БАТЕ Борисов - Литекс

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:22

Wallace написа:Ти изобщо не уважаваш това, което аз пиша. Но аз чета всички твои писания. Прочети дали обвинявам само футболистите и дали не обвинявам Мъри. Но не гледам от позицията "Аз съм ЦСКАр, а Мъри е левкар и трябва да лея помия срещу него".


Чета, чета. Разпределил си я вината между всички, основно при Мъри разбира се.

Бъди спокоен, когато искам да съм концентриран съм такъв, а тук водим дискусия и съм концентриран с фактите и аргументите за и против мен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:23

8 написа:А най-смешната част я виждаш коя е. Левски падна от едни смешници като БАТЕ (и от много други, но сега конкретно за тези смешници говорим). Литекс също. При вас това не е изолиран случай и си става по принцип в клуба, такъв си е. В Литекс обаче това е изолиран случай и стана, когато дойде Мъри.


За 11-12 години участия в Евротурнирите имаме Спартак Москва, Зимбру, Видзев, БАТЕ. Това е изолиран случай???
Аз като ти казвам, че си жестоко заслепен и, че се чудиш как да извъртиш нещата, защото трябва да го обвържеш с Левски. прсото от вътре те мори тая "болест". :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:25

Аз твърдя, че това се дължи на Мъри и нямаше да стане при който и да е от предишните треньори на Литекс. Слаб Литекс винаги е възможен, но такъв уникален резил нямаше как да стане ако не беше точно Мъри. Ако имам някакви съмнения мога да погледна и фактите, откъде идва Мъри и какви ги е вършил там. Най-очаквано и там се вижда същото, най-големите резили в историята на клубния футбол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:27

А да, за Зимбру се съгласих. Другите примери са нелепи, това не са смешни отбори.
Обаче и при Зимбру сме нямали чак такова чудо 0:4. При това срещу отбор който със сигурност не ебил подценяван, защото българската аудитория е видяла какво става година по-рано.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 11:27

`що ,да имаш преднина 4-1 от първия мач и да отпаднеш, по-малък резил ли е???
П.П. След като на реванша си повел като гост...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 11:30

8 написа:А да, за Зимбру се съгласих. Другите примери са нелепи, това не са смешни отбори.
Обаче и при Зимбру сме нямали чак такова чудо 0:4. При това срещу отбор който със сигурност не ебил подценяван, защото българската аудитория е видяла какво става година по-рано.

Отборите не са смешни, начина на отпадане е смешен!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:32

За Видзев на Стинката:
Там отбора не е смешен, по глупав начин си изпуснал предимство. Същото като вашето с Антверп. Те да не би да са скиори, анонимници или колоездачи? Нормален отбор са. Ненормалното беше поведението на вашия отбор при 3:1.

Не само това, Литекс и при дузпите поведоха и можеха да заковат мача.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Mike Bibby » 28 авг 2009, 12:15

За съжаление Литекс се изложи повече и от Левски, явно при Мъри се получават крайности в резултатите, лошото е, че тенденцията е низходяща. :qipac:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот blazev1992 » 28 авг 2009, 12:22


Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Mike Bibby » 28 авг 2009, 12:26

Между другото, слушах изказването на Мъри след мача и не каза, че не бил виновен, напротив - каза, че той носи отговорността и и не обвинява футболистите, а вината е само негова. ДонБалон нещо са се объркали. :qipad:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот BAt e venci » 28 авг 2009, 12:35

явно има хора които още не могат да простят загубата която ''кауня'' им нанесе и ги лиши от съвсем ''заслужената'' титла :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Mike Bibby » 28 авг 2009, 12:49

И това, и факта, че Левски е единственият отбор, влизал в ШЛ, че не само влезе, но и излезе от групите на УЕФА и че имаше наглостта да стигне до четвъртфиналите. Че 4 пъти (май толкова бяха) поред ги бихме в един период, не чак толкова далечен. :qipab: Техен си е проблемът. :qipad:

Потребителски аватар
Kaizer
Мнения: 577
Регистриран на: 15 авг 2007, 00:01

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Kaizer » 28 авг 2009, 13:22

Песнопойка
Натириха Мъри от Литекс с "Комбайнеро-интелигентска"


Срамното отпадане на Литекс от БАТЕ Борисов отприщи народното творчество. Sportline.bg ви предлага Комбайнеро-интелигентската песен, с която феновете на "оранжевите" изпратиха по живо, по здраво Станимир Стоилов:

Беше той глупаво момче,
Беше той нашето Мърче,
А пък БАТЕ ожъна го
в Ловеч с комбайна.

Само гръб ни обърна той,
и изяде бахти големия бой.
Май разбра, че за него
не е Лига Европа.

Tука в люляка, правилен
футбол правя аз,
Мога и след четворка да
се провалям с пълна газ!

Мъри ще попитам на на най-на,
Кога ще си ходиш на на най-на,
Тука с комбайна на на най-на,
Тръгвай за Хаскьой на на най-на.

И тогава взех на заем аз
Беларус и с пълна газ
като звяр през дините
Мъди лудо подгоних.

И плати той за всичките бели,
И страшен беше Ганчев
в неговите очи и без страх
го натири на село в палатка.

Мъри ще попитам на на най-на,
Кога ще си ходиш на на най-на,
Тука с комбайна на на най-на,
Тръгвай за Хаскьой на на най-на.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:50

Wallace написа:Интересно защо червенушки като Дели и Веско се опитват да препишат неуспеха на Литекс снощи - на Левски.


Я цитирай къде съм го приписал на Левски тоя резил, стана ми любопитно......

Wallace написа:Но, в случая безпристрастно погледнато - само той ли е виновен? На терена имаше толкова опитни играчи и какво от това?
Мъри ли е виновен, че Сандриньо не може да ритне топката или да подаде вместо да бие?


Интересно, защо не разсъждавахте по тоя начин, когато Стоичков беше национален селекционер?! Тогава всички дружно сочехте с пръст виновника - Христо Стоичков. За играчите - почти нито дума :!: :!: :!:

Ама сега нали е за Великия Мъри, треньорът от друга епоха, та аршинът се попроменя лекинко.....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: БАТЕ Борисов - Литекс

Мнениеот Delija » 28 авг 2009, 15:54

Stinkata написа:`що ,да имаш преднина 4-1 от първия мач и да отпаднеш, по-малък резил ли е???
П.П. След като на реванша си повел като гост...


Да, да си бил като гост с 1:0, а у дома да бъдеш размазан като хлебарка с 0:4 от посредствен анонимник, е много по-голям резил. Освен това, Видзев е друга бира, в никакъв случай не може да бъде сравняван със селското беларуско тимче. :qipad:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron