А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот 8 » 20 мар 2010, 17:05

Мачовете в родното първенство, независимо от ниското качество, продължават да бъдат фестивал на честността =D>

Кой ли не изгуби точки къде ли не. ЦСКА загуби есенната си преднина след поредица изцепки. Сега Литекс губи наред, което показва, че Гришата отдавна е разбрал безмислеността на купената титла. Ако ще е такава да е след мачове. Ако направят нещо на Армията да бъдат шампиони, ако не какъв е смисъла. В мача с Пирин можеха да се окопаят напред с 6 точки, но не го направиха. Чест и поздравления. Смисъл няма от наредени титли, защото ресурса, който трябва да хвърлиш за уреждания после не се избива при ранните отпадания от леваци. Нещо което отдавна знаят в Ловеч (от повече от 10 години откакто бяха за последно шампиони), нещо което и другите отбори отдавна искат, нещо което най-сетне настъпи последно и при Левски, въпреки че там не е от разум, а просто защото свършиха парите.

При 20 години корумпиран футбол, при който най-вече сините си затваряха очите по очевидни причини (взеха в тях превес в преките двубои, както и намалиха разликата в титлите с ЦСКА) последните години берем плодовете на тази уникална простотия и ни бият всякакви отбори. Сега има наченки на честен футбол и не е коректно да се плюе колко бил слаб футбола ни. Да, такъв е, а плодовете на честния футбол ще видим след години, сега си носим последствията от административно уредените първенства.

Склонен съм да си затворя очите за единственото изключение през последната година и половина на мача Левски-Миньор. Да кажем било е инцидентно, а и още в следващия кръг се видя, че е безмислено. Като си слаб, слаб си, с едно уреждане не става, става ако редиш цяло първенство, но така една, две, пет, десет години, но в един момент свършват парите.

Затова и интригата е налице. Литекс, ЦСКА и Локо СФ. Нека спечели най-добрия. Поздравления за Литекс, че и днес игра феър плей. Важното е, че титлата се решава на терена, а не в някоя лицензионна комисия на БФС, между видни политици и заместник-премиери или сред изгонени от България мафиоти. Резултат от това ще има. Дано Господ да се смили над нас и да не ни кара да чакаме дълго, защото България е на дъното след серията от сини престъпления. Да се надяваме и че тази есен за първи път ще изкараме в ЕКТ нормални отбори без присъствието на престъпници. Засега шанса за това е голям и Левски трудно ще влезе в тройката.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Chelsea_69 » 20 мар 2010, 22:59

3 удара във вратата и общо 5 посока на вратата.Направо ги пребихме от игра, ама немахме късмет :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот ludyakon » 20 мар 2010, 23:14

Chelsea_69 написа:3 удара във вратата и общо 5 посока на вратата.Направо ги пребихме от игра, ама немахме късмет :lol: :lol: :lol:

ВСЕ ТАКА ДА НИ ПРЕБИВАТ. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот 8 » 21 мар 2010, 02:10

Тук трябваше да се смеем :qipbl:
Кон, можеше да си спестш репликата. Малко по-тъпа е от теб.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Казуса » 21 мар 2010, 14:39

Най-много обичам, когато показват червен картон на Рендето, онзи истински левскар по дух, онзи истински капитан с лентата. Ех, да бяха показвали такива картони навремето и срещу лактите на треньора Живата легенда на "Герена" :| :(
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Stinkata » 21 мар 2010, 14:52

Обезкървиха Локо за мача с Левски. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Казуса » 21 мар 2010, 16:24

Голяма простотия в Мездра #-o
Изобщо защо не закрият т. н. българско първенство?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Delija » 21 мар 2010, 16:30

Аз гледам Юнайтед и Ливърпул, просто нямам нерви да ги гледам повече тия тъпунгери.

А не ми се мисли за наесен в Европа. Защото и Литекс, и ЦСКА, и Левски, и Локо Сф са уникално зле.....

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот drvasko98 » 21 мар 2010, 16:42

Delija написа:
А не ми се мисли за наесен в Европа. Защото и Литекс, и ЦСКА, и Левски, и Локо Сф са уникално зле.....


:!:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот vill_1 » 21 мар 2010, 17:20

Вие сте срам за България!
http://gong.bg/view_article.php?article_id=125549
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2010, 21:30

vill_1 написа:Вие сте срам за България!

:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот ludyakon » 21 мар 2010, 21:40

itsoVIII написа:
vill_1 написа:Вие сте срам за България!

:qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:

ИЦЕ,НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ. :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2010, 21:45

Илийка, не знам какво коментирате, след като 4-ита "водещи" отбора са толкова трагични, не знам какви подготовки водят, ама има само едно бутане, спукваne топката от ританье без цел, без идеи...Това е всичко друго, но не и футбол ( бях посъветван да не коментирам футбол и аз не разбирам от футбол :qipad: ) и както виждаш, не пиша :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот ludyakon » 21 мар 2010, 22:21

itsoVIII написа:Илийка, не знам какво коментирате, след като 4-ита "водещи" отбора са толкова трагични, не знам какви подготовки водят, ама има само едно бутане, спукваne топката от ританье без цел, без идеи...Това е всичко друго, но не и футбол ( бях посъветван да не коментирам футбол и аз не разбирам от футбол :qipad: ) и както виждаш, не пиша :qipaz:

ТОВА Е СВОБОДЕН ФОРУМ И ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ КОМЕНТИРА КОЛКОТО СИ ИСКА. :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
АКО БЕ ФОРУМ НА "ФУТБОЛНИ СПЕЦИАЛИСТИ"-10-тина ЧОВЕКА ДА СИ ПИШЕХА ГЛУПОСТИ. :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Stinkata » 21 мар 2010, 22:24

itsoVIII написа:Илийка, не знам какво коментирате, след като 4-ита "водещи" отбора са толкова трагични, не знам какви подготовки водят, ама има само едно бутане, спукваne топката от ританье без цел, без идеи...Това е всичко друго, но не и футбол ( бях посъветван да не коментирам футбол и аз не разбирам от футбол :qipad: ) и както виждаш, не пиша :qipaz:

Ти къде виждаш да коментираме футбол. Коментираме поредната простотия, в случая - червена....
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта

cron