ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 11:25

Няма как да съм доволен от каквото и да е.


Ма то и аз не съм доволен. Въпросът е, че няма нещо изненадващо. Разбирам около нас в България всичко да просперира и ние да стоим встрани от прогреса, че да вземем някакви мерки ама при сегашната ситуация не виждам какво може да се промени. Да приемем, че ти дадат възможност да избереш 11-те които най ти харесват в България за ЦСКА. Ми същата работа, промяна няма да има. Това твърдя аз. Пак ще излезем и ще паднем. Няма как и да е иначе. Всичко в България пада, смешно е, трагично е. Това, че си в ЦСКА най-много да доведе до някой проблясък като срещу Динамо М или да ти спести резили срещу аматьори, но нищо повече. Все така си падаш от невзрачни средни европейски отбори. Видно е, че австрийски и швейцарски отборчета са вече непреодолими съперници за нас. Дори ония мачове от демокрацията при които имаше някакво съпоставяне срещу Галатасарай, Динамо К, Стяуа и т.н. са пълен мираж в момента. Ако ни гепат тия отбори ще ни разфасоват, а пък ти излизай срещу тях с националния, Левски или ЦСКА или който ти харесва, никакво значение няма. Не знам от многото коментирани причини коя е изиграла влияние, но е факт, че българския футбол е в нокаут (не нокдаун). Тук вече въобще не става дума за 4 място, а класиране на голям форум си е подвиг ако стане с това което имаме. Свиквайте с мисълта, че сме в най-добрия случай като унгарските отбори (на национално и клубно ниво). Там някъде ни е тавана. Кажи ми един аргумент да очакваш повече.
Последна промяна от 8 на 04 дек 2009, 11:28, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 11:27

Еби му майката, Осмак, ти остана без точка, аз без снежанка, шибано нещо са това напразните очаквания. :qipaq: :qipaq: :qipac: :qipam:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 11:30

Но пък се оказах прав за онова което изтри (върви под кодовото име "Самп го изтри", но иначе си ти :qipad: ).

Писах преди мачовете, че при всички положения нашето гостуване ще е по-добър резултат от вашето домакинство и познах. Не само, че загубата беше с 1 гол, а и имаше противопоставяне, докато във вашия мач вия бяхте един приятен ескорт на отмарящите испански мъжяги.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 11:34

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ако не бяха няколкото Йововщини в началото, сега па щеше да ти е спрял интернета като едно време. :qipbj: :qipbj:
Равностойни. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ми и нашето гостуване на Виляреал е по-диобро от вашето домакинство на селското аграрно отборче на швейцарски фермери ама те тук се позабавляваха като руски турист с наша гларуска на морето.Иска им се на задна, на армията услужливо се навеждат, иска им се свирка, на армията радостно почват да духат. :qipbp: Много услужлива тая наша панчаревска труденичка, швейцарските мъжаги доволни останаха, що дупки запушиха... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 11:44

Не сме играли по едно и също време вие в Испания, а ние на Армията с швейцарците.

Имаше два момента. Рома/Лацио и Фулъм/Виляреал в които вие домакинствахте, а ние гостувахме и прогнозирах преди мачовете, че вашето ще е по-слабо представяне и познах.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 11:46

Мичо написа:Еби му майката, Осмак, ти остана без точка, аз без снежанка

Може би търпението си заслужава и току виж в следващия мач дошли при осмака 3 точки, а при Мичо две снежанки :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 11:48

Добре, ние играхме в Австрия и паднахме 1-0 като ударихме греда.Много по-достойно от аналния швейцарки секс, дето ви разцепи задниците. :qipbo:

Как да не е по-достойно. :qipbp: То и на околовръстното жриците достойно се оттеглят след като си им дал 5 кинта. :qipbp: Толкова достойно се представи нашенския галактико елАТАНАСОВ. :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 04 дек 2009, 12:41

А двойката на Герена от Дебърцин?? :qipap:

Потребителски аватар
Vik0
Мнения: 570
Регистриран на: 24 авг 2008, 16:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Vik0 » 04 дек 2009, 12:46

Казуса написа:Явно не гледаш мача :qipag:
На който между другото ЦСКА успя да създане не едно и две голови положения... за разлика от Най-голямата безсмислица на българския футбол вчера :qipap:

Всъщност го гледах мача ;) До 1:0.Ядосах се и изгасих телевизора и го следих от време на време в спортал.Иван Иванов от вашия отбор е пълен палячо и главен виновник за гола на Фулъм.
Относно вашите "2 голови положения" - не знам дали ние сме комплексари и дали смисълът на живота ни е да се сравняваме с вас,но и вие не падате по-долу.Ако сте такъв велик отбор,за какъвто се имате,не трябва да се сравнявате с най-жалкия отбор на Левски в цялата история на клуба.
"Фесовете шибат без капути тез' червени лилипути!"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 12:55

За малко да му еба майката. :qipac: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 13:01

Мичо написа:За малко да му еба майката. :qipac: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

:qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Казуса » 04 дек 2009, 13:03

Мичо го е яд, че отново лъсна истината за качествената разлика между отборите и съответно техните привърженици 8)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 13:04

Мдаааааа, 2000 и при това не турци и цигани бяхме вчера :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 13:07

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Мдам, разликата е два вкарани гола и помията в червено за втори от два опита остава на последното място в историята на груповата фаза в европа. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А че вчера беше замалко, спор няма. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

За феновете, даваха ги, клошари и отрепки скинари, как са минали границата, не знам, тая паплач и сган, срамеща страната. :qipat:
Апропо, пуснаха ли Главеата от швейцарския затвор, дето беше откраднал пуловер? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Казусе, верно ли вчера в Лондонските магазини са наемали допълнителна охрана, че клошарите са дошли. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 13:08

Batkoto написа:.еми да,за малко,поне показахме,че можем да играем като равен..
:

:qipbj: :qipbj: С кого си играл като равен, бе? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron