А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 04 ное 2009, 00:03

Търсех нещо тъпо (ама различно от Наско) и за друго не се сетих. Лопатата на Левски беше първото което ми изникна в акъла. Другият вариант беше муцуната на самозвания шмекер зовящ се национален селекционер #-o
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Мичо » 04 ное 2009, 00:18

:qipag: Осмак, слагай КСПП, по-тъпо нема да намериш по земята та и на луната. :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Noctis » 04 ное 2009, 02:44

Изображение

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Blue Religion » 04 ное 2009, 04:40

абе ташак-макак,ама нищо чудно докрая на есенния полусезон да ви настигнеме,че и изпревариме,а само до преди 2 кръга тва изглеждаше супер нереално :qipbj: стопихме ви веднъж 7 точки на полусезона,стопихме ви 5т. 4 кръга преди края,а и сега не изглежда вече нереално да ви обърнем :qipag:

даже бях писал в неква тема,че и ако сега успеем да ви задминем,требва да се самозакриете :mrgreen:

ега!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Казуса » 04 ное 2009, 08:57

Няма нужда от нови доказателства, че своето съществуване го осмисляте само чрез ЦСКА. Затова горният пост е излишен.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот BAt e venci » 04 ное 2009, 09:11

Казуса написа:Няма нужда от нови доказателства, че своето съществуване го осмисляте само чрез ЦСКА. Затова горният пост е излишен.

http://www.vbox7.com/play:7867c1ca

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Казуса » 04 ное 2009, 09:13

Радвам се, че се съгласяваш с мен.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 04 ное 2009, 10:05

Blue Religion написа:абе ташак-макак,ама нищо чудно докрая на есенния полусезон да ви настигнеме,че и изпревариме,а само до преди 2 кръга тва изглеждаше супер нереално :qipbj: стопихме ви веднъж 7 точки на полусезона,стопихме ви 5т. 4 кръга преди края,а и сега не изглежда вече нереално да ви обърнем :qipag:

даже бях писал в неква тема,че и ако сега успеем да ви задминем,требва да се самозакриете :mrgreen:

ега!


Първият случай нищо не сте стопили, а наложихте по най-престъпния начин мафиотска диктатура.
Вторият път ги стопихте. Взехте си прекия двубой, а ЦСКА имаше и тежка програма и не е сензация, че поне още веднъж е паднал.
За третия случай сега остава да видим.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Blue » 04 ное 2009, 10:26

8 написа:Първият случай нищо не сте стопили, а наложихте по най-престъпния начин мафиотска диктатура.
Вторият път ги стопихте. Взехте си прекия двубой, а ЦСКА имаше и тежка програма и не е сензация, че поне още веднъж е паднал.
За третия случай сега остава да видим.
Ае сти'а бе :shock: Да не би да твърдиш, че Левски е станал шампион по нормален път :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: Осмак, това не си ти [-X Някой ти хакнал ника и сега пише от твое име :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 04 ное 2009, 10:34

Че аз още тогава си го казах (като станаха мачовете). Бихте си ни 2:0 честно и заслужено. Да сме си взели мача, никой не ни е виновен.
Именно от този факт и поставям Кокала над Мъри. Взе си титла без покровителството на сенчести фигури и Наско, както и пое един окаян отбор, ама много окаян и с него го направи. Взе и двата възлови мача с двамата Пеневи (знам, че първия е равен, имам предвид взе каквото му трябваше). Есента при загуба отпадахте още тогава от спора за титлата заради голямата разлика, а пролетта ставаше дума вече за титлата. От тук и не разбрах защо го махнахте. Не, че е велик, но човека се справи с това което трябваше да направи. Вие кво, междуконтинентална купа ли очаквахте от него, че бяхте разочаровани?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Blue » 04 ное 2009, 11:15

8 написа:Че аз още тогава си го казах (като станаха мачовете). Бихте си ни 2:0 честно и заслужено. Да сме си взели мача, никой не ни е виновен.
Именно от този факт и поставям Кокала над Мъри. Взе си титла без покровителството на сенчести фигури и Наско, както и пое един окаян отбор, ама много окаян и с него го направи. Взе и двата възлови мача с двамата Пеневи (знам, че първия е равен, имам предвид взе каквото му трябваше). Есента при загуба отпадахте още тогава от спора за титлата заради голямата разлика, а пролетта ставаше дума вече за титлата. От тук и не разбрах защо го махнахте. Не, че е велик, но човека се справи с това което трябваше да направи. Вие кво, междуконтинентална купа ли очаквахте от него, че бяхте разочаровани?
Не, не, не и НЕ :shock: Това не си ти [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X Да признаваш, че Левски е спечелил честно титла :qipbl: Какъв варненец си ти, бре :?: Как може да не следваш неотлъчно правата вяра и заветите на ГА #-o Срам и позор :qipap: Да не би нещо...проблеми с гаджето, а?Нещо секса ли секна, та ти се прояснило съзнанието, а, А :qipap:
Иначе аз си спомням, че след мача ви с Черно Море ти скоропостижно изчезна иии....така до първата загуба на Левски от този сезон :qipap: Та нямам спомени да си ни честитил титлата, а още по-малко пък да си я признавал за честна :qipad:

Колкото до Кокала.При него отбора така и не започна да играе добре.Направи един наистина добър мач-този срещу вас+ още 3-4 мача в които отборът играеше красиво и резултатно в периоди от по 15-20 минути и...това му беше :x Останалото беше мъка, мъка, мъка и много мачове измъкнати с късмет :qipaq: На Герена играеха, като равни с нас редица отборчета, които нормално и с лекота са си отнасяли по 2-3 парцала други години :oops: Този човек така и не налучка правилните играчи-през цялото време беше едно непрекъснато въртене #-o (той и вашият Любо към същото явно се е ориентирал, което едва ли ще го доведе до нещо добро :qipan: )
Стигна се дотам, че да се мъчим цяло полувреме срещу аматьотри от Андора.Кокала :qipav: Не, мерси [-X [-X [-X
Не, че после дойде по-различен :qipbl: Напротив!Довлекоха доказан некадърник, какъвто е Ратко Достанич(популярен още и като Кратко Останич) :qipan: Дано сега балканджийте, дето са начело на Левски, да проявят малко разум и назначат Грозни например [-o< [-o< [-o< [-o< Напролет, с тази мижава конкуренция дето я има в "А" група(само Литекс засега се очертават, като силен и постоянен отбор), ще минем "като на парад", ако той ни е треньор :qipbo: :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 04 ное 2009, 12:00

Аз съм нормален човек със собствено мнение. Не ми трябва ГА или друг да ми подава отговори на въпросите, мога и сам да разсъждавам.

Това, че не си видял нещо не значи, че не е станало. Не веднъж, и май най-много от всички червени, съм си казвал мнението за миналия шампионат.

За Велев си написал, че не напипвал "правилните" играчи. Явно синдрома на Герена е повсеместен.
Биел с мъка. Абе ти се развай, че въобще бие с такъв жалък състав, защото тази година сте по-малко жалки (Дебрецен), но виждаш какъв панаир е в родното първенство, цирк отвсякъде сте. Човечецът миналата година не само не го допусна, а и ви направи шампиони. Да, слаби бяхте ама кой тук говори, че е трябвало да сте силни при дадените обстоятелства :qipan: ? Дават ти нелека задача, ти ги правиш шампиони, а после имали претенции, че не било безапелационно. Да ви имам и логиката.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот sasho_1989 » 04 ное 2009, 12:00

Delija написа:Честито, Саше. :qipap:

Без мачове в Пловдив до края на тази година :qipac: :qipac: :qipac:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот drvasko98 » 04 ное 2009, 12:31

Тази година без мачове Пловдив, другата есен без А група в Пловдив. Тежка, но заслужена съдба. Освен ако някой не вземе лиценза я на Банско, я на Несебър.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот sasho_1989 » 04 ное 2009, 12:33

Викаш далеч по-яко е да се играе в Мездра, Своге и Монтана пред 658 човека средно на мач нали? =D> =D> =D>
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта

cron