Национален отбор - част 12

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот 8 » 09 ное 2009, 18:20

Левски 1 срещу Левски 2 :qipay: Гонзо срещу Мъри :qipaz: ..............падението на България :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Vik0 » 09 ное 2009, 19:26

Еми как няма да иска да играе,той само благодарение на такива недоразумения като Малта,Грузия,Лихтенщайн и кой ли не още успя да задмине Бонев и Стоичков ;)
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 09 ное 2009, 19:32

#-o
Защо ли се обаждате само в такива моменти :qipag:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 19:41

Vik0 написа:Еми как няма да иска да играе,той само благодарение на такива недоразумения като Малта,Грузия,Лихтенщайн и кой ли не още успя да задмине Бонев и Стоичков ;)


[-X [-X [-X ,
Значи, Бонев не съм го гледал ,но Бербатов да задмине Стоичков [-X [-X [-X ,това е смешно ,моите уважения към Бербо но като играч ,като голям играч е много далече от това което Ицо показа на цял свят ..
пп.майката на мой приятел е била в Венецуела преди около 2-3 месеца ,и на въпроса от къде си -казва България ,и от среща -о,о,о Стоичков ,разговора е бил между две жени които са над петдесетака :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 09 ное 2009, 19:45

За Стоичков е ясно.Той е уникален сам по себе си.Вярно, че е бесен селянин, но пък си е футболен гений и ще си осане незадминат за стандартите на България.Дано някой ден се роди и втори като Стоичков, ащото сегашното поколение е ултра зле.Да, Бербо е някакъв проблясък, но е далеч от класата на Ицата.
Пък и кой го интересува дали Митко ще задмине Бонев по голове :? Важното е да побеждаваме, независимо кой отбелязва, но ние и това неправим.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 19:54

PyyHu написа:За Стоичков е ясно.Той е уникален сам по себе си..


Дано скоро имаме футболист като Ицо,
Ицо е признат в цял свят и половин България ,нещо съвсем "нормално " за нашите географски ширини . :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот fen4ona » 09 ное 2009, 21:00

Курбан Бойс канят националния на мач
Смелчаците от Стара Загора предлагат да заменят Боливия в календара


Националите си намериха съперник за контрола идната сряда! Боливия се отказа, но Мъри Стоилов беше предизвикан за мач от Курбан Бойс - аматьорско отборче от Стара Загора. За място на срещата се предлага "Курбан Бойс арена". Това е изкуственото игрище на колодрума, което обаче има трибуни, козирка и дори осветление. Мениджър на Курбан Бойс е шефът на Берое адвокат Дамян Георгиев, а емблемата на клуба е глава на коч с рога.
- Ако нямат съперник, нека да заповядат - съобщи д-р Димитър Стойчев, който е звездата на отбора и играе с №10. Център-нападателят на тима е инспектор по приходите, а отбраната се състои от група фаянсаджии. В халфовата линия пък играе Митьо Скалата, главен готвач на Старозагорския затвор. За след мача се предлага банкет в клубния ресторант "Грийн".
В Стара Загора твърдят, че Курбан Бойс хич не са за подценяване. През април те победиха сборна формация от бивши и настоящи беройци, в която игра и сегашният треньор на тима Илиан Илиев.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 09 ное 2009, 21:02

Защитниците били фаянсаджии :qipag: И к'во, ще налепят полочки пред вратата си, та нападателите на Национал да се тушкат там :qipbj: Чудя се вратаря какъв ли е по професия :lol:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот svo » 09 ное 2009, 21:04

месар :roll: :roll: :roll:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот skorpinoks » 09 ное 2009, 21:14

PyyHu написа:Защитниците били фаянсаджии :qipag:Чудя се вратаря какъв ли е по професия :lol:


Е как ,Куфражист :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 09 ное 2009, 22:45

svo написа:месар :roll: :roll: :roll:


Месари сигурно са лявото и дясното крилце на отбора :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 00:51

skorpinoks написа: [-X [-X [-X ,
Значи, Бонев не съм го гледал ,но Бербатов да задмине Стоичков [-X [-X [-X


Бонев го брой като 2-3 футболист в цялата ни история. След Стоичков и може би след Якимов, но толкова. Аз също не съм го гледал, но се опитвам да доловя от разказите къде е истината и може би е над Якимов, защото се опитвам да отсявам фенщината, а в неговя случай е трудно, защото той не е левскар или цесекар и няма тази широка подкрепа. Баща ми например често го питам кой какъв е и да ми дава като примери един или няколко футболисти, които съм гледал (от средата на 80-те нататък), за да добия представа за въпросния футболист от миналото, а не да повтарям като папагал само, че е добър. Така например от него знам, че Иван Колев е от типа на Мартин Петров. Пробива по-крилото, рязко се врязва и прави голове. Тук не става дума за сравнения Иван Колев/Мартин Петров, а просто да се разбере какъв тип играч е бил този който не съм виждал. В сравненията се използват и чужди футболисти. Така например старите фенове ще ви кажат, че Жеков е като Герд Мюлер. В случая на мен не ми върши работа, защото и двамата не съм гледал. Та отплеснах се. За Бонев знам, че е тип лидер на отбора в който играе (не само на Локо, а и на националния), докато Якимов не е такъв. Това не е голям фактор за сила, а просто го посочвам. Якимов играе прекрасно, но не е от типа играчи "айде вдигайте се" към околните, докато Бонев е от типа на тарторите, тези успешните, които могат да поведат отбора си напред. Бонев общо взето няма някакво супер отличително качество, както например Якимов е всеизвестен с дрибъла си, но Бонев е бил изключително силен във всеки един компонент на нападателната игра. Просто слабо място няма. Слушайки тези факти задавам въпроса на баща ми "добре де, с какво тогава Якимов го превъзхожда?". Съгласен съм в гениалността на единия, но другия не му отстъпва по сила. Баща ми вдига рамене и казва "сега като се замисля не мога да нарека Бонев по-слаб, но на мен Якимов си ми остава на сърцето". Веднага го пресявам това във фактите, да не е фенщина. Не е, защото Якимов не се лъже самоцелно из терена и така да се хареса на някои любители на футбола, а това е подплатено с убийствено много голове (един от най-големите голмайстори в родния футбол), тоест ефективен е. Това вече си е сила. Баща ми казва "с топка в краката е като Марадона, лъже се страхотно" и аз добавям "и голове идват от това". Значи силен е. Бонев обаче, научавам от баща ми, има едно много силно качество, което е характерно за Стоичков. Няма слаб мач (не го приемайте съвсем буквално и да ровите сега за слаб мач). В смисъл Бонев постоянно мачовете му са силни (Ицо със същото се отличаваше, докато например един Костадинов можеше и 10 мача да не го видиш по терена, но след това два гениални мача да ти изкара). Слагайки и още два факта, че първо Бонев не е играл в грандовете (изключвам опита от 7 мача в ЦСКА за кратко), където още повече щеше да му лъсне силата, както и факта, че до появата на Стоичков е с най-много отличия футболист на годината в родния футбол, приз който тогава имаше огромна стойност, а не като сега, то Бонев съвсем сериозно може да се спори дали не е и най-добрия футболист след Стоичков. При всички положения обаче по-назад от третото място в родния футбол не е.

Кончето може да каже повече по темата. Гледал го е, както и съм виждал, че не се прави на идиот, когато става дума за минали величия включващи и червени такива. Остава си левскар, но и дава вярна оценка за качествата на червените. Та ако иска той може да каже къде му е мястото на Бонев в родния футбол. Блу-то също може да даде добра оценка ако обаче не влизат сини, защото там много му се изкривява мнението съм забелязал.

Що се отнася до любимия ви Гунди съм чувал това от баща ми (а и не само от него). Много добър футболист и никой не отрича това. Обаче е просто един от многото добрите футболисти на България, не е най-добрия. Не се и отличава с нещо феноменално (примерно левачката на Ицо, която не греши). Чувам думите "имаше там няколко добри години в които направи доста добри мачове и го направиха спортист на годината, в същото време беше привлекателен човек, а и примерен член на партията", това не го казвам за да се дразня "вижте, комунист е", такива са били времената, а в смисъл, че се е харесвал на хората (от примерните членове на обществото е и носи със себе си добродетелите към които се стремим-това спрямо идеалите на онова време). "После все така по навик си подържа доброто ниво и балансираните игри." ОК, така е и това го прави сред първите в родния футбол, но не е най-първия. С Бонев през 74 година далеч по-респектиращо звучим отколкото с Гунди през 66 все на световни първенства.

Мога да си кажа мнението и за останалите ама сините ще помислят, че е фенщина. Извън Стоичков и Якимов веднага прибавям от червените и Жеков, Иван Колев и Никола Цанев като играчи каквито със сигурност в Левски е нямало. От там нататък вече можем да дискутираме кой къде е точно от многото сини и червени звезди.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Stinkata » 10 ное 2009, 09:20

skorpinoks написа:.
Ицо е признат в цял свят и половин България ,нещо съвсем "нормално " за нашите географски ширини . :qipaz:

Да те поправя - Ицо е признат от цяла България като футболист и от повече от половин - като завършен простак и селяк!!! Жалко, защото можеше да помогне за развитието на футбола ни, ако се държеше по-нормално с хората и уважаваше законите на държавата.... Все пак , се появи школата в Етрополе - някаква надежда има да бъде отново полезен на страната си.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот skorpinoks » 10 ное 2009, 10:06

Stinkata написа:
skorpinoks написа:.
Ицо е признат в цял свят и половин България ,нещо съвсем "нормално " за нашите географски ширини . :qipaz:

Да те поправя - Ицо е признат от цяла България като футболист....


[-X [-X [-X

Стинка ,извини ме ,но фактите говорят друго ,а аз се придържам към фактологията .Така че не си прав [-X
ЦСКА

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот drvasko98 » 10 ное 2009, 10:09

Кое не е вярно, че е признат като голям играч ли?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron