МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Delija » 13 апр 2009, 20:13

Доктор Н написа:Ти си по- млад, но мога да ти кажа, че Лавчис беше играч от по-висока класа. Постигна същите резултати като Наско, но за разлика от него, не харчеше чужди пари, а постигна успеехи ПОЧТИ БЕЗ НИКАКВИ ФИНАНСИ, в доста по-мътни времена. Безспорен майстор. Сираков го замести успешно, но е време друг да поеме щафетата.


Лафчис ли??! При него гледахме Люцерн от втора дивизия, Олимпия Л, Аалст, пак Олимпия Л, Слован, ФК Копенхаген...... не знам за какви успехи говориш, но бяхте пълно посмешище в Европа. Нещо като последните 2-3 сезона. :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот 8 » 14 апр 2009, 06:20

Wallace написа:Не знам дали да вярвам на 8-ка. Със сигурност някоя от поредните му глупави теории. Само ще кажа, че откакто Наско Сираков се състезава като футболист Левски без него няма спечелена титла. Изключвам полусезона на 1994-1995 г., когато бяхме набрали страшна инерция и като игра и като точки. Като ръководител същото - когато Сираков не е в Левски нямаме титла. Ако искате го кажете, че е стечение на обстоятелствата, но аз все още чакам първата ни титла без Наско. :qipad:


\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Това го разбирам по единствения начин по който трябва да се разбира. По един мъгляв начин се отдава дължимото на осмака :qipay: . Понеже метаморфозата е огромна (проглеждане към фактите) не следват веднага оди за осмака, а дори небрежно се споменава, че сигурно това е някоя от глупавите му теории (или случайно съвпадение) за което не се обиждам :qipap:
Имаш една бира от мен, когато се видим на живо. Между другото аз такава статистика не бях правил и не знаех, че всички титли до една са само при Наско и че няма нито една без него. Аз просто казвах това което виждам и действията на Наско.

А на Доктора са блудкави изказвания без много-много смисъл. Лавчис се справял (как? с половината национален отбор и когато другата по-силна половина не е в съперника, а в чужбина....много "трудно" справяне), Наско бил поел щафетата, идвало ред на някой нов. Бла-бла. Една дума не се казва за това което беше наистина освен едно кратичко и не много ясно "Наско бил добър ръководител". Кво се праите на дръж ми шапката!? Нали виждате мачовете от последния кръг? Да не мислите, че те сега се появиха? Открай време си е така. В началото на прехода беше Вуцов, Бате и Ко, а през по-голямата останала част си е Наско. Всичко това със съдействието и знанието на президенти, които си купуваха слава. И нашия Череп и Георги Илиев и мобилните и политическите ви покровители и Гришата и Венцита и СИК и т.н.

А че ще дойде титла и без Наско, каквато чакате, ще дойде, но това не значи, че щом и така ставало, че Наско нищо не е правил.
Сега, когато Наско гони пари от друго място можете да погледнете и малко по-обективно върху действията на човека с пурата. Човекът пак върти схеми, гласи отбор, търси парички, но всичко това в националния. Моля ви се не се заблуждавайте, че селекционера (не треньор е на националния, който само ги събира) е Мъри. Наско е. Гледайте и пресконференции и изказвания. Наско си води де факто отбора.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Wallace » 14 апр 2009, 08:23

Веско, аз имам предвид, че имаме титли само с Наско (не и без него) когато той беше активен състезател. :qipad:
Просто ти казвам статистиката каква е, а не знам дали е въртял далавери. :qipad: :qipaz:
Надявам се скоро да спечелим титла и без Наско. :qipad:
Светльо, ти поне си бил в казармата из наеш, че не точно на милиционерите се вика "шапкари". :qipad: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Доктор Н » 14 апр 2009, 17:00

svo написа:Докторче, ти някога през живота си виждал ли си договор за банков кредит? Няма нищо по-нормално (особено при такава сума) да се направи залога на търговското предприятие - така му викат :qipad: И съвсем отделен въпрос е, че собственикът на Параходството няма собственост в ЦСКА. Единственият проблем е, че чрез участието си в УС ЦСКА и Параходството стават свързани лица. И това ще се има предвид при евентуално искане на кредит от страна на ЦСКА. Викат му обща експозиция :qipad:
Асенка, истински счетоводен баланс е някакъв измислен термин :qipag: :qipag: :qipag:
А що се касае до шапкарите - ми че те милиционерите да не би без шапки да ходят, бе :qipag: :qipag: :qipag: За мултаците си прав :qipbl: А за милкобалевците е малко като ангелсолаковците и борисвелчевците :qipad:

Светльо, тъй като постоянно гониш някакви конспирации, ще бъда максимално точен в това, което се опитах да ти кажа.
1. Никъде не съм твърдял, че "Титан" имат някакви финансови проблеми към момента. Линка го бях сложил (варненци, ако искат да попитат свои познати) за да покажа на Batkoto картината в едно предприятие, където същите преди година отидоха с големи обещания.
2. Лично мое мнение е, че при загуба на изборите от комунистите, всички фирми от кръга около Гоце ще имат проблем, включително и "Титан".
С това смятам да приключим темата за това колко читави бизнесмени са, живи и здрави скоро ще разберем :qipaz:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот svo » 14 апр 2009, 20:37

аз пак питам - какво лошо има в това да се финансира закупуването и развитието на едно предприятие с банков кредит :idea: Не търся конспирация, а обяснявам, че това е един съвсем естествен икономически процес :qipad:
Фирмите около Първанов ще са силни поне до края на мандата му :idea: Можеш да бъдеш сигурен в това. А след това ще останат тези, които все пак успеят да се приспособят в условията на реална конкуренция :qipad: Примерите в това отношение са доста :qipad:

Асенка, в казармата съм бил и терминът беше "болтове". Шапкари и фуражки са всички - милиционери, военни и т.н. :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Stinkata » 14 апр 2009, 20:43

Болтове са генералите. Останалото е фуражки..... :qipag: :qipag: :qipag:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=74653
Брех.... тия за 13 млн. може да ги закрият.....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Казуса » 14 апр 2009, 21:47

Новият изпълнителен директор Пенко Пенков за себе си:
- Завършил съм немска гимназия в София и след това право. Специализирал съм за кратко в Австрия. Много голям и стар фен на ЦСКА съм. Почти никога не изпускам мач на “Армията”, гостуване или мач в чужбина.
:qipaz: Интелигентен, образован, успял, истински цесекар :qipbp:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Доктор Н » 14 апр 2009, 22:26

Казуса написа:Новият изпълнителен директор Пенко Пенков за себе си:
- Завършил съм немска гимназия в София и след това право. Специализирал съм за кратко в Австрия. Много голям и стар фен на ЦСКА съм. Почти никога не изпускам мач на “Армията”, гостуване или мач в чужбина.
:qipaz: Интелигентен, образован, успял, истински цесекар :qipbp:

Не се влюбвай! Момчето наистина е интелигентно, но успели са по-скоро баща му, братовчед му и сестра му :qipad: Иначе г-н Томов бе доста по-успял :qipbj:, но така и не ви угоди :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Казуса » 14 апр 2009, 22:46

Същественото е, че е цесекар. Това го отличава от тъй обичания от вас Томов.
Едно такова назначение е много показателно за идеята, която имат титаните за развитието на ЦСКА. :qipbp:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Stinkata » 15 апр 2009, 08:57

http://www.novsport.com/news29675_1.html

- Разкажете, защо преди година Константин Жеваго не успя да финализира сделката за ЦСКА, след като започна да плаща?

- Едва ли ще ви изненадам, ако спомена името на Александър Томов. Той беше причината нещата да пропаднат. Вижте, ако някой иска да разбие талибаните, просто трябва да им прати Томов да ги закрие.
:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот itsoVIII » 15 апр 2009, 09:06

Супер, Лупи ще се прояви като истински антитерорист :qipbj: :qipbj: :qipbj: Само дето там няма да протестират с/у него, а направо ще го гръмнат :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Samp » 16 апр 2009, 08:51

Компанията, която чисти най-много градове, включително и София - "Титан АС", е сред спонсорите на БСП. Това показва отчетът на партиите пред Сметната палата за 2008 г. Компанията е направила две скромни дарения за общо 2500 лв. За сравнение - през 2007 г. същата фирма, която стана собственик на ЦСКА, е дала близо десет пъти повече - 20 хил. лв.

:qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот Wallace » 16 апр 2009, 08:59

Samp написа:
Компанията, която чисти най-много градове, включително и София - "Титан АС", е сред спонсорите на БСП. Това показва отчетът на партиите пред Сметната палата за 2008 г. Компанията е направила две скромни дарения за общо 2500 лв. За сравнение - през 2007 г. същата фирма, която стана собственик на ЦСКА, е дала близо десет пъти повече - 20 хил. лв.

:qipag: :qipag: :qipag:

Вечна дружба, между народите...

Жалко, че БСП скоро ще изпаднат в опозиция... :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот svo » 16 апр 2009, 09:18

по принцип не е жалко, но ми се струва и невъзможно на този етап :qipae: :qipae: :qipae:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: МОСЮ МУСТАЖ И ЧИЧО ВЪЛК - ДЕРБИТО НА ГИГАНТИТЕ

Мнениеот mefkata » 16 апр 2009, 09:53

Samp написа:
Компанията, която чисти най-много градове, включително и София - "Титан АС", е сред спонсорите на БСП. Това показва отчетът на партиите пред Сметната палата за 2008 г. Компанията е направила две скромни дарения за общо 2500 лв. За сравнение - през 2007 г. същата фирма, която стана собственик на ЦСКА, е дала близо десет пъти повече - 20 хил. лв.

:qipag: :qipag: :qipag:


Е па ти изненадан ли си?
Боклуци и комунизъм - идеално за ЦСКА! :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

п.п. извън темата - сега сигурно чистят в антикметската кампания на Станишев, вероятно на вересия...или на ниски цени, за да не го погнат пък за харчове от бюджета....просто предположение :qipad:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 80 госта

cron