Франция, болен мозък, не я сравнявай с гнусната аржентинска. Защото не във Франция програмата на цялото първенство е наредена така, че домакините винаги да са облагодетелствани и да знаят какво им трябва. И не на финала във Франция, едно италианско съдийче подпира цял мач домакините..... а 20 години по-рано.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта

cron