Съдийство

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 07 яну 2007, 19:28

Mike Bibby написа:Еми щом искате ще ви дам примери - Марек, Родопа, Беласица - последните няколко кръга. Чисто, неприкрито, явно, очевадно като вашите комплекси подпиране. :wink: :roll: Ха, сега ми кажете в кой мач на Левски през есента съдиите са ни донесли трите точки. :wink:


абе ти разболял ли си се нещо бе...

КАКВО САМО ЧАКАТЕ НАСЬО ИЛИ ОНИЯ БОРАТКОФ ДА КАЖАТ НЯКОЯ ГЛУПОСТ И ВИЕ.... ПОЧВАТЕ.........

СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО БЕ :!:


ДАЖЕ ПЪК И НАГЪЛ.. "В КОЙ МАЧ НА ЛЕВСКИ СЪДИЯТА БИЛ ДОНЕСЪЛ 3 ТОЧКИ"


АЛОООООООООООО ФИФАТАААААААААААА.....
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 яну 2007, 19:32

КОГАТО СЪДИИТЕ СА ОТ ЧУЖБИНА И СВИРЯТ ПО ПРАВИЛАТА ЛЕВСКИ ЗАЕМА ПОДОБАВАЩОТО 32 МЯСТО :lol: :lol: :lol: :lol:
Е ТОВА Е ИСТИНАТА А НАСКО ''ГАЩИТЕ'' СИРАКОВ И ТОДОР ''БАЙ ГАНЬО'' БОРАТКОВ МОЖЕ ДА ВЛЯЗАТ СКОРО В ЗАТВОРА ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ КЪМ ФУТБОЛА :!: :!: :!: С НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКАМ ТОЗИ МОМЕНТ,НАДЯВАМ СЕ ОРМАНДЖИЕВ И ЧЕРЕПА ДА ИМ ПРАВЯТ ДЪЛГО КОМПАНИЯ ЗАД РЕШЕТКИТЕ :!: :!: :!: ДАЙ БОЖЕ :arrow:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 07 яну 2007, 19:40

Не виждате ли, че всеки път когато се доближим до Левски(или сме пред тях) Гащмен започва да пищи срещу съдийството :?: :!: Това е закон Божи - така бе и през пролетта на 2000-та, когато Миньор ги би и ЦСКА се доближи на 2 точки от Левски. Гащмен и Херо опищяха света цяла седмица. След което последва бруталната помощ на Узунов и Леков, сервирала на тепсия титлата в Подуене. Така бе и през пролетта на 2005-а, с тая разлика че главният "герой" бе адвокатът-специалист по футболни въпроси. Така е и сега........
Нищо ново, к`во да ги правиш :?: :!: Манталитет на хора от покрайнините :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 07 яну 2007, 20:15

Абе Дели гледай малко и цска, стига гледал нас. Ти нас гледаш и само за нас говориш ;) :lol: :lol:
Ебати червения фен си ти!
Иначе кФо плачете :?:
Отто когато сЪдиите са от чужбина ЛЕВСКИ мачка цска и ги прави на на парцали за сняг :lol: :lol: :lol:

п.п. Дели , гледай повторения и на последните мачове на цска, после пак ще си говориме за подкрепа от сЪдии ;)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 07 яну 2007, 20:28

me написа:Абе Дели гледай малко и цска, стига гледал нас. Ти нас гледаш и само за нас говориш ;) :lol: :lol:


Айде, айде - кой започна да припява за Марек и Беласица :!: Аз само ви отговарям. :wink:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Mike Bibby » 08 яну 2007, 01:24

Delija написа:Гледах запис на "мача" Локомотив - Левски 1:3 :!: Обясни ми, може ли Ангелов да спира с ръце голов удар(в очертанията на вратата) и да няма дузпа :?: Като разстоянието съвсем не е толкова близко, за да минете с оправданието неволна игра :!:
Левски - Локомотив Сф 3:0 - май и там са пожалени двама левскари, очевадно ритащи съперници :?: При 0:0 в края на полувремето. Но Левски на Герена не може да остане с човек или двама по-малко....


За мача С Локо (Пд) единствено съм съгласен. И все пак това е само 1 мач. При вас колко са? :?: :wink:

В мача с Локо (Сф) имахме пълно превъзходство и беше въпрос на време кога ще падне първия гол. Гледах мача на живо - мелето беше провокирано от Караджинов. Освен това при такова масово сбиване трудно може да се отсъди кой кого колко пъти е ударил, къде го е ударил и т.н. Съдията взе соломоновското решение да изгони по един играч и от двата отбора, не виждам някакво невероятно посичане на железничарите. Друг е въпросът, че според мен трябваше да бъде изгонен Петков от нашите, а не Вагнер.

Мисълта ми обаче бе друга. Ако в 1 мач на съдията не му е стиснало да свири дузпа против Левски (което не го оправдавам), то в колко мача съдиите чисто и просто си ви добутаха до трите точки. Айде помислете пак хубаво, пък тогава ривете. :wink:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Mike Bibby » 08 яну 2007, 01:25

Delija написа:Гледах запис на "мача" Локомотив - Левски 1:3 :!: Обясни ми, може ли Ангелов да спира с ръце голов удар(в очертанията на вратата) и да няма дузпа :?: Като разстоянието съвсем не е толкова близко, за да минете с оправданието неволна игра :!:
Левски - Локомотив Сф 3:0 - май и там са пожалени двама левскари, очевадно ритащи съперници :?: При 0:0 в края на полувремето. Но Левски на Герена не може да остане с човек или двама по-малко....


За мача С Локо (Пд) единствено съм съгласен. И все пак това е само 1 мач. При вас колко са? :?: :wink:

В мача с Локо (Сф) имахме пълно превъзходство и беше въпрос на време кога ще падне първия гол. Гледах мача на живо - мелето беше провокирано от Караджинов, поне с такова впечатление останах. Да не говорим за това, че много преди тази случка Юлиян Петков трябваше да е поел към съблекалните, ако съдията спазваше стриктно правилника. :wink: Освен това при такова масово сбиване трудно може да се отсъди кой кого колко пъти е ударил, къде го е ударил и т.н. Съдията взе соломоновското решение да изгони по един играч и от двата отбора, не виждам някакво невероятно посичане на железничарите. Друг е въпросът, че според мен трябваше да бъде изгонен по - скоро Петков от нашите, а не Вагнер.

Мисълта ми обаче бе друга. Ако в 1 мач на съдията не му е стиснало да свири дузпа против Левски (което не го оправдавам), то в колко мача съдиите чисто и просто си ви добутаха до трите точки. Айде помислете пак хубаво, пък тогава ривете. :wink:

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 08 яну 2007, 01:36

АУУУУУУУУУ ТЕЗИ ТУК ПО ФОРУМА СА СТАНАЛИ И НАГЛИ КОЛКОТО ГАЩИТЕ БЕЕЕЕЕЕ....... ОООХХХХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ОТ ПОДУЕНЕ
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Мичо » 08 яну 2007, 10:44

Delija написа:След което последва бруталната помощ на БЕРБАТОВ, сервирала на тепсия титлата в Подуене. :


:lol: Най-точно казано.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 08 яну 2007, 14:45

Той също има заслуга, уви :!: Но не го виня, просто така се е получило :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 яну 2007, 15:21

Гледам, интересно си е тук... Няма, няма и некой обели некоя дума за оня мач на герена през 2000 г. и "кървавия гол". Разбира се, Те, не помнят този мач точно с този гол, а с онова чудо наречено - да поведеш в резултата!
Небивало чудо!
Случва се, след като рядкото щастие не те огрява толкова често, да поведеш в резултата.
Сега вече даже ме е яд, че Леков отмени този гол, даже ми се щеше освен него още един да ни бяхте вкарали, че да си ви почнеме както знаеме от 0:2.
Изображение

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Мнениеот coyotes » 10 яну 2007, 23:42

da e samo sudiistvoto , s med da go mazesh ....... haha obache vsichko e v laina za suzalenie

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 18 фев 2007, 10:49

Това за синьото камикадзе го е писал Мариан Макариев,бас ловя. :lol:
Иначе ако е вярно-супер.Лошото е,че съм сигурен,че ще го върнат тоя. :evil:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 18 фев 2007, 12:29

НЯМА ДА Е ЛОШО СЛЕДВАЩИЯ УДАР ДА Е ДИРЕКТНО ПО СИРАКОВ,НЕ ПО ПОДЛОГИТЕ МУ,ТАКА МОЖЕ И ДА СЕ ОПРАВИ ФУТБОЛА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 27 фев 2007, 15:52

Дали съдията,който пишеше тук преди време са го включили в листата за "А" група?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта