Динамо Москва - ЦСКА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 09:53

Момчета, ще я затворя за 15 мин., за да затрия ако има гадости и пак ще я отворя. Извинявайте за безспокойството!
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 09:54

:qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 10:22

КОМЕНТАР ЗА МАЧА:

Ако изходим от максимата "Играеш толкова, колкото ти позволява противника", то вчера Динамо не играха нищо и обратното ЦСКА си правиха каквото си искат. Нито за миг не изпуснаха инициативата и не оставиха и съмнение, че могат да победят.
Аз няма да съм като поредния червен комплекаср и да натяквам "вчера не дадоха чиста дузпа за Динамо при 1:1", както ми се бяха проглушили ушите за "чистия гол на Оксер". И да бяха вкарали дузпа, ЦСКА пак щеше да зиравни, защото бяха по-добри вчера!
Заслужено класиране!

Не бих отличил никой, защото играха като отбор и нямаше примерно един да изпъква.
Има си и забележки. То и Бульона като треньор ще има - няма начин - но не са непоправими.

Светльо, изтрил съм ти всички провокативни постове. Еуфория, разбирам, ама човек с две деца и по този начин да се изразява. малко не ти отива! Де да знам, надали аз съм този, който трябва да ти дава съвети как да се държиш, но все пак...


П>П> И още малко, понеже си мислех, че ЦСКА се обречени срещу многомилионния руски бюджет. Лъгал съм се! Явно толкова ми разбира главата от футбол. За това и не залагам... :oops: :oops: :? :?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 10:30

А да, вчера имаше дузпа за тях. Аз не го отричам.

И ето за това говоря Асене много пъти. Когато някой съдия ощети отбора ти, но ясно се вижда, че няма тенденция, мълчи си там и не вдигай бунтове, защото го има и обратното. В случая вчера беше в наша полза. И пак така нетенденциозно. Не сме го хванали съдията и да свири за нас. Между другото извън тази дузпа беше перфектен. Успя без да раздава картони (първия го даде май в 88 минута) да удържи мача и мач се игра, беше интересен ако го гледаш като страничен наблюдател.

Затова и в други теми не коментирам Здравко Лазаров, Гонзо и т.н., когато е станала неволна грешка. Веднъж си печеливш, друг път губещ, навсякъде става, не е само в България. Въпросът е да няма поръчково съдийство.

В тая връзка нерядко български фенове се оплакват от съдийството, когато пада отбора им, но ето ви пример от вчера, че и обратното го има. Сега Динамо трябва да ревнат "тоя ни заколи" ли? Така видял, така свирил.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 10:35

Веско, ще те оставя да си поправиш поста и да го напишеш с други думи... ако, желаеш де. Щото не мсиля темата да се превръща на "кочина" или на "пасище". :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 10:48

я дай поне един пример да видим провокативното :shock: :shock: :shock: Върни се назад в темата и виж срането на плъховете и после пак ме критикувай :qipad: Няма нищо провокативно - всичко е отговор на въпросните писания :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 10:54

svo написа:я дай поне един пример да видим провокативното :shock: :shock: :shock: Върни се назад в темата и виж срането на плъховете и после пак ме критикувай :qipad: Няма нищо провокативно - всичко е отговор на въпросните писания :idea:

Не е в отговор, Светльо, не е в отговор. Откакто съм се върнал от отпуска следя темата и не е имало провокативни мнения.
То не бяха заяждания вчера, то не бе чудо! :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 10:56

пак ще помоля за пример. Иначе не е много сериозно :qipad:
Да ти напомня ли как обещаваше, че няма да позволиш писане на ЦСКА с малки букви. Няколко пъти ти показах, но реакцията е нулева :qipad: Малкото фашистче тъпо и упорито продължава да пише по този начин, а ти мен обвиняваш в провокации :shock: :shock: :shock: Ще го преживеем някак си :qipae: :qipae: :qipae:
Последна промяна от svo на 28 авг 2009, 10:58, променено общо 1 път.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот wondertree » 28 авг 2009, 10:58

Абе най-голямата провокация беше победата над Динамо.
ИзображениеИзображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 10:59

Асене, погледни мненията от първате страници и тогава може пак да си говорим за провокации.

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 10:59

wondertree написа:Абе най-голямата провокация беше победата над Динамо.

май това наистина е вярното :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:01

svo написа:пак ще помоля за пример. Иначе не е много сериозно :qipad:

ОК, примерите съм ги изтрил. Не мога да цитирам, но ще карам по памет. Нещо от сорта на Пенев да му духаме супата и тем подобвни... :qipap: #-o

Цецко, мненията от първата страница не са от сорта на "ще духате супата" или, че сте "мишки и пъхове".
Същите неща ги има и ще ги има в темите на Левски но с различен знак. За обиди оня ден наказахме един левскар, защото прекали. Но имаше и други хора, които бяха на ръба да прекалят. Те нямат и предупреждение!
Това с пожеланията след изтеглен жребий го има във всяка тема... Идеята ми е за "следпожеланията"
А както виждаш аз с моята прогноза сгреших и се извиних съответно. :qipad: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Казуса » 28 авг 2009, 11:04

Wallace написа: Но имаше и други хора, които бяха на ръба да прекалят. Те нямат и предупреждение!

А къде остана принципът "строг, но справедлив"? :mrgreen:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 11:05

Асене,
Това, че ти си се извинил, не означава автоматично, че важи и за останалите.
Т.че, каквото почукало, такова се обадило.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Динамо Москва - ЦСКА

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:05

Казуса написа:
Wallace написа: Но имаше и други хора, които бяха на ръба да прекалят. Те нямат и предупреждение!

А къде остана принципът "строг, но справедлив"? :mrgreen:

При бай Ставри! :qipap:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron