ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 19:44

:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот vill_1 » 06 ное 2009, 19:44

Мичо написа:Тъп, по-тъп, най-тъп, Баткото. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 19:47

8 написа:Време е за щурм на Армията. Никой няма право да се подиграва с отбора ни. Червените софиянци да се дигат и още тая вечер да атакуват стадиона. Вината си е в нас и няма какво да се оправдаваме с други, а да си потърсим грешките при нас, съответно трябва да има радикални действия и да стане ясно кой за какво е в ЦСКА. Дали собствениците са сериозни, дали на играчите им се играе. Всеки да си съобрази поведението с ЦСКА (а не обратното!) и който няма да е на 100% и на ниво вън от червения клуб! Вън!

http://forum.cskasofia.com/viewtopic.ph ... highlight=

№8 написа:Фенове-къде сте?Дуче?Отивайте пред Армията и не пускайте Любо!Най-после дойде човек,който иска да наложи европейски модел на работа,но май го изтърваме!!!Нагледахме се на ********* в този отбор,време е за мъже!Пак ли ни чакат гюбеци,силикон и сръбска музика!

:-k :-k :-k :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 19:49

Общо взето в червения форум постепенно се оформя мнението да отидат на мача със Славия и да реват мощно "Любо Пенев".

Между другото там прочетох интерессни неща пак за мениджъри и трансфери и що ли не се учудвам.
Иван Иванов проплакал на Емил Данчев (мениджъра му). Последният отива при титаните и се оплаква от Любо. Титаните пък са играчи на дребно и сънуват как продават тия 9-мата в чужбина и вземат пари за тях (а като изгонени няма да вземат). Съответно бият шута на Любо. Тъпотия до дупка.

Другото интересно е, че там държат да си подкрепят отбора (независимо, че не малко искат да бият играчите). Не искат да се стига до ситуацията в Левски и някаква голяма война между фенове, отбор, ръководство. Най-малкото защото така сами (а не като Левски от резултати на терена) ще станем като тях (нескончаеми кавги и загуби).

Е има и крайно разочаровани, които освен на мача с Рома нямат намерение скоро да стъпят на Армията при тия безумия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот BAt e venci » 06 ное 2009, 19:53

№8 написа:Фенове-къде сте?Дуче?Отивайте пред Армията и не пускайте Любо!


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 06 ное 2009, 19:58

Мичо, нали беше забранено да се ползват цитати от други форуми??! :roll:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 20:03

:qipbl: Този е приятелска закачка с осмака, бре.
:qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 20:23

Мамата му ебахте ти и още няколко прости селяндури.Баце. :qipbl: :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 06 ное 2009, 20:27

Мичо написа::qipbl: Този е приятелска закачка с осмака, бре.
:qipbl:


[-X [-X [-X
Не съм писал такова нещо.

№8 не е равно на 8
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Казуса » 06 ное 2009, 21:04

Мичо написа:
8 написа:Айде, минахме групите. ..........

Срещу англичаните трябва да гоним две победи. Срещу швейцарците може би също, но като гости няма да е трагедия и равен, а ако ще правим някоя издънка, то най-много там трябва да е загубата. С Рома каквото вземем, но поне нещо в София (поне равен).

:qipap:
Казуса написа:1. :qipbp:
2. Най-сетне късмет и за ЦСКА при жребия!

:qipap:

Явно много добре успявам да подразня левскарите, след като така упорито цитират рекацията ми след жребия за групите. Но отново - типочно по левскоро-гьобелсово-дълбоко-комплексарски начин изтръгват нужния им цитат, факт или явление от действителността, за да ги преиначат в нужната за избиване на комлексите им посока.
За да ви демонсторирам за пореден път паралелния свят, в който живеят "сините", ето няколко други цитата от началото на темата:
Blue Religion написа:добра група,имате реални шансове да излезете. :wink:

Blue Religion написа:сега гледам и програмата,и направо ударихте джакпота... последния ви мач е с Рома в София,които на 99% ше са се класирали дотогава.


marto написа:
Бих казал много добра програма за ЦСКА, започва с домакинство, докато последния ви мач е с Рома, което отново си е голямо предимство :qipab:


vill_1 написа:Време беше жребия да е добър и за червения отбор.А и първия мач е много удобен,кви са Фулъм?Базел могат да бият с много...

Що ли ми се чини, че не само моята преценка тогава е била положителна за шансовете на ЦСКА? :| И защо ли ми се чини, че не само хора като мен - субективно пристрансти към ЦСКА, са били на моето мнение?
Ако се вгледате в публичните изяви (в този уважаван форум) на цитираните от мен юзъри, ще забележите, че те не крият пристрастията си към "Левски". Ако се съмнявате в моята преценка, че те са левскари, можете просто да проследите който и да е отрязък от изказванията им тук. Просто натиснете на "всички отговори на потребителя".
Абе, общо взето жалка работа е да си левскар. И да не искаш, винаги съзнанието ти се изкривява. И жалкото е, че промяна не може да има. Винаги се стига до констатацията "Ти му думаш, оно си рупа ли рупа..."
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА В ЛИГА ЕВРОПА - ГРУПОВА ФАЗА

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 21:13

drvasko98 написа:Честито излизане от групите и да почерпите :qipad:


:qipap: :qipap: Ето ти още едно мнение. Толкова по-зле за вас, надценили сме. В Москва играхте наистина добре, а и първия мач изглеждаше лесен сравнително
:qipbl:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 06 ное 2009, 21:15

Аз, както винаги, съм с най-трезва оценка. :qipae:

Delija написа:Групата е тежка, не знам какви са тия глупости, че била суперска, някои дори ни честитят излизането към елиминациите вече.

Рома няма нужда от коментар, Фулъм е силен тим, а Базел си е величина в ЕКТ от доста време, който се интересува, го знае. Така, че ще е доста тежко, спор няма.

В никакъв случай не сме обречени, не ме разбирайте погрешно. Смятам, че имаме шансове за второто място, но определено фаворити за него са Базел и Фулъм. Рома са първи, според мен.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот drvasko98 » 06 ное 2009, 21:16

Факт :qipay:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 06 ное 2009, 21:18

Баси тирадата за една емотиконка. :qipae: :qipag: :qipag: :qipag:
Казусе, а помниш ли нечии изказвания за Купата? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Казуса » 06 ное 2009, 21:18

Дели, ти си по-скоро песимист. :qipae: Гледай по-рядко да бъдеш прав за ЦСКА :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта