ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот PyyHu » 29 апр 2010, 12:32

И Пуул и Челси и Юнайтед играха 10000000 пъти по-офанзивно от Интер.Сравнението ти не е на място :qipad: Това вчера не просто беше дефанзивна игра, а нещо отвратително.Ти футболен фен ли си, или к'во.Едно е да се затвориш и да играеш на контри и поне да се опиташ да играеш с/у Барса, докато вчера и контра атаки нямаше.Видя ли колко удара имаха Интер ... ще ти помогна 1.Забеляза ли къде играеше Ето'о, зад центъра, а видя ли кой изпълнява ъгловите, Милито #-o Как посмя изобщо да правиш сравнения м/у Английските отбори и Интер :qipag:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот stankovich » 29 апр 2010, 12:43

PyyHu написа:И Пуул и Челси и Юнайтед играха 10000000 пъти по-офанзивно от Интер.Сравнението ти не е на място :qipad: Това вчера не просто беше дефанзивна игра, а нещо отвратително.Ти футболен фен ли си, или к'во.Едно е да се затвориш и да играеш на контри и поне да се опиташ да играеш с/у Барса, докато вчера и контра атаки нямаше.Видя ли колко удара имаха Интер ... ще ти помогна 1.Забеляза ли къде играеше Ето'о, зад центъра, а видя ли кой изпълнява ъгловите, Милито #-o Как посмя изобщо да правиш сравнения м/у Английските отбори и Интер :qipag:


КАКВОТО ТРЯБВАШЕ ИНТЕР ГО СВЪРШИ В ПЪРВИЯ МАЧ......ДА, ЩЕ ПРАВИ СРАВНЕНИЯ, ЗАЩОТО ТОЧНО ОТБОРА КОЙТО ВИ НАХЕНДРИ НА ОЛД ТРАФОРД ГО БИХМЕ И В ДВАТА МАЧА.....КАЖИ СЕГА ТИ КАКВО СИ, ЗАЩОТО ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ОТБИРАШ ОТ ФУТБОЛ :!:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот PyyHu » 29 апр 2010, 12:59

Фен съм на футбола и на откритата и красива игра :qipad: Не съм мазохист като теб, ако на теб ти хареса вчерашния мач, попитай останалите фенове на футбола дали им е харесало, ако изобщо вчерашното представление може да се нарече футбол.Ти такива мачове ли искаш да гледаш :?:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот drvasko98 » 29 апр 2010, 13:08

Руунка и Пуул и Юнайтед играха хипердефанзивно, когато имаха вече удобния резултат и напълно правилно. Трябва да си винаги наясно колко са ти възможностите и тези на противника. Много добре си спомням второто полувреме на Олд Трафорд. Меси пак така си обикаляше с топката пред наказателното поле и нямаше откъде да мине. Да, Интер вчера нямаше контраатаки и каквито и да било атаки, защото нямаше нужда от това. Когато трябваше да атакува в първия мач го направи и първото полувреме на първия мач надигра Барселона с игра. Нещо което Юнайтед не направи в нито един момент от трите си мача с Барселона в последните три години.

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот stankovich » 29 апр 2010, 13:08

PyyHu написа:Фен съм на футбола и на откритата и красива игра :qipad: Не съм мазохист като теб, ако на теб ти хареса вчерашния мач, попитай останалите фенове на футбола дали им е харесало, ако изобщо вчерашното представление може да се нарече футбол.Ти такива мачове ли искаш да гледаш :?:


Да, аз искам да гледам как любимия ми отбор отстранява отбори като Челси и Барселона :!: На теб ти пожелавам да играете същата красива игра дето направихте срещу Байерн Мюнхен :!: Така и аз и ти ще сме доволни :!: Така ние ще играеме катеначото и при малко повече късмет ще отстраняваме този или онзи, а Вие ще играте "супер" футбола....три гола за едно полувреме....всички смело напред....а отзад такива като Робен ще ви свалят на земята да не летите много :qipay: Всички доволни :qipaz:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот wondertree » 29 апр 2010, 13:09

Противно на разбиранията на много хора тук , футболът не е само слаломиране между конуси и ритане на топка във врата.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот stankovich » 29 апр 2010, 13:12

wondertree написа:Противно на разбиранията на много хора тук , футболът не е само слаломиране между конуси и ритане на топка във врата.


Аз това се опитвам да кажа, но явно футболния капацитет на някои хора се определя от game - Фифа 2010 :!:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот Stinkata » 29 апр 2010, 13:39

Трудно се играе срещу отбори, които идват на стадиона ти с едничката мисъл, как да загубят с по-малко... :lol: :lol: :lol: :lol:


В моя телевизор картинката беше грозна, защото не ми пука особено кой ще продължи напред и само исках да гледам красива игра. Красива игра нямаше и съм недоволен. Феновете на Интер са искали техният отбор да продължи на финал и няма как да не са доволни - целта е изпълнена.
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот drvasko98 » 29 апр 2010, 13:55

Сега да не бъде грешно разбран. Ако даден отбор във всеки мач играе по този начин като Интер вчера, естествено, че няма да бъде приемливо. Но в определен момент с преднина от два гола срещу превъзхождащ те противник, а и в голяма част от времето и с човек по-малко, това е оправдано. Да, за неутралните зрители е било скука. Зависи кой какво търси от футбола в крайна сметка. За мен е важно и човешкото усилие и воля, която се демонстрира, не само чисто техническите достойнства. Искам да виждам как по-слабият се опитва на надхвърли възможностите си, да бъде по-умен. Това ми е интерсно. Иначе всичките мачове щяха да ги печелят едни и същи отбори

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот stankovich » 29 апр 2010, 14:12

drvasko98 написа:Сега да не бъде грешно разбран. Ако даден отбор във всеки мач играе по този начин като Интер вчера, естествено, че няма да бъде приемливо. Но в определен момент с преднина от два гола срещу превъзхождащ те противник, а и в голяма част от времето и с човек по-малко, това е оправдано. Да, за неутралните зрители е било скука. Зависи кой какво търси от футбола в крайна сметка. За мен е важно и човешкото усилие и воля, която се демонстрира, не само чисто техническите достойнства. Искам да виждам как по-слабият се опитва на надхвърли възможностите си, да бъде по-умен. Това ми е интерсно. Иначе всичките мачове щяха да ги печелят едни и същи отбори


Много точно казано :qipay:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот Казуса » 29 апр 2010, 14:29

drvasko98 написа: За мен е важно и човешкото усилие и воля, която се демонстрира, не само чисто техническите достойнства. Искам да виждам как по-слабият се опитва на надхвърли възможностите си, да бъде по-умен. Това ми е интерсно. Иначе всичките мачове щяха да ги печелят едни и същи отбори

Дано Мичо най-накрая ме разбере, къде успявам да открия красотата на защитния футбол :qipaz:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот PyyHu » 29 апр 2010, 14:36

Никой не спори, че Жозе надхитри тактически Пеп, но и много късмет имаше :!: Вратаря спаси няколко много добри удара.Ако Барса бяха вкарали 1 гол през първото полувреме, второто едва ли еше да изглежда, като битката при прохода Шипка.Мача щеше да бъде по-отворен и по-интересен.Интер заслужено са на Финал.Дано поне там успеят да минат 2-3 пъти центъра за да бъде интересно за зрителите.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот Samp » 29 апр 2010, 14:38

Не мога да разбера какво сте се разпенявили? Разбирам интер да бяха играли така и в двата мача, да са победили след дузпи или там след някакъв случаен гол при единствен удар към вратата - да ги обвинявате тогава във всички възможни грехове.
Ама при положение, че водиш в резултата, играеш срещу Барселона насред Ноу Камп, гонят ти човек в 30-тата минута - еми вие как очаквате да играят в оставащото време?
Освен това, ако Жозето искаше да играе така отначалото, дали щеше да пусне Ето'о, Милито и Снайдер? Ето'о бил играл като дефанзивен халф - еми нормално, при положение, че си с човек по-малко и Барса атакува с всички сили вие кво очаквате - да стои да си говори с вратаря на Барса ли?

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот G8 » 29 апр 2010, 14:48

Целта оправдава средствата.
Барса, ако са толкова добри (колкото претендират), да са хванали топката и тупалка от центъра горе в ъгъла. Повтарят упражнението и играят финал. Какъв е проблема?

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2009/2010

Мнениеот stankovich » 29 апр 2010, 14:54

Проблема е че Интер надигра първия мач Барса....втория го изигра тактически правилно и някои хора немогат да се примирят с този факт!
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron