ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 10:32

Batkoto написа:а вие докъде стигнахте,до четвъртфинал за Купата на УЕФА,колко велико .. та дори и Славия имат полуфинал в историята си :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ето го типичният комплексар.вместо да замълчи той за пореден път се излага на показ като паун :qipag:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 10:34

Delija написа:Няма значение, факт е, че и Левски игра с някакъв експериментален тим на Виляреал, но те седнали да гледат отбора на Фулъм......

ще се възмущаваш,че сме гледали отбора на фулам след като престанеш да пишеш повече за левски отколкото за предполагамия твой любим отбор.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 19 сеп 2009, 10:38

Думбенце, ти когато спреш да пишеш основно за ЦСКА, тогава ми давай наклон на оная работа. :qipad: Аман от наглеци тук.....

Stinkata написа:Може ли аз да ти отговоря?


Не може. :qipag: Изтрий си отговора. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 10:44

Delija написа:Думбенце, ти когато спреш да пишеш основно за ЦСКА, тогава ми давай наклон на оная работа. :qipad: Аман от наглеци тук.....

Stinkata написа:Може ли аз да ти отговоря?


Не може. :qipag: Изтрий си отговора. :qipag: :qipag: :qipag:

деленце,не можеш да ми докажеш,че пиша основно за цска защото не е истина.аз във вашите теми мнооого рядко стъпвам.обаче преди два дена ти доказах,че ти пишеш повече за левски отколкото за цска.
ако не си забелязал,аз пиша за цска когато някой от вас е писал поредната простотия за левски а това се случва на всеки 5 минути във форума.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 19 сеп 2009, 10:47

Думбенце, стига си се напъвал. Ти за Левски почти не пишеш, все за ЦСКА си мелиш. Ето и в тая тема киснеш постоянно, пишеш за разни трети отбори на Фулъм.......

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 10:48

бате,искаш и аз да изпитам поне малко от това което ти си изпитвал многократно ли :?: :qipag:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 10:49

Delija написа:Думбенце, стига си се напъвал. Ти за Левски почти не пишеш, все за ЦСКА си мелиш. Ето и в тая тема киснеш постоянно, пишеш за разни трети отбори на Фулъм.......

ами нормално.издразних се на някой неща и се започна :qipag:но определено не кисна тука постоянно за да пиша глупост след слупост против цска.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 19 сеп 2009, 12:01

Delija написа:Няма значение, факт е, че и Левски игра с някакъв експериментален тим на Виляреал, но те седнали да гледат отбора на Фулъм......


А ти какво се учудваш!? В следващия кръг ще следят внимателно отбора на Рома :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 12:05

пф.8,що пак не се скриеш за дълго.пишеш цели фермани за Левски а си седнал да ми обясняваш кой кого щял да следи.
защо да не следим рома след като има не малко фенове в бг на този отбор.
Последна промяна от Toru на 19 сеп 2009, 12:06, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 19 сеп 2009, 12:06

Toru написа:
Batkoto написа:а вие докъде стигнахте,до четвъртфинал за Купата на УЕФА,колко велико .. та дори и Славия имат полуфинал в историята си :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

ето го типичният комплексар.вместо да замълчи той за пореден път се излага на показ като паун :qipag:



Това е характерно за редовия сектант. Дори и когато някой факт е срещу него той си вика и крещи там. На полуфиналите на ЦСКА и Славия може да отговори с 1/4 финал и нормалната реакция е да замълчи, а той вика на по-успелите, че се излагали като пауни. Въобще всичко хубаво което не е свързано с Левски не е истинско, а всичко при Левски (и грозното) е най-най и никъде го няма. Това е мотото на всички камикадзета. До дупка го гонят и са готови да взривят света ако другите не са на акъла им.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 19 сеп 2009, 12:08

Toru написа:пф.8,що пак не се скриеш за дълго.пишеш цели фермани за Левски а си седнал да ми обясняваш кой кого щял да следи.


Думбар, направи си труда да видиш трите ми по-дълги поста след мача на ЦСКА и два кратки след този на Левски преди да правиш грешни заключения, както по принцип си правиш, когато говориш за ЦСКА и Левски.

Молбата ми важи ако е стигнала до гънките на мозъка ти и си разбрал за какво става дума. Ако не, продължавай като сектант, дрънкай там до дупка как пиша основно за Левски. Ясно е, че със сектата на глава не се излиза, знае си там едно и също.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 12:10

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
аз едно пиша,а ти интерпретираш някакви глупости.типично за болен социалистически мозък.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот 8 » 19 сеп 2009, 12:27

пропусна да споменеш партията :qipbh
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Delija » 19 сеп 2009, 12:30

Да, а и терминът "социалистически" е много мек. Трябваше да използва "комунистически", все пак комунизъм и социализъм далеч не са едно и също нещо, явно в сектата са пропуснали да им го обяснат.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: ЦСКА, РОМА, БАЗЕЛ, ФУЛЪМ

Мнениеот Toru » 19 сеп 2009, 12:39

8 написа:пропусна да споменеш партията :qipbh

тя е ясна.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта

cron