Динамо Москва - ЦСКА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:06

G8 написа:Това, че ти си се извинил, не означава автоматично, че важи и за останалите.
Т.че, каквото почукало, такова се обадило.

Това в момента е все едно да спорим кое е първо - кокошката или яйцето?
Няма смисъл. Просто моля Светльо, понеже е го познавам от повече време и ми е малко батко да се сдържа и да "пообере малко езика"!
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 11:16

да, всички подигравали се на Любо да му духат супата :idea: Това не е провокация, а абсолютен факт. Защото откакто Любо е треньор на ЦСКА бе наричан тук супа, едномъд (това определение е абсолютна простащина и липса на морал) и какъв ли още не. Ами да му я духат супата всички тези сега. Защото вчера победата е преди всичко за него и благодарение на него :idea: И само плъховете не го признават :idea: Ти да видя някой от тези... индивиди да се извини?!? Защо ли питам, а :qipad:
И не, не очаквай да прибера езика. Няма как да стане при наличието на мишоци, които пускат фитилите и после заминават в командировка :qipad:
П.С. Все още очаквам скромно реакция на умишленото писане на ЦСКА с малки букви от страна на Югентчето :qipad: Ето това е провокация, но ти не ги признаваш тия :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 11:18

Ааааа... "Супата" си му е екстра. А че си взе изпита с отличен - няма как да му се оспори. Аз лично съм приятно изненадан - много талантливо проведе мачовете.... Браво!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 11:26

тъй де, ама тия дето трябва да му я духат изчезнаха яко дим. А после моето било провокация :qipbl:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 11:26

Кой е изчезнал?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 11:27

обичайните заподозрени :qipad: Назад в темата се цитираха и коментираха анализите на руски медии и форуми, например :qipad: От индивид, който дори не е гледал мача :shock:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:28

Не съм съгласен Светльо и това е!
Не съм съгласен, че са писали тук, че любо е едномъд (моля цитирай ми), не съм съгласен, че и супа са го наричали. аз трябва ли да казвам колко често чета за Кауня и Бостанджията, например. Е и?
Казвам ли да го духат всички и така нататък. Не, това поведение е недопустимо в този форум и докато съм модератор няма да го позволя!
Нито пък съм обиждал да речем 8-ка, който писа писа за титлата на ЦСКА и когато я загубихте се скри. Ми човека си има семейни проблеми. не съм го обидил никъде или нарекъл мишка. Вчера го бъзнах леко и той го разбра. Това е!
Но ти, честно прекаляваш с личните обиди и нападки! И логично хората се оплакват от теб! разбира се, ти можеш да продължиш и разбира се, аз да взема мерки. :qipbl:

Не, Светльо, тяхното е провокация, а твоето са обиди!
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:29

П.П. Миналата година аз след резила с БАТЕ също се покрих. Трябваше да се женя. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 11:30

Направо се скри под полата на жена си :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:31

Stinkata написа:Направо се скри под полата на жена си :lol: :lol: :lol:

Аз за това съм я взел, като Левски падне да си я бия и да се оправдавам с нея. :qipbj: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 11:38

дай да се уточним сега - нали моето било провокация. Да, в тази тема Любо е наричан как ли не. Имаше подигравки за методите му, за избора на играчи и за какво ли още не. Вчера той затвори устите на всички.
Аз да бъда ли съгласен с това, след като се коментира от хора, които нямат дори и малка представа как са нещата всъщност? Защото ти много добре знаеш, че аз информация за отбора не намирам от вестниците и Интернет :qipad:
Едномъд го нарича (не в тази тема конкретно) дори твоя приятел Бамби :idea: search.php?keywords=%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%8A%D0%B4%D0%B8%D1%8F&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5
Аз прекалявам с личните обиди и нападки само, когато това е предизвикано. Теб да съм те обиждал някога? Попитай се защо е така :qipad: Иначе взимай каквито искаш мерки. Все ми е тая. Няма да си спра децата от детска градина, я :qipag: :qipag: :qipag:
За 8-ка е ясно. На него специално му пожелавам много здраве и нерви, защото тази борба е неравна и с неизвестен край :qipbl:
Последна промяна от svo на 28 авг 2009, 11:41, променено общо 1 път.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:39

Wallace написа:Нито пък съм обиждал да речем 8-ка, който писа писа за титлата на ЦСКА и когато я загубихте се скри. Ми човека си има семейни проблеми.


:qipay:

Наистина имах проблеми. Мичо знае за тях още докато ставаха. Бях се уговорил да го видя и след малко му звъня, че не става, защото ме викат в болницата. Аз уговорих срещата, аз я развалих. Нали се сещаш, че не съм пумпал и да си правя майтап с него "иде ми, дойде ми" и щом съм се държал така значи наистина е била шашава обстановката около мен.

А титлата си я загубихме. Имахме си мач с вас, водихме в точките, всичко беше в нашите ръце.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:40

Wallace написа:
Stinkata написа:Направо се скри под полата на жена си :lol: :lol: :lol:

Аз за това съм я взел, като Левски падне да си я бия и да се оправдавам с нея. :qipbj: :qipag:


Горкото момиче, много бой има да яде :(
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 11:41

Няма страшно, Веско... `наеш как заякват? :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:42

Стинка, тук веднага идва и втората ми тревога. Ако с моята карам както Асен с неговата, моята ще се разлигави :?
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron