ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот JERRY » 28 авг 2009, 14:58

Ако Ред Бул са скиори, то ти си земноводно :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:19

Групата на Левски също е тежка.

Аз лично не виждам шанс и за 1 точка срещу някой измежду Виляреал и Лацио, освен ако накрая не са се класирали вече и врътнат номера на Марсилия отпреди 3 години.

Залцбург не ги подценявайте, елиминираха силния тим на Динамо Загреб в квалификациите за ШЛ, определено поне не отстъпват на Дебрецен. А най-вероятно са и доста по-добри от тях. :qipad:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Toru » 28 авг 2009, 15:25

малиии, тази група цепи мрака.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 15:28

Delija написа:Групата на Левски също е тежка.

Аз лично не виждам шанс и за 1 точка срещу някой измежду Виляреал и Лацио, освен ако накрая не са се класирали вече и врътнат номера на Марсилия отпреди 3 години.

Залцбург не ги подценявайте, елиминираха силния тим на Динамо Загреб в квалификациите за ШЛ, определено поне не отстъпват на Дебрецен. А най-вероятно са и доста по-добри от тях. :qipad:

И на мен така ми се виждат нещата. С тази идея, че ОМ така и не можаха да се ориентират в калта на Герена, а не защото са ни пуснали мача.
Дори след 1:0 се опитаха да изравнят - т.е. пуснаха Рибери и ... ъъъъ.... а де, май Насри беше, но...
Тъй, че Дели... :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 28 авг 2009, 15:30

17 септември - Виляреал - ЛЕВСКИ (от 22:05)
01 октомври - ЛЕВСКИ - Лацио (20:00)
22 октомври : Зазцбург - ЛЕВСКИ (20:00)
5 ноември : ЛЕВСКИ - Залзбург (22:05)
2 декември : ЛЕВСКИ - Виляреал (20:00)
17 декември : Лацио - ЛЕВСКИ (22:05)


готино е,че играем накрая с испанците и италианците. ако са се класирали е доста възможно да отмъкнем некви точки накрая... а със Залцбург играем точно в средата на мачовете,което си е добре. който е във върхова форма,той ше вземе макс. точки от тия два мача...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 15:36

Сигурно цяло десетилетие ви закриляше жребия, но сега признавам, че е гаден. Шанс нулев ама пък и Асен дето вика кво ви пука, излизате там и каквото стане.

Виляереал-испански, повече няма нужда от обяснения, първосигнално за мен всеки от Примерата може да бие всеки в България
Лацио-не е от грандовете, но не е и Киево, общо взето среден италиански отбор, но факта, че е италиански е вече много за български отбор
австрийците-на предишния жребий Дебрецен бяха "много симпатичен съперник", а австрийците едва ли не най-нежелания-видяхме симпатягите, представяйте си австрийците какво са

Без да се заяждам сега нямате и друг шанс от преди няколко години. Мачовете са пълни, всеки домакинства и гостува на всеки, по-труден е варианта някой да няма за какво да играе точно срещу вас и опаткал домакинствата на ваш пряк съперник.

При тези нулеви очаквания какво може да сътворите:
1. Ако ще правите нещо престижно, без да прескачате групите ама ей тъй да топли душата дълги години, това е да резнете испанците. Престижно си е, въпреки че не са Реал или Барса.
2. Лацио са малко лигав отбор (като вас :) ). Не, че това дава шансове ама знае ли човек.
3. Австрийците нямат опит, иначе спонсора ги помпа ама такива отбори лесно се лъжат (но трябва и тарикат да е треньора, а вашия не е такъв).

Предполагам няма да сте разочаровани при това статукво дори и нищо да не направите стига играчите ви да се раздадат пък каквото стане. Като нашите вчера. След такава игра и при отпадане няма да им се сърдиш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:36

Wallace написа:И на мен така ми се виждат нещата. С тази идея, че ОМ така и не можаха да се ориентират в калта на Герена, а не защото са ни пуснали мача.
Дори след 1:0 се опитаха да изравнят - т.е. пуснаха Рибери и ... ъъъъ.... а де, май Насри беше, но...
Тъй, че Дели... :qipbl:


И Мамаду Нианг, дето с Рибери им бяха най-големите звезди.

Аз никъде не съм писал, че са ви пуснали мача, защо така го интерпретираш??! :shock: Просто се бяха класирали и на теория вече и решиха малко по-така да го изиграят, затова и Нианг, Рибери и Насри бяха "пейки" в тоя мач.

За мен лично Залцбург е много кофти отбор, не знам защо така са се издънили срещу Макаби Хайфа, но ще ви е адски трудно и с тях.

п.п. Поне идолите ви от Лацио, които копирате във всичко, идват, предполагам ще сте много щастливи от това. :qipab:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 15:38

Blue Religion написа:17 септември - Виляреал - ЛЕВСКИ (от 22:05)
01 октомври - ЛЕВСКИ - Лацио (20:00)
22 октомври : Зазцбург - ЛЕВСКИ (20:00)
5 ноември : ЛЕВСКИ - Залзбург (22:05)
2 декември : ЛЕВСКИ - Виляреал (20:00)
17 декември : Лацио - ЛЕВСКИ (22:05)


готино е,че играем накрая с испанците и италианците. ако са се класирали е доста възможно да отмъкнем некви точки накрая... а със Залцбург играем точно в средата на мачовете,което си е добре. който е във върхова форма,той ше вземе макс. точки от тия два мача...


Левскарският дух в действие, къде може да се отмъкне някоя точка, защото на другия не му се налага да играе за нищо :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

MartiG

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот MartiG » 28 авг 2009, 15:44

Чудесно, тая година ще може да гледам 6 европейски мача на живо. Дано и двата отбора имат повод за радост :qipay:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 15:46

Вместо да гледам Ливърпул, ще гледам "идолите ми от Лацио" :qipap: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 28 авг 2009, 15:47

8 написа:
Blue Religion написа:17 септември - Виляреал - ЛЕВСКИ (от 22:05)
01 октомври - ЛЕВСКИ - Лацио (20:00)
22 октомври : Зазцбург - ЛЕВСКИ (20:00)
5 ноември : ЛЕВСКИ - Залзбург (22:05)
2 декември : ЛЕВСКИ - Виляреал (20:00)
17 декември : Лацио - ЛЕВСКИ (22:05)


готино е,че играем накрая с испанците и италианците. ако са се класирали е доста възможно да отмъкнем некви точки накрая... а със Залцбург играем точно в средата на мачовете,което си е добре. който е във върхова форма,той ше вземе макс. точки от тия два мача...


Левскарският дух в действие, къде може да се отмъкне някоя точка, защото на другия не му се налага да играе за нищо :qipay:


тва е турнирна битка,всекви схеми требва да се мислят.

вие също ще се възползвате от това,че последния ви мач е с Рома в София и вероятно ше дойдат с резервите...

MartiG

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот MartiG » 28 авг 2009, 15:47

Wallace написа:Вместо да гледам Ливърпул, ще гледам "идолите ми от Лацио" :qipap: :qipbj:


Кво да праиш, Съдба :qipap:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 15:49

Интересни начални часове... :qipap:
22:05 - и пак без градски транспорт от Подуене. :qipap: :qipap: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 28 авг 2009, 15:54

аз се надявам още да си играеме на Васил Левски... резила ше е голем цска да играе пред 30-40к. на национала,докато ние пред 20 на Герена...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 15:57

ЦСКА, ако напълнят националния дори в един мач, за мен ще е изненада... :roll:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта