Съдийство

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Съдийство

Мнениеот 8 » 15 авг 2008, 22:06

Stinkata написа:Когато ви дадоха дузпа за това, че Топчо изчисти топката, всичко си беше ОК, нали?

Когато Топчо бягаше от центъра и извърши нарушение ли?

Виж как звучи, тенденциозно като твоето. Как казваш като факт "изчистил топката" като аз мога да казвам обратното?

Това първо, но второ и по-важно, приемам че ти си правия, по-какъв начин това повлиява при положение, че водим точка преди мача, а въпросния момент става при равен резултат? Нещата са в наша полза и преди въпросното отсъждане. Това няма нищо общо с днешния случай, не са ни водили с 1:0 или да са били с човек повече преди съдийската екзекуция.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Съдийство

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 15 авг 2008, 22:21

Казуса написа:
Real_Madrid_Slavia написа:Ти ми кажи сега:
1. Има ли подпиране в нашето първенство, откакто гледаш футбол?
2. Има ли определени подпирани или няма?
3. Добре ли е да има подпирани?
4. Ако има подпирани, то трябва ли да се гордеят, че са такива или трябва да ги е срам?

По ред на номерата:
1. Да, има подпирания. Доста тендециозни в различни посоки. Но определено има и факти, които сочат, че ЦСКА не е от отборите, които са облагодетелствани. Миналия сезон например имаше повече отсъждания във вреда на ЦСКА, нежели в полза. Имаше и един дълъг период, в който на "Българска армия" не бе свирена дузпа. Сечаха, подкастряха атакуващите футболист на "червените" и понякога не можех да повярвам на очите си, че няма отсъдена дузпа.
2. Има определени подпирани - според това, кой колко е готов да плаща.
3. Не е добре. Аз съм радетел за справедливост и съм особено чувствителен на тази тема. Трудно преживявам, когато моят отбор е получил аванта - неволна или не.
4. Ако казваш, че "червените" се гордеят, че са подпирани, то аз не съм съгласен с теб. Иначе въпросът ти е реторичен и няма нужда от отговор.


Нямам повече въпроси, лека вечер и :qipaz:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Съдийство

Мнениеот Мичо » 15 авг 2008, 22:51

Да преместим хленча в нова тема предлагам. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron