ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот blazev1992 » 28 авг 2009, 14:11

ЛЮБО ПЕНЕВ: ГРУПИТЕ СА СИЛНИ - ТОВА Е

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев коментира със спокойствие жребия за Лига Европа, който отреди за съперници Рома, Базел и Фулъм.

„Вече няма слаби отбори, това се доказа в квалификациите. Не трябва да говорим на кой са се паднали по-силни противници, на всички ще ни бъде трудно”, заяви Пенев, визирайки тежките опоненти и на Левски.

„Това са отбори, които са минали вече през едно пресяване и не можем да очакваме да ни бъде лесно. Групите са силни – това е.”

„Наясно съм с какво разполагаме, докъде можем да стигнем, но аз съм максималист и искам максималното.”

„Еуфорията премина. Нормално беше да я има, направихме един добър мач, елиминирахме силен съперник, но вече мислим само за мача с Локо Мездра.”

„И Рома, и Фулъм, а и Базел - да не ги подценяваме. Имахме намерение да привлечем футболист от Базел преди 2-3 месеца, който сега е титуляр. Те са класен отбор.”

„Времето е малко, съмнявам се, че ще имам възможността да привлека нови футболисти към момента, имаме само няколко дена. Не мисля, че това може да се случи.”

„Ще се чуя с Херо, ние сме колеги и приятели, логично е да говоря с него за Фулъм. Ще се готвим и тренираме за добро представяне в първенството и в Лига Европа. Има достатъчно време за възстановяване и освен това имаме достатъчно класни играчи.”

„Хубаво е, че последният мач е преди, а не след Коледа”, завърши в шеговит тон наставникът на ЦСКА, коментирайки последния мач от групите, който е на 16 или 17 декември.

:qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 14:15

НА МАЧА С РОМА , ЖИВИ И ЗДРАВИ, МЕ БРОЙТЕ И МЕН :qipay: :qipad:
Изображение

MartiG

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот MartiG » 28 авг 2009, 14:31

ЦСКА ще се изправи срещу Рома (Италия), Базел (Швейцария) и Фулъм (Англия) в група "Е" на турнира Лига Европа. Първата среща на ЦСКА ще бъде на 17 септември срещу Фулъм в Англия.
Ето и цялата програма на българския тим:

17.09 ЦСКА - Рома
01.10 Фулъм - ЦСКА
22.10 Базел - ЦСКА
05.11 ЦСКА - Базел
2 или 3.12 Рома - ЦСКА
16 или 17.10 ЦСКА - Фулъм
:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Тия глупаци от Focus-Sport си противоречат #-o
Последна промяна от MartiG на 28 авг 2009, 14:37, променено общо 2 пъти.

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 14:31

Окончателно ли е това?

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот marto » 28 авг 2009, 14:32

marto написа:Програмата ще бъде изработена на компютъра, така че всичко преди това са предположения :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 14:34

marto написа:
marto написа:Програмата ще бъде изработена на компютъра, така че всичко преди това са предположения :qipad:

Тогава, какво ми пишеш???

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот marto » 28 авг 2009, 14:34

Какво ти пиша :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 14:35

marto написа:Какво ти пиша :qipag: :qipag: :qipag:
marto написа:Гостуване на Фулъм ви е първия мач :qipab:

:idea:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот marto » 28 авг 2009, 14:36

Просто казвам , какво казаха по РИНГ :qipab:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

MartiG

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот MartiG » 28 авг 2009, 14:38

MartiG написа:ЦСКА ще се изправи срещу Рома (Италия), Базел (Швейцария) и Фулъм (Англия) в група "Е" на турнира Лига Европа. Първата среща на ЦСКА ще бъде на 17 септември срещу Фулъм в Англия.
Ето и цялата програма на българския тим:

17.09 ЦСКА - Рома
01.10 Фулъм - ЦСКА
22.10 Базел - ЦСКА
05.11 ЦСКА - Базел
2 или 3.12 Рома - ЦСКА
16 или 17.10 ЦСКА - Фулъм
:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Тия глупаци от Focus-Sport си противоречат #-o

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:12

Групата е тежка, не знам какви са тия глупости, че била суперска, някои дори ни честитят излизането към елиминациите вече.

Рома няма нужда от коментар, Фулъм е силен тим, а Базел си е величина в ЕКТ от доста време, който се интересува, го знае. Така, че ще е доста тежко, спор няма.

В никакъв случай не сме обречени, не ме разбирайте погрешно. Смятам, че имаме шансове за второто място, но определено фаворити за него са Базел и Фулъм. Рома са първи, според мен.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Христолов » 28 авг 2009, 15:15

Delija написа:Смятам, че имаме шансове за второто място

Да второ място ако вземете 3 служебни победи! Айде стига смях!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот wondertree » 28 авг 2009, 15:16

Дели, за мен е супер групата, защото играем с класни отбори. Особено съм доволен, че срещаме Рома. Не вижда някой да е казал (написал) лесна група.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 15:20

Айде, минахме групите. По традиция англичаните и швейцарците са ни клиенти (и непреодолими отбори за Левски). С Рома излизаме извън групата. Можем за майтап да си спретнем и дуел за първото място. Разбира се те са по-силни от нас, но какво пък. Предполагам Васил Левски на домакинството с Рома да е неповторима обстановка.

Интересен сблъсък между Рим и София. Напълно равностоен е и защото по-силния от Рим играе с нас и съответно Левски ще срещне втория им по сила. От Рома имам един спомен като дете в 1 кръг на КЕШ или УЕФА, съответно след 83 или 84 година (83 сме първи, 84 втори). Мачовете завършиха и двата 0:1, но тук беше равностоен, а там също като до 80-та минута беше 0:0. Головете в двата мача май бяха на Бруно Конти и Грациани. Отделно Рома там някъде бяха финалист за КЕШ (паднаха на финала 84 от Ливърпул), както и имаха национали световни шампиони. Всъщност в тия години в Италия имаше някаква гонка Ювентус/Рома по подобие на тази от последните години в Англия между Манчестър и Челси. Юве беше малко по-силния, но и Рома бяха мтого силни. Юве взе КЕШ 85-та, а Рома беше финалист за КЕШ 84, и двата отбора срещу Ливърпул играха финалите си.

Срещу англичаните трябва да гоним две победи. Срещу швейцарците може би също, но като гости няма да е трагедия и равен, а ако ще правим някоя издънка, то най-много там трябва да е загубата. С Рома каквото вземем, но поне нещо в София (поне равен).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:22

wondertree написа:Дели, за мен е супер групата, защото играем с класни отбори. Особено съм доволен, че срещаме Рома. Не вижда някой да е казал (написал) лесна група.


Ами върни се назад, ще прочетеш и такива коментари. :qipad:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта