РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот otto » 04 дек 2009, 18:44

Мичо написа:
И кво?То си го пише в заглавието.Втори от втори път. :qipag: :qipag: :qipag:
Ама па е напредък, миналия бяхте пети, сега сте четвърти. :qipbp: :qipap:

НИЕ 4-5 ТИ В ГРУПАТА,ВИЕ ПОСЛЕДНИ В ЦЕЛИЯ ТУРНИР :qipbj: :qipbj: :qipbj: ТРАЙ СИ ПО-ДОБРЕ #-o
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 18:55

А па вие сте цъфнали, трети отзад напред, само ние и Партизан сме пред вас.
Ама вие сте доволни. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот otto » 04 дек 2009, 19:02

АЗ НЕ СЪМ ДОВОЛЕН,НО ТАКИВА СА РЕАЛКЛНОТИТЕ....ПРОСТО ТИ НАПОМНЯМ,ЧЕ НЕ СИ В ПОЗИЦИИ ДА СЕ ПОДИГРАВАШ НА ЦСКА,НЕ,ЧЕ НЯКОГА СИ БИЛ,ВСЕ ПАК СИ ФЕН НА ВЕЧНИТЕ КАНДИДАТИ ЗА ЧЕЛОТО :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2009, 20:59

http://sportal.bg/news.php?id=209117
:qipag: :qipag: :qipag:
Някой има ли го това клипче?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот 8 » 05 дек 2009, 08:40

Не мога да разбера сините какво пак са се развихрили след поредните сблъсъци с Виляреал и Фулъм, където единия се представи трагично, а другия лошо. Ебаният държи сметка на бития какво го били направили. Хиляди пъти ни се повтаря, че няма на какво да се радваме, защото не ние сме били, което ние го знаем и не ни е хубаво, че сме битите......ама да слушаме поучения от ебаните някак си не върви. Предполага се да сте се сгушили там в унижението си ("оставете ни на мира"), а вие сте толкова гръмогласни и жизнени, че това не прилича на изнасилване, тоест въобще не е било унижение за вас, а си е някаква норма (да ви ебат). По принцип жертвите на изнасилване са мълчаливи и се затварят в себе си. Ако една жена отиде в полицейския участък и почне да търси кусури на полицаите (примерно, че не са им изгладени униформите), както вие на нас, се създава впечатление, че по-скоро не е жертва, а глуповата курва, която я използва кой ли не и някак си не ти идва отвътре, че тя може да е жертва на изнасилване, а по принцип така си става и всеки я прекарва и няма отърване от тази съдба.

Сега Мичо или друг пак ще ревне да ми обяснява колко сме зле в групата и подобни и пак ще затвърди впечатлението в мен, че жертва на изнасилване крещи колко ни било лошо състоянието от получените тук и там шамари не осъзнавайки, че тя самата на същите места са я ебали.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот Мичо » 05 дек 2009, 10:29

:qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag: :qipbj: :qipag:
Осмак, кви шамари, бе, швейцарците с тия пет тека ви направиха задника колкото Тихия океан, бе. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Но така е, да не забравяме темата, а тя е-РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА, да напомня-РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА.
Именно в този ред.
За втори пореден път.
При единствените две участия.
:qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот Казуса » 05 дек 2009, 10:32

Мичо написа:За втори пореден път.
При единствените две участия.
:qipbj:

Да, те защото възможностите за участие са поне 3-4 дузини. А вие, мили ми лузъри в "синьо", колко "единствени две" участия имате в многогодишната история на ЛЕ, бре? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот 8 » 05 дек 2009, 10:34

Да Мичо, разбрах вече, че бузите ми са зачервени от шамарите. Ти обаче още не си видял, че гащичките върху теб са се превърнали в парцалки (явно някой бая се е забавлявал). Вземи си оправи бельото и стига си ми опявал за боя, който съм изял.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот Мичо » 05 дек 2009, 10:47

Казуса написа:Да, те защото възможностите за участие са поне 3-4 дузини. А вие, мили ми лузъри в "синьо", колко "единствени две" участия имате в многогодишната история на ЛЕ, бре? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

2
Едното-с минаване на групи, нещо, за което панчаревските паляци могат само да мечтаят в мокрите си сънища. :qipbp:

Осмак, да ама долните ти бузи са зачервени.От швейцарските шнурове корави. :qipbo: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот 8 » 05 дек 2009, 10:58

Ей, голямо преклонение пред шнурове и паци :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот stankovich » 05 дек 2009, 13:19

Казуса написа:
Мичо написа:За втори пореден път.
При единствените две участия.
:qipbj:

Да, те защото възможностите за участие са поне 3-4 дузини. А вие, мили ми лузъри в "синьо", колко "единствени две" участия имате в многогодишната история на ЛЕ, бре? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


КАКТО КАЗА МИЧО НИЕ ГРУПИТЕ МИНАХМЕ...ИГРАХМЕ ЧЕТВЪРТФИНАЛ......А ВИЕ КАКВО НАПРАВИХТЕ....ДВЕ УЧАСТИЯ И ПРИ ДВЕТЕ ПОСЛЕДНИ В ГРУПАТА ...СТАНА ЛИ ТИ СЕГА ЯСНО ЛУЗЪРЧЕ :qipag: :qipag: :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот Казуса » 05 дек 2009, 15:43

И вас да ви огрее ксъметът веднъж на столетие, и не можете да си затворите устите :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот 8 » 05 дек 2009, 18:00

stankovich написа:
Казуса написа:
Мичо написа:За втори пореден път.
При единствените две участия.
:qipbj:

Да, те защото възможностите за участие са поне 3-4 дузини. А вие, мили ми лузъри в "синьо", колко "единствени две" участия имате в многогодишната история на ЛЕ, бре? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


КАКТО КАЗА МИЧО НИЕ ГРУПИТЕ МИНАХМЕ...ИГРАХМЕ ЧЕТВЪРТФИНАЛ......А ВИЕ КАКВО НАПРАВИХТЕ....ДВЕ УЧАСТИЯ И ПРИ ДВЕТЕ ПОСЛЕДНИ В ГРУПАТА ...СТАНА ЛИ ТИ СЕГА ЯСНО ЛУЗЪРЧЕ :qipag: :qipag: :qipag:


Между ЦСКА и Левски няма база за сравнение, а опита ти за сравнение е нескопосан и типично по сектантски избирателен. На фона на 1/4 финала ви срещу жалки отбори имаме 1/2 финали с еврошампиони, а последните места в групите, които ни ги набиваш са по-добри представяния от вашето последно място сега и срамните отпадания от всякакви аматьори при които въобще и не достигате до групи, за да пипнете последни места.

Много ти е тъпо сравнението на 1/4 финала ви с нашето представяне сега и да казваш "видя ли бе лузърче". Като редови син сектант избираш нещо силно синьо и слабо червено. Тия фантасмагории вървят само сред вас (логично :qipad: , ако си сектант само сред секта ще ти вържат). Няма на какво основание да излизаш и да ни обясняваш нещата. В моментите на величие сме били много повече над вашите такива, а в моментите на слабости виждаш как е, единия пада като слаб, но другия въобще не можеш да наречеш футболен отбор.

Чудя се една майка ли ви е раждала, защото сте абсолютно еднакви. Дали чета теб или Блуто не виждам никаква разлика. Всичките говорят така както казва първоначалния източник (някое синьо люпило на глупости).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот vill_1 » 05 дек 2009, 18:57

На фона на 1/4 финала ви срещу жалки отбори имаме 1/2 финали с еврошампиони, а последните места в групите

Ей,профан!Не ми изтъквай много стари работи от времето след втората световна! :qipbl: Кои са жалките отбори бе,грездей.Не ме нервирай,щото след 20 мин. мога да съм във Варна и да те смачкам,разбра ли бе,цъкльо? :qipam:
Последна промяна от vill_1 на 05 дек 2009, 20:02, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ, ЦСКА

Мнениеот vill_1 » 05 дек 2009, 19:03

Много гори,но много върви! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта