ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот 8 » 12 юни 2010, 11:06

Е добре де. Не съм казал, че Интер е бил обречен и дори, че са имали по-малко шанс от Барса, а мисълта вми беше, че по отношение на Барса никой не си е мислил, че предстои нещо немислимо. Просто се искаше победа с два гола на собствен терен, нещо което Барса може да направи с Реал или Ман (камо ли с Интер) и не е кой знае какъв подвиг за този отбор.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот 8 » 12 юни 2010, 11:08

Delija написа:
VILIO написа:
Това са твои тълкувания на моето мнение. #-o
Мисълта ми бе друга.Ако Барселона имаха желязна защита колкото и силна халфова линия щяха да дадат инициативата на Интер и да ги убият на контри или да се поучи двуостър мач.


Никакви тълкувания няма, ти пак същото си написал. Барселона имали слаба защита и се страхували да бъдат нападани, затова те атакували. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Гледам футбол от 20 години вече, и Барса общо взето си играе винаги така - атака, атака и само атака. С много владеене на топката. Това е стилът на този отбор, а не някакъв страх, че не можели да се бранят. Разбери, че никой в Каталуния не би приел да види Барса как брани резултат, това просто противоречи на философията на този клуб. Просто си написал пълни щуротии.....


Не е така. Барса са го измислили много хитро. Един слаб отбор в защита разпилява с атаката си всеки отбор и умело прикрива слабостите си.
Чудя се как ЦСКА още не са се сетили за тази тактика. И ние имаме много пропуски и слаби пунктове и предлагам тактически да ги укрием като разбиваме от атаки противника (било той Реал или Милан няма значение) пренасяйки се изцяло в неговата половина. Така никой няма да ни улови, че сме слаби :qipbo:
Трябваше още на мачовете с Рома в ЛЕ да го изпробваме това. Повеждаме с 3:0 и така никой няма да разбере, че сме слаби :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот 8 » 12 юни 2010, 11:11

Hristolov написа:....както направиха в първия мач, спечелен с категоричното 3-1, както направиха и на финала срещу байерн


Да, а също и 34 кръга в Италия. Въобще фестивал на нападателния футбол. Ах този сладък и чаровен Интер, носител на всичко прогресивно във футбола =D>
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот Христолов » 12 юни 2010, 11:47

ама направиха требъл, а за барца остана само титлата с 2 точки разлика

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот 8 » 12 юни 2010, 11:55

Ти май не ме разбираш. Не оспорвам трофеите на Интер, нито правя в момента сравнение с Барса.

Интер са просто един много неприятен отбор и това не е само мое мнение, а на много други почитатели на други отбори, в това число и италиански (Казуса е фен на италианското първенство, а в същото време мрази Интер-какво остава за другите). От гледна точка на средния фен "други" отбори редовно печелят трофеи, но примерно една ШЛ на Порто, Манчестър, Милан или някой друг никой не го дразни толкова колкото такава на Интер дори и спечелелия да не е бил очевидно най-силния. При всички положения не е играл с цел да ни накара да съжаляваме, че харесваме тази игра футбол. Ето това е нещото за което говоря и не само аз. Блажев, фен на Реал, остава отвратен от начина по който Интер бие Барса. Делия на който Барса не са му любимци плюе наред по Интер. Въобще всички ги недолюбват. Да беше Байерн или някой от английските отбори станал носител на ШЛ все тая щеше да ми е, но такъв отвратителен отбор дразни.

А по отношение на Барса като си тръгнал никой обективен фен в момента не може да отрече, че са най-силния отбор в света, въпреки че не са с най-многото отличия този сезон. И Реал в продължение на пет сезона (98-02) беше най-силен ама взе ШЛ в първия, третия и петия. Това не го прави слабак във втория и четвъртия , а като цяло е имал 5 силни години.

Дано да си ме разбрал.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron