ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 06 ное 2009, 07:15

ебати,ако бехме паднали 0-6 немаше да ме е толкова яд... не заслужавахме тая загуба,дори трябваше да бием. но пък всяко зло за добро. всяка загуба,всеки провал тоя сезон увеличава шанса Баткофф да се разкара от клуба.

подочух нещо,че Петков е продал мача и всъщност това му е последния мач за Левски...

може би и за това не ме е яд тая година на историческите резили,защото това не е моя Левски,а букмейкърския Левски на Баткофф,който продаде Дербито,а играчите ни продават мачове за пари. за много пари,както се казва в една реклама... а балъците си пееме по трибуните "за Левски аз на всичко съм готов..." :x аз лично за нищо не съм готов за тоя Левски,докато комунягата с мустаците,чифута Баждеков и агента на ДС Марков са начело на отбора,който е символ на свободата и съпротивата :!:

а Йовов е ебати нефелника... писна ми заради тоя гол срещу Марсилия да му прощаваме епохалните пропуски във всеки мач. това пияниците от махалата нема да изпуснат в един мач такива фрапантни положения,а той го прави във всяка среща... нападател,професионалист?

а тия Залцбург са толкова крив и слаб отбор,че нема докъде. шокиран съм,че имат само победи,явно Лацио и Виляреал са кръгла нула в момента,а Левски и 0 не е. Левски е на минус...

"армейците",да празнувате след тоя мач е направо кощунство,щото вие сте още по-зле. и това тепърва ще се види. ще ви стопиме 15т. преднина,не ви ли е срам от това? :lol:

Базел в тренировъчно темпо ви направи и двата мача "Мата Хари",поне срещу Левски всички играят на макс.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 08:27

Blue Religion написа:а тия Залцбург са толкова крив и слаб отбор,че нема докъде. шокиран съм,че имат само победи,явно Лацио и Виляреал са кръгла нула в момента.

:qipay:

Един да казва нещата каквито са. Стига вече оправдания. Съперниците не са гиганти. Нормално е да ги бием.
Същото важи и за ЦСКА.

Писна ми да слушам как добре сме играли, как нещастно сме падали и подобни. Вчера първия гол на ЦСКА бил нещастен!? Глупости на търкалета. Как пък все ние нещастно падаме (но пък все играем по-хубаво и най-вече ПРАВИЛНО). Как пък такива нещастия не се случват със съперниците, а все с нашите отбори. Ако ги слушам тия глупости излиза, че нашите отбори са си супер и някаква магия им е направена. Не. Нашите отбори са просто слаби.

Между другото Левски не са за подигравка, защото отразяват и ставащото с ЦСКА. Спокойно :qipav: , не са ми станали любимци сините, но няма как те да редят резили, а ние да бием еврошампиони. Тя връзката е ясна.
Като бият средни европейски отбори ние бием еврошампиони (това преди), като падат от аматьори ние не падаме от аматьори ама някакви не кой знае какви отбори ни бият (това сега). И при двата варианта сме отгоре и първенството на ЦСКА не се губи, но сегашното е смешно. Заради 1 точка повече и два вкарани гола повече от сините не само не се радвам, а и ми се плаче. Показателно е и преди как съвсем други отбори от сорта на Ботев и дори Марек и Академик Сф правят нещо в Европа. Следователно нещата са като скачени съдове. Няма ЦСКА да прави това в Европа което искаме от него докато Левски реди емблематични мачове с футболни джуджета.

Вчера австрийско и швейцарско отборче си ни биха без проблеми, при това давайки почивка на някои играчи. Събудете се! Вече и малки алпийски нации не ни броят за нищо и в мачовете срещу нас се обиграват и почиват за истинските мачове (срещу други отбори).

Нещо тотално е сбъркано при нас. Нещо което години наред забиваше футбола ни на дъното. БФС ли е, собствениците мафиоти ли, не знам, но някой не просто разката българския футбол, а направо го закри!
Последна промяна от 8 на 06 ное 2009, 08:29, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот G8 » 06 ное 2009, 08:28

Blue Religion написа:"армейците",да празнувате след тоя мач е направо кощунство,щото вие сте още по-зле. и това тепърва ще се види. ще ви стопиме 15т. преднина,не ви ли е срам от това? :lol:

Базел в тренировъчно темпо ви направи и двата мача "Мата Хари",поне срещу Левски всички играят на макс.

Кой пък обръща внимание на дребно-наркопласьорския ви отбор...само паранои някакви ви гонят.
:idea: :arrow:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 06 ное 2009, 09:01

виж мненията нагоре.


и вземи спри наркотиците или мини на бело поне :lol:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Samp » 06 ное 2009, 09:09

Не заслужавахме да загубим тоя мач. Момчетата се бориха докрай, но накрая нямахме късмет.
Ако нападателите си бяха вкарали положенията, сега никой нямаше да говори за Петков. Вярно, сбърка два пъти фатално, но на всеки се случва. Тъпото е, че стана в такъв равностоен мач.
Чакаме вече следващия мач и дано поне там вкараме някой гол #-o

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот G8 » 06 ное 2009, 09:12

Blue Religion написа:и вземи спри наркотиците или мини на бело поне :lol:

Това пък защо си го написал?
Пак паранои някакви...явно всички свързани по някакъв начин с тоя "отбор" са за диспансеризация.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 06 ное 2009, 09:43

Blue Religion написа:
"армейците",да празнувате след тоя мач е направо кощунство,щото вие сте още по-зле.


Ние, че сме зле, зле сме. Но не ни сравнявай с вас, дето вече записахте 10 загуби за сезона, а сме още ноември. :qipad:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Samp » 06 ное 2009, 09:47

Вие сте си супер бе. Продължавайте в същия дух :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 06 ное 2009, 09:49

Супер не сме, но не сме по-зле от вас, както всячески се стремят да изкарат някои тук. :qipae:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 06 ное 2009, 10:34

ето го бе,пак се мери не кой е по-добре,а кой е по-зле :lol:

тотален дегенерат си,Дели :lol:

типичен сърбоман.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 06 ное 2009, 10:36

Точно един наркоман да ми каже, че съм дегенерат. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Как е взимаш ли здраво бЕло??? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 10:39

Абе това е вярно, че левскарите се опитват да уравновесяват нещата. Че са много зле и двата отбора е вярно, но има и малко разлики. Нямам предвид точката или двата гола. Едните са с 5, другите с 10 загуби. Два пъти повече. Докато на Левски като цяло сезона му е съпътстван от повече загуби при ЦСКА не е така. Извън общото ако погледнем диференцирано, само в България и само в ЕКТ, пак е така. В България доскоро бяхме лидери, сега сме точно зад лидерите. Това не става за първи, няма да е и за последен път. При Левски обаче в един момент имаше 15 точки изоставане от лидера. Чак такъв катаклизъм, при това не за полусезон, а за едноцифрено число мачове нямаме. При ЦСКА в първенството нещата са зле от 2 кръга, но сме в 11-ия. Сменете загубата от Миньор с такава срещу Левски и ще видите, че нищо сложно няма. Две загуби от Левски и Литекс не са чудо невиждано, за да говорим за апокалипсис. Вярно, че не е добро представяне, но нищо повече. Що се отнася до турнирите там нещата си бяха съвсем прилични до гостуването срещу Рома, нещо което също го няма при Левски. Там си е една трагедия от началото на сезона. Тук началото беше супер, после изтървахме англичаните в мач в който заслужавахме да спечелим и въобще не ни е била жалка играта като в последния месец. После срещу Рома едва ли някой е чакал нещо дори и при добра игра. И тук мъката настъпва също в последните два мача. Базел безобидно ни би на ходом. В първенството по същото време стават нещата и нормално при 1 месец изключително слаба игра, сдаване на лидерството в първенството и губене на шансовете в ЛЕ, с което сезона много се развали (край на Европа, тичай и гони в България), нормално е да се приема за лошо, но това лошо не е разтърсващата мъка на Левски. Казвате, че същото било при нас. Едва при сегашната ни игра и резултати имате някакви шансове срещу нас по простата причина, че толкова слаби да са и двата отбора, че да не знаеш на кой тъпанар да заложиш. Иначе показхме и в шампионата и в Европа, че можем нещо, докато вие този сезон нищо такова не сте показали.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 06 ное 2009, 10:42

тънката разлика е,че на нас тва ни е най-слабия сезон в 95-годишната история и критикуваме остро случващото се,докато вие доскоро се кефехте на състоянието си и възхваляхте играчи,треньор и ръководство :wink:

а сте същата... мъзга.

и тва показва колко сте сбъркани генетично,умствено и всякак. тотална липса на адекватност цари при вас. "убиеца на еврошампОАни",дето треторазрядния Базел го мачка като на тренировка :lol:


дели,ти си душевен наркоман :!: и србе на врбе :idea:
Последна промяна от Blue Religion на 06 ное 2009, 10:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 10:43

Сега моля ви не ме апострофирайте с глупости "все така да играете" и прочие. Много са си зле при нас нещата и това е вън от всякакво съмнение.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 10:45

Blue Religion написа:тънката разлика е,че на нас тва ни е най-слабия сезон в 95-годишната история и критикуваме отсро случващото се,докато вие доскоро се кефехте на състоянието си и възхваляхте играчи,треньор и ръководство :wink:


А какво да правим ако мислено върнеш по 2 мача назад в Европа и България?
Ти какво ще правиш ако Левски е лидер в първенството след 9 кръг, а в Европа е преодолял труден съперник като Динамо, изтървал победа в мач в който превъзхожда и е паднал само от Рома (една загуба за сезона, но като гост и от силен отбор)? Искаш да кажеш, че в тази ситуация трябва да ги псуваме!? Че то тогава вие трябва всеки сезон да сте недоволни от Левски!
Проблемът настъпи последния месец и както виждаш никой не го търпи, нито някой в червено твърди, че нещата са добре.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта

cron