Левски- Баку Азербайджан

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Левски- Баку Азербайджан

Мнениеот drvasko98 » 17 юли 2009, 12:15

Изтеглихме вторият или трети по слабост отбор,но Господ дава, но в кошара не вкарва. Все пак да бъдем оптимисти.
Последна промяна от drvasko98 на 25 юли 2009, 13:24, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот Al » 17 юли 2009, 12:17

Пак не ни провървя на жребия..

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот drvasko98 » 17 юли 2009, 12:25

Има още един, но ако отстраним тези влизаме със сигурност поне в групите на ЛЕ

П.С. Отбор от Азрбейджан още не е влизал в никакви групи. Има сериозен шанс
Последна промяна от drvasko98 на 17 юли 2009, 12:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот Samp » 17 юли 2009, 12:28

Викаш, свикнал е да пада от Левски :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот sasho_1989 » 17 юли 2009, 12:29

Kaкви са тия Екранас бе?Не е ли втория отбор по сила след Вентспилс :roll:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот drvasko98 » 17 юли 2009, 12:30

sasho_1989 написа:Kaкви са тия Екранас бе?Не е ли втория отбор по сила след Вентспилс :roll:


Саше и ти ли бе, единте са от Литва, другите от Латвия

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот bluehope » 17 юли 2009, 12:33

На първо четене като гледам по-приемливи от двата са литовците, но по-вероятно е да бъдат Баку. Гледам имат бразилци, македонци, ама щом Томаш им е звездата ...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот sasho_1989 » 17 юли 2009, 16:01

Гьоко Хаджиевски: Левски е велик отбор
http://topsport.ibox.bg/news/id_1267466304
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот Delija » 17 юли 2009, 18:02

Гледам тук доста подценявате азерите.....

Миналата година първият съперник на Партизан в квалификациите за ШЛ бе тогавашният шампион на Азербайджан - Интер Баку. Мога да ви кажа, че дадоха бая здрав отпор - в Баку стана 1:1, а на реванша на ЮНА (по си ми харесва това старо име) Партизан би с 2:0, но не бе никак леко, головете паднаха чак след почивката. И имайки предвид, че определено Левски е по-слаб отбор от "гробарите", то не бих се учудил и да паднат лошо...... това е обективното ми и сериозно мнение.

А сега....

п.п. вперед братушки азерушки, накажете наш`те сини девушки. :qipag: :qipag: :qipaz:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот Delija » 17 юли 2009, 18:13

Ти ме подсещаш и за нещо друго, което забравих да спомена, Ице..... в последните години в азербайджанския футбол, както и в спорта като цяло, се наливат бая сериозни суми. Суми, за които ние тук можем само да мечтаем. И затова и не се учудвам, че Интер Баку миналата година се опънаха здраво на Партизан, тези отбори вече не са онези, които познавахме допреди 2-3 години. Дръпнали са бая сериозно.... нищо чудно и да ни задминат след време.

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот svo » 17 юли 2009, 18:19

Азърбайджан е фрашкан с нефт и газ, бе. Там няма финансова криза :qipad: Имат пари за всичко. А Уволненият не може един играч да докара и вади от нафталина забравени физиономии :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот itsoVIII » 17 юли 2009, 18:21

Delija написа:Ти ме подсещаш и за нещо друго, което забравих да спомена, Ице..... в последните години в азербайджанския футбол, както и в спорта като цяло, се наливат бая сериозни суми. Суми, за които ние тук можем само да мечтаем. И затова и не се учудвам, че Интер Баку миналата година се опънаха здраво на Партизан, тези отбори вече не са онези, които познавахме допреди 2-3 години. Дръпнали са бая сериозно.... нищо чудно и да ни задминат след време.

Така де, значи това, което ми минава през главата е, че там държавата и частни лица наливат много сериозни суми във спорта. Не знам откога е така, но не е от вчера. Сега ще поровя из нета, ама май Ривалдо наистина играе там......
Опа, в грешка съм за Ривалдо - играе в узбекистански отбор...
Последна промяна от itsoVIII на 17 юли 2009, 18:22, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот itsoVIII » 17 юли 2009, 18:33

svo написа:с изключение на последните два - останалите са най-малкото на нашето ниво :qipad:

Томаш: Каква криза, петролът е тук Най-големият проблем за Левски ще е жегата, разкрива Светльо Петров

петък, 17 юли 2009

София

Футболът в Азербайджан върви с луди темпове нагоре заради доларите от петрол. Това разкри защитникът на ФК Баку Александър Томаш. "Като юноша на ЦСКА и човек, който следя любимия клуб, ще е тръпка да изляза срещу Левски. Футболът в Азербайджан още е подценяван у нас, обяви търновецът. - Строят се страхотни стадиони, терени, олимпийски бази. Тук криза няма, има много петрол. Е, все още изостават в някои отношения, но бързо наваксват. Иначе треньорът ме остави резерва в първия мач с Екранес. Проблеми нямаме, напротив, тренирам съвестно, останалото зависи от Хаджиевски".

Интересно мнение за "Стандарт" даде "армеецът" Светослав Петров, завърнал се в ЦСКА от Нефтчи (Баку).

"Никак няма да е лесно на Левски. ФК Баку са добър отбор, сега са купили още чужденци. Напоследък в Азербайджан бият по заплати Турция. Май сред титулярите им има един азер. Най-големият проблем за Левски ще е жегата. По това време е ужасно, в колкото и часа да е мачът. Феновете пък не се делят. На евромачовете идват по 45 000 зрители, независимо дали играе Нефтчи или ФК Баку, добави той.

Инфото е от Стандарт
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот itsoVIII » 17 юли 2009, 18:35

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Левски- Екранас Литва/Баку Аз

Мнениеот mefkata » 17 юли 2009, 19:50

vill_1 написа:Това е новия треньор!
Георги Иванов взима властта в Левски и от понеделник в тима.Това е информацията, която се разпространява на "Герена" много усилено. Ратко Достанич също ще има основна роля в тима, като той ще помага на Гонзо и по всяка вероятност ще бъде на поста старши-треньор. Именно затова и собственикът на тима Тодор Батков се е срещнал с Велев и Боримиров, за да обяви рокадата в тима. Стана ясно също, че Кокала ще остане на работа в Левски, но основната власт ще бъде в ръцете на синия нападател, който лекува контузия.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
A иначе по темата, ееее то се изписали 6 страници, бре.
Късмет за червенушките - па ни се падна съветски отбор, та спокойно ще могат да си пишат в съветските сайтове на роден език простотии за Левски...
Иначе, наистина е тъжно, че екзотични държави, които идеално служат за подигравка са на верния път с инвестиция във футбола, изграждане на бази и т.н. Това е сериозен бизнес и всички горазбират с изключение на нашите тарикати.
Ние разчитаме на стара слава, мускули и ентусиазъм. Ако Левски имат претенции трябва да преодолеят този кръг и то категорично. Това е! :idea:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron