Национален отбор - част 12

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот ROO8 » 05 сеп 2010, 18:41

Много ми e стpaнно кaто виждaм хоpa,които хpaнят илюзии,чe нaшия нaционaлeн отбоp имa нужнитe кaчeствa/игpaчи,зa дa сe клaсиpa peдовно зa eвpопeйски и свeтовни идa пpaви някaкви зaпомнящи сe peзултaти! #-o :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Казуса » 05 сеп 2010, 18:47

И това е вярно. Дори и да е в страхотна форма Зетя например, ако е слаб играч, надали срещу големите може да вдъхнови отбора за нещо повече от тактическо равенство или щастлива победа.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Vik0 » 05 сеп 2010, 22:43

Треньорът е олигофрен,играчи че нямаме,нямаме,но не може да пускаш Зетя да играе от ляво,а Веско Минев да стои на пейката,не може да пускаш Станислав Ангелов,който има само един мач за Стяуа,а да не извикаш Гаджев например,защо пуска Иван Иванов,а не извика Милиев да кажем?А напред!?Мицански прави фурор,а стои на пейката за сметка на лекето Божинов и Рангелов...няма как да постигнем нещо,сега и Черна гора ще ни опъне насред София и ще станем съвсем за резил
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот skorpinoks » 06 сеп 2010, 07:36

Vik0 написа:Треньорът е олигофрен,играчи че нямаме,нямаме,но не може да пускаш Зетя да играе от ляво,а Веско Минев

ако сега бъде нает чужд специалист за наставник съм убеден на 99 % че след един прочит на първенството на поста ляв бек ще бъде поставен -Орлин Сторокин ..но ООД -то в такъв случай би фалирало ... :qipbl:
ЦСКА

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Казуса » 06 сеп 2010, 11:59

Нова "Мисия Лондон" или на ново фразата на Баничаров

Всеки, който е гледал комедията "Мисия Лондон", помни ясно култовата фраза на героя на Любо Нейков Коста Баничаров - "Е са' си *** майката"! Тази вечер българският футбол имаше своя "Мисия Лондон", която завършва точно с "прозрението" на Баничаров.

На "Уембли" съживихме англичаните. Моите уважения към Дон Фабио и родоначалниците на футбола, но от 20 години насам не съм виждал по-блуждаещ английски национален тим. Разбира се, футболът е странна игра и току-виж тези момчета спечелят Евро 2012, но поне тази вечер Трите лъва се нуждаеха от свестяване и го получиха. От едни по-малки лъвчета. От нас.

Пелето, Попето и някои други се стараха, но накрая си тръгнахме с 4 за София. Май отново нямахме шанс. Но така я караме вече от 8 години - тогава взехме последния си голям мач. Лошо, Седларов, лошо. Но това е друг филм. Вече сякаш няма никакъв чар в играта ни. Да не говорим пък за опасен.

А иначе сега нямахме свръх очаквания. Все пак таяхме уж някаква надеждица за равен, но туй то. И защо да не мечтаем и ние? Макар и срещу Англия. Та нали футболът вече е равностоен. Нали вече и силните бият слабите. Беларус вече го направи в Париж. Ние навремето го направихме в Ню Йорк.

След мача и Пламен Марков каза нещо силно: "В предните квалификации започнахме с три равенства и ръководството каза, че нямаме шанс за класиране. След няколко месеца казаха, че отново имаме шанс". Мила картинка, нали?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Stinkata » 06 сеп 2010, 12:53

Казуса написа:
След мача и Пламен Марков каза нещо силно: "В предните квалификации започнахме с три равенства и ръководството каза, че нямаме шанс за класиране. След няколко месеца казаха, че отново имаме шанс". Мила картинка, нали?[/b]

А сега, ако започнем с две победи от 3 мача, какво ще каже....

С останалото няма как да не се съглася, ама този абзац успя да "реализира кочина" ...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Казуса » 06 сеп 2010, 13:53

Ами дано да се подобри играта и да вземем победи. Ама аз съм песимист.
Кой знае пък - въпреки Мъри може и покажем зъби. Ще стискаме палци мачът на "Уембли" да остане само лош спомен.
Но както отбелязах при миналите квалификации, Черна гора е отбор от нашата черга. Дори като единици имат по-силни играчи (особено при отсъствието вече на Бербатов), така че неуспех срещу тях не би следвало да се приема прекалено драматично.
Но като знам реалността в България, със сигурност ще се извие буря, пред която сегашните унищожителни критики ще се сторят като лек пролетен бриз. И честно казано, не знам, дали няма да остана недоволен от неуспех във вторник, ако той доведе до смяната на тандема Сираков-Стоилов. Защото не виждам положителна перспектива в този треньор и неговия спортно-технически началник. По-добре една загуба, силно намаляване на шансовете за класиране, и слизане на земята, вместо агонизиращо задържане на Мъуриньо на този пост.
Ако дойде добър треньор, предпочитам минимални шансове за второто място с него, защото искам да гледам смислена и силна игра на българите, ако и да играем само за честта си, а не правилен футбол с големи надежди след "възраждане срещу Черна гора".
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Mike Bibby » 06 сеп 2010, 16:28

Плачковци, ще викате ли за Черна гора утре? #-o

Дели, тъпотията я търси в твоите писания. първо, през първото полувреме аз не видях надиграване, в смисъл на масово юрване напред, за каквото очевидно тръбите, и при това резултатът вече бе негативен. Второто полувреме вече просто поехме по-голям риск, което си беше съвсем в реда на нещата. И за какви самоубийства ми говориш, случайно да си гледал мача Испания - Парагвай, четвъртфинал на Мондиал 2010? Парагвайците да не би да имат Чави, Иниета и Вийя в състава си? Но доста успешно си се надиграваха с бъдещите световни шампиони без да изпадат в глухи защити и т.н. Изобщо не оставиха смазващата халфова линия на испанците да си разиграва коня и Ла Фурия взе с голям късмет тоя мач.

И нали викаш, че англичаните били с някакъв дефектен състав (поне аз с такова впечатление останах че си написал някъде по-надолу), какво ми изброяваш Рууни, Джерард, Дефоу...? :qipag: Изясни си позицията. А, това за предпазливото и успокояването на темпото... хахаха... вEлика тактика - разиграваме си топката в наказателното поле и чакаме Глен Джонсън да си вкара автогол или Джо Харт да пусне гол от 35 метра??? Аз не виждам как можем да създадем реално голово положение на "Уембли" при негативен резултат без малко да се опитаме да притиснем съперника, без малко да се поразмърдаме в атака. И между другото бяхме доста близо до гол и то не само в една ситуация. Истината е, че до втория гол и въобще до заключителните минути изобщо не играхме чак толкова трагично, като се има предвид "класата" на родните звезди, името на противника и стадиона, на който се игра мачът. Нормално беше да загубим, но не и с такъв резултат, все пак, да не забравяме, че сукунди преди да стане 2:0 беше много близо да стане 1:1... И много искам, като сте такива стратези да ми обясните как с тези трагични защитници бихме могли да подхлъзнем Англия като се затворим? И друго - като стана 0:2 как е трябвало да действаме - пак ли да успокояваме топката??? :qipbj: В този живот, за да постигнеш нещо, трябва и малко да рискуваш, да си повярваш. И за пореден път казвам - не защитавам Мъри, просто няма как да се съглася с това тотално отричане и плюене. Защото при 0:1 или 0:2 съм сигурен, че нямаше да има такова масово бучене. Ама понеже Мъри е имал наглостта да поеме повече в риск в края или понеже играчите са се разлигавили и спряли да играят последните минутии са ни вкарали още два гола (Англия на "Уембли"!), значи Мъри е предател на нацията, дайте да да го обесим! Е, това не го разбирам. Иначе, аз за пореден път ще кажа - трябва да се опита чуждестранен треньор. Мъри не е подходящ за национален селекционер, но чак такова оплюване и да се стоварва вината едва ли не ИЗЦЯЛО върху него не е нормарно! А и в крайна сметка не мисля, че е станало нещо чак толкова драматично - паднали сме от Англия на "Уембли". Шок и ужас. Да, кофти резултат. Като паднахме от Сърбия със 150 точки разлика в баскетбола в квалификациите за Евро 2009 някой тръгна ли да плюе Пини Гершон? Като се представихме трагично на Евробаскет 2009 някой тръгна ли да беси Пини? Просто си има реалности, нямаме силен отбор и не можем да се мерим с големите сили, това е истината, има си реалности. Ама не, понеже Мъри е син, дайде да го оплюем и обесим, щото и без това сме му набрали заради някои положителни неща, които е направил с Левски! :qipaq:

Скорпи, за футбола говоря, в баскетбола няма засада... за твое сведение. :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 06 сеп 2010, 16:48

Неразбирам защо се пражите на специалисти и безпочжено пишете неща, които или повечето не се запознати с тях или изобщо не ги разбират.
Вижда се, че с този тренъор няма да ни бъде.Като цяло и поколението от футболисти е слабо.Няма звезди, а най-голямата дори напусна отбора.
Иска се ново ръководство и тренъор, който разбира поне малко и може би ще се класираме за следващото Световно.Класиране за Европейското не ми се вярва да се случи :qipbl:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Stinkata » 06 сеп 2010, 17:37

Казуса написа:Ами дано да се подобри играта и да вземем победи. Ама аз съм песимист.

Независимо от резултата, е тъпо да се пише предварително...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Казуса » 06 сеп 2010, 17:44

Mike Bibby написа:Плачковци, ще викате ли за Черна гора утре? #-o

За твое сведение, понеже исках смяната на Павел Дочев, в мача срещу "Видима", виках за негативен резултат за ЦСКА.
И за твое сведение по принцип съм привърженик на ЦСКА.
Ако не си ме разбрал, значи не искаш да ме разбереше. Следователно :arrow:

Mike Bibby написа:... случайно да си гледал мача Испания - Парагвай, четвъртфинал на Мондиал 2010? Парагвайците да не би да имат Чави, Иниета и Вийя в състава си? Но доста успешно си се надиграваха с бъдещите световни шампиони без да изпадат в глухи защити и т.н. Изобщо не оставиха смазващата халфова линия на испанците да си разиграва коня и Ла Фурия взе с голям късмет тоя мач.

А защо нашият попикан треньор не може един мач срещу по-силен от нас отбор да направи това, което направи треньорът на парагвайцте?
Не отговаряй. Въпросът е реторичен.
Mike Bibby написа:"И И много искам, като сте такива стратези да ми обясните как с тези трагични защитници бихме могли да подхлъзнем Англия като се затворим?

Аха! Значи защитниците са виновни. А аз за малко да си помисля, че Четримир Стоилов е имал възможност да подбере сносни защитници. То просто нямало...
Mike Bibby написа:Ама понеже Мъри е имал наглостта да поеме повече в риск в края или понеже играчите са се разлигавили и спряли да играят последните минутии са ни вкарали още два гола (Англия на "Уембли"!), значи Мъри е предател на нацията, дайте да да го обесим! Е, това не го разбирам.

Никой не казва това. Просто казваме, че Мъри постъпи тъпашки, като тръгна да надиграва Англия. И като резултат беше наказан на ходом от изпадналите в криза родоначалници на футбола.
Mike Bibby написа:Ама не, понеже Мъри е син, дайде да го оплюем и обесим, щото и без това сме му набрали заради някои положителни неща, които е направил с Левски! :qipaq:

Бих приел една такава реплика, ако резилът срещу Англия няма предистория. И ако НСПП И неговото пуделче (по стечение на обстоятелствата - старши-треньор на националния отбор) не се опрадваваха като ЖПО-та и не ни обиждаха с констатации, че "България била добър спаринг-партньор".
Ти помниш ли предишния квалификационен цикъл, когато критките срещу Мъуриньо бяха също толкова големи и също толкова заслужени?
Да, ако падаш от Марс сега, имаш основание да се възмущаваш от яростните ни критики. Но тогава бих ти препоръчал да се запознаеш с предишните позори, които ни донесе "направилият някои положителни неща с "Левски" треньор. И тогава съм сигурен, че ще си вземеш думите назад :qipad:
П. п. Ама вярно левскарите защитават като хунвейбини този некадърник, само защото им е мил споменът за някоите положителни неща, направени с "Левски" :qipan:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Казуса » 06 сеп 2010, 17:46

Stinkata написа:
Казуса написа:Ами дано да се подобри играта и да вземем победи. Ама аз съм песимист.

Независимо от резултата, е тъпо да се пише предварително...

Странно... ако това е така, светът изобилства с тъпаци.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Delija » 06 сеп 2010, 18:18

Mike Bibby написа: Да, кофти резултат. Като паднахме от Сърбия със 150 точки разлика в баскетбола в квалификациите за Евро 2009 някой тръгна ли да плюе Пини Гершон? Като се представихме трагично на Евробаскет 2009 някой тръгна ли да беси Пини? Просто си има реалности, нямаме силен отбор и не можем да се мерим с големите сили, това е истината, има си реалности. Ама не, понеже Мъри е син, дайде да го оплюем и обесим, щото и без това сме му набрали заради някои положителни неща, които е направил с Левски! :qipaq:


Драги ми Бибчо, `що не го написа това същото, когато Стоичков беше селекционер???! Когато аз се опитвах да ви го обясня, изкарахте, че съм му "лапал" на Стоичков. Тогава имахме Ван Бастен и Марадона, сякаш....

Много добре те помня как и ти пееше в синия хор на злобата и плювните тогава. Сега вече най-сетне узря за истината. Само, че звучиш адски фалшиво, защото го пишеш, за да защитиш канонизираният като светец на Герена - Св. Бостанджий. Ако беше Ицо, пак щеше да си мелиш плювните до откат....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Stinkata » 06 сеп 2010, 18:26

Казуса написа:
Stinkata написа:
Казуса написа:Ами дано да се подобри играта и да вземем победи. Ама аз съм песимист.

Независимо от резултата, е тъпо да се пише предварително...

Странно... ако това е така, светът изобилства с тъпаци.

Това, че в този случай е така, не значи, че и за всички сфери от живота е така... Все едно една обувка да е по мярка на всички хора, защото става на определен тъпак!!!
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Delija » 06 сеп 2010, 18:28

PyyHu написа:Иска се ново ръководство и тренъор, който разбира поне малко и може би ще се класираме за следващото Световно.Класиране за Европейското не ми се вярва да се случи :qipbl:


Спокойно, скоро пак ще играем на голям форум. Но не защото ще станем по-малко жалки, а защото както и идиотите в баскетбола, и във футбола ще увеличават още бройката на участниците. И така ще могат такива несретници като нас също да играят. Ето, в баскетбола вече се "класирахме", нищо, че сме абсолютни банани....


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта

cron