НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 02 ное 2009, 14:32

Много ясно, че има уредени мачове. Ама тука да ми твърдиш за 14 уредени мача, някак си ставаш нагъл.
Кажи сега вие колко мача уредихте през есента на 2002 по време на победния ход на Стойчовата армия/


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Delija » 02 ное 2009, 14:34

BAt e venci написа:не си спомням вече, ние толкова много мачове уреждаме че вече не си спомям кой, как, защо :qipbl:

виж помня дивата радост настъпила на армията при третия х
гол на литекс и то при положение че есента ви бяха нанесли най-голямата загуба в историята ви :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Знам, знам..... ти помниш, само което ти изнася. Типично.....

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 02 ное 2009, 14:34

Delija написа:Сампи, на Герена на нас ни трябваше задължително гол, след 0:1 на "Армията" в първия мач. Ние вместо да атакуваме, за цял мач и веднъж не застрашихме вратата ви. За какво да говорим повече.....

Отделно в мача за първенство, след като Брито изравни, вие се разхождахте по терена до края на мача.

Разхождахме се, защото на нас ни трябваше победа с 3:0 или с 4 гола разлика, за да ви изпреварим по показатели между двата отбора. А след гола това нямаше как да стане

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот BAt e venci » 02 ное 2009, 14:35

Delija написа:
BAt e venci написа:не си спомням вече, ние толкова много мачове уреждаме че вече не си спомям кой, как, защо :qipbl:

виж помня дивата радост настъпила на армията при третия х
гол на литекс и то при положение че есента ви бяха нанесли най-голямата загуба в историята ви :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Знам, знам..... ти помниш, само което ти изнася. Типично.....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Delija » 02 ное 2009, 14:37

Samp написа:Разхождахме се, защото на нас ни трябваше победа с 3:0 или с 4 гола разлика, за да ви изпреварим по показатели между двата отбора. А след гола това нямаше как да стане


Хихи, имаше мачове до края, при 3 точки разлика можеше и да ни изпреварите, без да се налага да се гледат директните мачове.

А ние, ще ми обясниш ли защо се разхождахме на Герена, малко преди това??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 02 ное 2009, 14:45

Samp написа:Много ясно, че има уредени мачове. Ама тука да ми твърдиш за 14 уредени мача, някак си ставаш нагъл.


Мисля, че бях достатъчно ясен. Излизаш на терена в син екип. Вариант 1-биеш футболно, Вариант 2-биеш нефутболно. По-простичко казано започва мача и ти играеш, ако ги биеш добре, а ако не заиграват и другите фактори. В този смисъл за мен това са 14 нагласени мача, а че има мачове от рода на Левски срещу съперник от рода на Своге, където е ясно, че ще си го вземат и без никакви намеси на мафията е ясно, но то същото важи и за Литекс. Достатъчно класен отбор са да могат повечето мачове и те да си ги вземат.

В тоя смисъл на буквалистика, ако имаш предвид че казвам, че Левски не е можел нищо да вземе от 14 мача и са му ги уредили си прав, но много добре разбираш смисъла който влагам в 14 нагласени мача. Вашите играчи си излизаха на терена и бият, това е, те си го знаеха. Къде с повечко помощ, къде с по-малко, къде с никаква не ми се гадае. 14 мача бяха с ясен знак преди да започне мача.

Бях достатъчно добър да ти отговоря обширно, а ако бях като вас е достатъчно след последните ти думи да ти кажа "ми като имате нещо уредено (макар и не всичките 14 мача) за какъв чеп се ровиш в един уреден мач на ЦСКА!?". За да те изслушам вие не трябва да имате нищо уредено. След като имате (без значение колко) няма кой да ви чуе хлиповете заради един уреден мач от друг отбор.

Ако не се правиш на гламав пък въобще не виждам какво коментираме, когато всички знаем какво стана. Първо вие, а веднага след вас и Литекс се втурнаха да уреждат първенството. Прекият двубой така се разви, че те си свършиха работата. След това вие започнахте да се надявате на други отбори (тук задавам въпрос, защо в оставащите само победи на Литекс си се хванал за тая срещу ЦСКА като и всички останали отбори падаха от литекс, но тях не наричаш курви, нито пък ги кориш). Основно надеждите ви бяха в нас. При нас така се стекоха обстоятелствата, че и нищо да нямаше значение за вас уверявам те пак щяхме да паднем заради интереса ни. Това, че интереса ни се върза неволно с нещастие за Левски беше като допълнителен бонус да ви се подиграваме, предполагам не си учуден от този факт, нито пък и че вие щяхте да бъдете същите при такава ситуация. Направихме го по-одобено смешен начин, повеждайки първо с 2:0.
Предполагам всички разумни фенове видяха това през 99 година.

И между другото много коментирате 99 година (където малко трудно точно вие можете да имате претенции, въпреки че и други използват нечестни методи). За разлика от вас червените не са отделили толкова внимание на вашата врътка с Литекс от тази пролет. Каква ви е целта? Като повтаряте нещо до безкрай да излезете жертви и репресирани ли?
Последна промяна от 8 на 02 ное 2009, 14:47, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Мичо » 02 ное 2009, 14:46

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Осмака па се развихри с неговите глупости. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 02 ное 2009, 14:49

Delija написа:Хихи, имаше мачове до края, при 3 точки разлика можеше и да ни изпреварите, без да се налага да се гледат директните мачове.

А ние, ще ми обясниш ли защо се разхождахме на Герена, малко преди това??


Вие защо сте се разхождали не знам.
Знам че в първия мач ни смачкахте, изпуснахте хиляди положения и накрая Мендоса вкара най-безумния гол, който съм виждал :qipap:
Имаше още 3 мача до края. Вие трябваше да загубите да спечелите максимум един.
Сега не мога да намеря срещу кого са ви били мачовете, но при всички положения сте имали две домакинства и гостуване.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Delija » 02 ное 2009, 14:51

Сампи, съгласи се, че се получи много странно. ЦСКА, в мача на Герена, в който задължително трябваше да гони победа, спа през цялото време, докато няколко дена по-късно, когато вече и равен, може би и минимална загуба дори, му вършеше работа, бе далеч по-активен. Неслучайно вкара и гол......

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 02 ное 2009, 14:54

Странно се получи и 2000 година, когато ви размазахме 3:1 за Купата, пък няколко дена след това добре че беше Бербо да изпуска положения след положение и накрая Гонзо да вкара.
Т.е. два еднакви мача няма :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 02 ное 2009, 14:57

Сампи, съгласи се..


Няма да се съгласи, защото тези взаимоотношения между двата отбора имат продължение, а там ти биеш силно по постижения на Левски. Синият запалянко не може да допусне, че е престъпник и си е взел честно титлата през 2006, а от там и влязъл в ШЛ, тоест истински силен отбор е.

Съгласи ли се за 2003 той приема и други договорки за възможни и в един момент трябва като нас да заговори какви схеми са използвани в името на Левски н някои от годините.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Мичо » 02 ное 2009, 14:59

Samp написа:Т.е. два еднакви мача няма :qipap:

Пацка, недей ти така, ще разрушиш едно от основните сектантски проповеди на ГА, относно това че...Един отбор ако играе по един начин днес, така трябва да играе утре, иначе е уговорен.Разбира се, ако не играе ЦСКА, тогава се намират уважителни причини. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Delija » 02 ное 2009, 15:00

Samp написа:Странно се получи и 2000 година, когато ви размазахме 3:1 за Купата, пък няколко дена след това добре че беше Бербо да изпуска положения след положение и накрая Гонзо да вкара.
Т.е. два еднакви мача няма :qipap:


Не си ме разбрал пак.

Аз не говоря да са еднакви. Става дума за това, че ЦСКА не се напъна да вкара, когато това беше задължително, а се напъна, когато вече по-скоро трябваше да мисли за защитата си. :qipad:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 02 ное 2009, 15:04

спомням си едно положение на Гъргоров в реванша и май имаше някакъв отменен гол.
Ние също хич и не опитвахме да нападаме и гледахме да браним това 1:0 от първия мач. А като си спомня че нападателите ни по това време бяха Тошко Колев, Вава и Георги Марков, хич и не се учудвам :qipap:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron