ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот ludyakon » 01 окт 2009, 23:49

ОТЕ,ТОЙ ИМА ПРЕДВИД-ТОЗИ ЛЕВСКИ НА БАТКОВ,А НЕ ОНЗИ ЛЕВСКИ НА БАТКОВ. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 01 окт 2009, 23:50

Като споменаваш думата "онзи", къде е onzi??? :qipag: :qipag: :qipag:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот ludyakon » 01 окт 2009, 23:56

Delija написа:Като споменаваш думата "онзи", къде е onzi??? :qipag: :qipag: :qipag:

ДА НЕ СЪМ МУ СЕКРЕТАРКА ЧЕ МЕ ПИТАШ МЕНЕ? :o :o :o :o
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Delija » 01 окт 2009, 23:57

Не бе, принципно си питам. Тоя човек пак се затри някъде. :qipap:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Христолов » 02 окт 2009, 01:06

..... още от мача с Локо СФ го няма, почнах да се притеснявам вече :qipbj:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Blue Religion » 02 окт 2009, 03:31

otto написа:
Blue Religion написа:аз лично изобщо не съм учуден,този Левски на Батков е уникално смешен и слаб отбор

ДРУГО ПЕЕХТЕ,ПАЛЯЧОВЦИ,КОГАТО ОТБОРА НА БАТКОВ,СТАВАШЕ ШАМПИОН.ПО ВТРОРИЯ НАЧИН, КОГАТО СЕ ДОБРАХТЕ С ЧУТОВЕН КЪСМЕТ ДО ТАВАНА ВИ В ЕВРОПА 1/4 ФИНАЛ,ТОГАВА ОТБОРА НА БАТКОВ НЕ БЕШЕ СМЕШЕН,А ТОЙ САМИЯ БЕШЕ ВЕЛИК,ЗАЩОТО ПРЕДИМНО ПЛЮЕШЕ ПО ЦСКА....Е ТАКИВА СТЕ ВСИЧКИТЕ,КОКАЛА ВИ ГО КАЗА НАЙ-ЯСНО КАКВИ СТЕ :qipap:


дори тогава казвах,че успехите са ВЪПРЕКИ Борат,а не благодарение на него. от години не правиме селекция,от години Борат ни излага с малоумните си решения и изказвания. изгони легенди на отбора,продава и после връща непрестанно играчи,които отдавна са изхабени за Левски... направи така,че Левски да не може да купи качествен играч от България и винаги когато има спор между Левски и някой от другите "грандове" за някой футболист,той отива при тях,а не при нас...

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот drvasko98 » 02 окт 2009, 08:46

Най-хубавото на лошото време, че рано или късно свършва :qipab: Ще се разкарат и тези лайна от отбора и клуба. А това, че ги търпим толкова време си е наш проблем. Вчера мачът не съм го гледал нито на стадиона, нито по ТВ-то и то не защото имах някаква работа. Ей така не ми се пускаше копчето. За разлика от някои аз не съм мазохист и такива приакзки като "да подкрепим сега отбора" не ми минават. Отборът ще го подкрепя веднага като дойде един позитивен сигнал от когото и да е - шеф, директор, треньор, играчи. В последните няколко месеца няма нито един такъв сигнал. Да го духат всички палячовци, които съсипаха клуба

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 02 окт 2009, 09:02

Вече даже и чорбарите не искат да ни се подиграват. Даже вече не сме и за резил. Нека помълчим една минута (и без това за треньор си имаме погребален агент). :qipap:
Аз лично много се забавлявах вчера на мача. Смях се лафих си с хората. Попитах "Защо изгонихте Миро Иванов и Тошко Колев?"
Оглеждах се, ако напсувам Батков да не и скочи някой "неплатен" стюард и да ме пита защо псувам Господ. Но се притеснявам, явно са ме заснели на камера, че псувам Великия Господин, който незнайно как си е въобразил, че би продал 4-ма от ТИЯ на руския шампион. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipap: :qipap: :qipap:
Надявам се да не ме издирят или да ми пратят комсомолска хайка. :qipag: :qipag: :qipag:
Айде, че сядам да пиша извинително писмо на г-н Батков. Той така милее за отбора... #-o
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Wallace » 02 окт 2009, 09:06

Ако вчера някой беше казал на Лацио - играем за 7 гола разлика - щяха да я постигнат. А вратарчето ни е пълна шамандура. Аз го разкрих още на мача ни с Черноморец миналата година. #-o

(Господин Батков, извинявайте, че критикувах отбора Ви. Аз, вярно - един лев не съм дал за Левски и църква не съм построил...) :roll: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Мичо » 02 окт 2009, 09:46

Батков прави добри неща за публиката на Левски.След като в началото на сезона на Герена се влизаше след половинчасово блъскане, вчера влязохме за 10 мин без блъскане. :qipap:
А както е тръгнало-в края на есента може и за минутка да вляза.Като няма жив човек. :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот svo » 02 окт 2009, 10:31

прав е Асенката. Вашето не е за подигравка вече :qipbl: :qipbl: :qipbl: Въпреки че помним как ни се подигравахте миналата година :qipag: :qipag: :qipag: Особено оня индивид с командировките и отпуските :qipap: :qipap: :qipap:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 02 окт 2009, 10:42

Ужасяващо слаб отбор, треньор и изпълнителен директор. Последният вчера след мача каза, че създали повече положения от сбора от предишните мачове и сте вървели нагоре. Такова тъпо изказване не бях чувал. Топчо по-добре го каза. "4:0, какво да го коментирам, много сме слаби". И аз си мисля, че след 4:0 не можеш да казваш "малшанс, те си вкарали, а ние не положенията" и че какъвто и малшанс да има не такъв резултат става. При такъв резултат дума не можеш да кажеш. По-късно Ники Илиев по Ринг хубаво и правилно ги оплю (направи се и на важен, "оня ден с Любо (Пенев) това си говорихме и сме на едно мнение"). Илиев вика "и какво е това след всеки мач всеки поемал отговорността, добре, тя вече е поета, но промяна няма и все е зле, а те си продължават да поемат отговорности". Смешна работа.

На привържениците вече не им прави впечатление от срамни загуби или разгроми. Левски са го приели по подразбиране за пълен неудачник. Всъщност тази година по-добре вървят нещата, 0:5 от два мача говори, че при шест мача и този темп ще се стигне до 0:15, което е крачка напред от 1:17.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Stinkata » 02 окт 2009, 10:48

Ники Илиев все повече ми заприличва на Майкъла... :roll: :roll: :roll:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот 8 » 02 окт 2009, 10:59

Е някаква лъжа ли каза?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ, ВИЛЯРЕАЛ, ЛАЦИО, ЗАЛЦБУРГ

Мнениеот Stinkata » 02 окт 2009, 11:01

И Майкъла не лъже, но и не казва нищо ново. Повтаря идно и също нещо от години... Като предимно плюе. Тази година не се е появил още с въпроса "За какво са им на ЦСКА толкова играчи? Супа ли ще правят?!"...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта