Левски - Дебрецен

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот SkyBlue » 26 авг 2009, 17:40

А бе Любо що не го вземе на тоя Сърмов? Халал да им е поне :qipag:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот Христолов » 26 авг 2009, 18:00

От БАТЕ: Отстранихме Левски, ще отстраним и Литекс


Ето пример как никой не ни бръсне за слива заради Евроидиотите, които излагат страната ни. :evil:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот Toru » 26 авг 2009, 18:05

тъпите ти коментари ги пази за себе си :!:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот 8 » 26 авг 2009, 18:19

Здравейте

Мачът няма да го коментирам, гледам че и цесекарите вече не го правят спрямо такива отпадания на Левски, както и левскарите много-много не им прави впечатление. Искам да отбележа нещо, без лошо чувство, а като лично мнение. Гошо Петков май беше дотук :?
Че головете (3, броя и първия в София) може би щяха да станат при нормални вратари е така. Първият в София пък беше неспасяем, не го отричам........но три срещу един противник вече говори не за прецедент. Онзи, добрия вратар Петков, щеше да ги спаси. Явно не е във форма или беше до тук, нещо нормално което с всеки рано или късно става. Едва ли някой ще го освирква, защото той е направил много през годините, но факта си е факт и го отбелязвам. Вече и вратар нямаме в националния :(

А иначе за Левски личното ми мнение е, че сбъркахте с треньорската рокада. Велев беше добър треньор, Ратко е пълен малоумник.

Що се отнася до вчерашния мач не знам дали има сред вас като футболистите ви, но ако има и да мислите, че сте ги надиграли и само малшанса ви спира да покорите Барса, Европа и света, мога само да ви съжалявам. Нали знаете, че и вие като водите на Вихрен примерно с 3-4 на нула и спрете да играете и съперника се мобилизира какво означава това? По-простичко. Защо си мислите, че Дебрецен е надигран!? За какво да играе? Води с 4:1 общ резултат и си почива, междувременно ви гледа сеира и ако падне нещо на контра падне, ако не здраве да е. Обаче съперника си мисли, че в този момент е най-добрия в Европа и само малшанса му пречи #-o
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот 8 » 26 авг 2009, 19:09

Видя ли Наско след първия мач как се кефеше?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот VILIO » 26 авг 2009, 19:27

Много точно го е казал 8ка. :qipay:
Това да не е фигурно пързаляне да се дават точки за естетика. :qipad: :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 27 авг 2009, 11:12

8 написа:Здравейте

Мачът няма да го коментирам, гледам че и цесекарите вече не го правят спрямо такива отпадания на Левски, както и левскарите много-много не им прави впечатление. Искам да отбележа нещо, без лошо чувство, а като лично мнение. Гошо Петков май беше дотук :?
Че головете (3, броя и първия в София) може би щяха да станат при нормални вратари е така. Първият в София пък беше неспасяем, не го отричам........но три срещу един противник вече говори не за прецедент. Онзи, добрия вратар Петков, щеше да ги спаси. Явно не е във форма или беше до тук, нещо нормално което с всеки рано или късно става. Едва ли някой ще го освирква, защото той е направил много през годините, но факта си е факт и го отбелязвам. Вече и вратар нямаме в националния :(



Не съм съгласен с мнението ти! Ако гледаш репортажите от от всички мачове за влизане в групите ще ти направи впечатление ,че такива голове изобилстват,а това не се дължи на слаби вратари,а на новите топки и на играчите.
Гошко можеше да хване според мен само четвъртия гол ,но ускорението на тези топки наистина е убийствено и грешката на Левски,както и на всички бг отбори е,че не са научени да стрелят от далеч,а искат да влезнат с топката във вратата .
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот 8 » 27 авг 2009, 13:27

Съгласен съм по-отделно за всеки един гол, но не мога да се съглася за трите общо. Първо добър вратар като Георги Петков трябва да може да лови такива удари и второ дори да е бил изненадан трябва да си вземе бележка, а той не може и цели три му прави един и същи съперник! Това вече е слабост.

По никакъв начин не плюя вратаря ви. Просто според мен или вече залезе или най-малкото е в някаква дупка и въобще не е във форма. Ти сега какво? На черното бьло ли искаш да казвам? Ми и Мартин Петров е най-добрия в националния ама след контузията нищо не правеше. Нито съм го псувал, нито ме е дразнило това, просто факт, не играеше хубаво. Е Марто не съм го отписал още, Барса знае защо :qipad:
За Гошо не знам. В момента е слаб, дали за кратко или завинаги ще видим, но сега това не е онзи Гошо Петков който вади отбора си дори и когато играе безобразно слабо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 27 авг 2009, 13:46

Грешките са на защитниците ,че са позволили да се стреля към вратата. За мен вината на Петков за тези далечни голове е минимална ,защото са неспасяеми . Единствено 4-тия гол беше в обсега му .
Обвиняват го,че бил излезнал на третия гол. Еми това беше правилното ,щом не са го прехвърлили. Ако беше стоял на гол линията дали щеше въобще да я види тази топка.
А щпагата ,който направи на онзи плешивец и половината защитници не могат :D
За мен тези голове си бяха съдба,късмет и майсторство на тези " анонимници" ,които в БГ първенството отдавна и скоро няма да има.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2009, 14:04

При положение, че първия гол стана от далеч, при положение, че целия първи мач, унгарците се скъсаха да стрелят отдалеч към вратата, при цялата информация за противника, която спокойно може да се намери, да ги допуснеш във втория мач пак да стрелят откъдето си искат е престъпление. Един няма, който да е невинен от състезатели и треньори.
:qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 27 авг 2009, 14:18

Еми нема начин да държиш през цялото време растояния от 35 метра до вратата !
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот Stinkata » 27 авг 2009, 14:25

Такае, ама те на границата на наказателното ги оставяха сами - да си обработят хубаво топката и да решат дали да подават, или да вкарат на Гошо... :qipac: :qipac: :qipac:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот Wallace » 27 авг 2009, 14:56

Stinkata написа:Такае, ама те на границата на наказателното ги оставяха сами - да си обработят хубаво топката и да решат дали да подават, или да вкарат на Гошо... :qipac: :qipac: :qipac:

Не знам какъв мач гледах скоро. Мисля си, че на Щатите срещу Испания... Да, май точно този мач беше!
Щатите вкараха един гол и после не позволиха на Европейския шампион да стреля нито от близки разстояния, нито от далечни. Всеки един опит за удар от далеч беше париран. И те така цял мач! :qipay:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 16:15

И аз оключвам тази тема!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron