ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот vill_1 » 04 дек 2009, 00:27

Там оная ръка беше по-скоро дузпа ама така преценил съдията и не ни я дал.

На Платини ли? :roll:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 04 дек 2009, 00:30

8 написа:Представихме се достойно, че даже второто полувреме и ги понатиснахме.


ЦСКА, Фулъм, загуба, достойно...... съжалявам, нещо не ми се връзват нещата.

MartiG

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот MartiG » 04 дек 2009, 00:36

Освен, че сме много слаби, съдиите също ни нямат за нищо. Във всеки мач се вижда как се дава едно лееееекинко рамо на противниците ни и в допълнение със страхливата ни игра през повечето време, това е достатъчно да не можем да отлепим от дъното. Почти същото се отнася и за синята Евроепопея... Общо взето за црън кур не ни имат у Европата.

Толкова ли сме по-слаби от чешките отбори, че те си прават равни и бият отбори като Валенсия, ПСВ и Дженоа, а ние не можем един хикс да направим с некви далеч по-големи дървета... :qipbl:
Последна промяна от MartiG на 04 дек 2009, 00:40, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 04 дек 2009, 00:40

MartiG написа: Почти същото се отнася и за синята Евроепопея... Общо взето за црън кур не ни имат у Европата.


Ние сме на дъното, а сините ни приятели вече успешно копаят и надолу. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 04 дек 2009, 00:53

Аз бих цитирал един друг сърбин, много по-велик (макар и не във футбола, а в баскетбола) - "играчите нямат топки, те не са мъже". :qipbl:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 01:13

Za малко, да му еба майката, чак мен ме е яд. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 01:14

Ама не чак толкова колкото вас де, да не си помислите нещо. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 01:44

vill_1 написа:
Там оная ръка беше по-скоро дузпа ама така преценил съдията и не ни я дал.

На Платини ли? :roll:


Във футбола имаш умишлена и неумишлена игра в наказателното поле, съответно при първия случай винаги се дава дузпа, а при втория имаш два подварианта. При единия подвариант траекторията на топката е към мрежата и независимо, че ръката на играча неволно удря топката, това съприкосновение предотвратява гол и съответно се дава дузпа. Представи си, че си застанал на голлинията и си разперил ръце и крака, под формата на звезда си, а аз бия боц, който се удря в разперената ти длан, която е на почти метър от тялото ти. Вместо кълбото да се оплете в мрежата топката рикошира от теб и се връща обратно. Това си е дузпа пък ако ще и с 500 км/ч да съм изстрелял топката и да нямаш грам вина. При подварианта при който траекторията не е към мрежата не е дузпа.

При двете ситуации нямаше умисъл в играта с ръка на играчите, тъй като прекалено силни бяха ударите, а разстоянието малко и те бяха ударени в ръцете, а не умишлено да са се протегнали и да избият топката. Следователно не попадат в първия случай на умишлената игра, а са във втория, на неволната игра с ръка. При случая на Платини обаче топката въобще не беше насочена към мрежата, докато в случая на ЦСКА без съприкосновението топката отиваше в посока на вратата. Първият случай въобще не е дузпа, а втория е. Приемам обаче и да не е, защото без съприкосновение топката независимо, че летеше към вратата имаше да премине през още играчи и нищо не пречи някой да я избие (ама може и да не я избие). Най-вече факта, че игралия с ръка не е последна преграда пред гола (не е на голлинията) дава възможност и да не се свири дузпа. Затова казах и че приемам решението на съдията, въпреки че правилното е да се свири дузпа. Сега свирил така, друг път пък за нас ще свирят при подобен или друг сложен казус. Във всеки случай съдията не изпълнява поръчка.
При сходна ситуация синята лумпениада обикновено пише декларации, иска цял полусезон само чужди съдии и реве, че организирано са я поразяли.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 04 дек 2009, 01:58

Дели, а и в скрития форум виждам подобни на твоите мнения от други. Какво очаквате!?
Нито съм адвокат на ЦСКА, нито твърдя, че ми харесва ставащото обаче какво очаквате при национален падащ с резил от Кипър и Левски боксова круша вече на всички отбори в Европа? ЦСКА да врътка полуфинали :shock: ?
Това е абсурд! Ненормално състояние на държавния тим, ненормални неща и във втория по сила клубен отбор. Ми това е всичко на национално и половината на клубно ниво! Ние от какъв зор ще просперираме!? Вината не е индивидуална на ЦСКА, на Любо, на този или онзи играч. Явно има нещо фундаментално изтървано, което засяга целия ни футбол.

Въобще не съм горд или доволен, че имаме по-малко смешни загуби от отборите водени преди или сега от Мъри, но според мен е логично ставащото. Левски вчера една атака не могат да организират, при това на собствен терен и срещу отбор в криза. Е какво да очаквам от ЦСКА? В момента не се защитавам "ама видите ли все пак сме по-добре от Левски". Това колко са зле те не ме топли. Те могат и 12-ти да завършат, а ако ние сме 4-ти трябва да се радвам ли? Въпросът е друг, на всички нива е трагедия. Така ЦСКА без още да е играл и като излиза на терена очаквам поредения неуспех на българския футбол. Обратното би било изненада.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Мичо » 04 дек 2009, 02:29

:qipbq: :smlove4: :smlove4: :smlove4:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Stinkata » 04 дек 2009, 09:31

8 написа:Нито съм адвокат на ЦСКА, нито твърдя, че ми харесва ставащото обаче какво очаквате при национален падащ с резил от Кипър и Левски боксова круша вече на всички отбори в Европа? ЦСКА да врътка полуфинали :shock: ?
Ееееее, ти се оУя.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Pepi Petrov » 04 дек 2009, 09:55

Много зле първото, по-добре второто, явно стига само за загуба с един гол. :?
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот stankovich » 04 дек 2009, 10:08

Казуса написа:Явно не гледаш мача :qipag:
На който между другото ЦСКА успя да създане не едно и две голови положения... за разлика от Най-голямата безсмислица на българския футбол вчера :qipap:



И ТИ СИ ГОРД ОТ ТОВА ЛИ БРЕ :qipag: :qipag: :qipag: ЛЕЛЕЕЕ МНОГО СИ ЗЛЕ :qipag: ЧЕСТНО :qipap: :qipap: :qipap:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 04 дек 2009, 10:54

8 написа:Дели, а и в скрития форум виждам подобни на твоите мнения от други. Какво очаквате!?
Нито съм адвокат на ЦСКА, нито твърдя, че ми харесва ставащото обаче какво очаквате при национален падащ с резил от Кипър и Левски боксова круша вече на всички отбори в Европа? ЦСКА да врътка полуфинали :shock: ?


Очаквам да не нижем загуба след загуба - вече са 4 подред. Не съм сигурен, а и не ми се гледа в момента, но май това е рекорд в историята на ЦСКА в ЕКТ. А и да не е, в следващия мач ще стане.....

Станахме като Подуене, почнахме да гоним какви ли не анти-рекорди. ВЕрно е, че са много по-напред с материала ( :qipag: :qipag: ), натрупаха 7 вече, с тенденция да си бият и собствения от 9 поредни загуби, но това хич не ме топли. Тия отрепки не стават за ЦСКА и това си е. Няма как да съм доволен от каквото и да е.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Al » 04 дек 2009, 11:06

Pepi Petrov написа:Много зле първото, по-добре второто, явно стига само за загуба с един гол. :?


:qipay: :qipay:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron