14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот emevev » 17 яну 2009, 09:27

otto написа:ИСКАНИЯ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ИМА,ДРУГ Е ВЪПРОСА,ДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ ИМ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ :qipad:


точно така! а и: трето е, дали (въобще) могат да бъдат изпълнени... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот Мичо » 17 яну 2009, 09:29

nacho написа:тоя протест беше опорочен още в началото от група лумпени със странен блясък в очите и повечето от тях афишираха чеса фенове на един фк от Подуене :qipad: чудно защо се ежеха само на полицията а уж бяха дошли на протест срещу парламента :qipbl: явно използваха шанса да станат тв звезди но си търсеха боя и в крайна сметка си го получиха :mrgreen:

Ей го, още едно недоклатено комплексарче без грам акъл.
Е, те такива господ ги е наказал със самото им съществуване.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 17 яну 2009, 09:34

Аз съм съгласен със Стинката и Триданта в случая - на тези им беше платено да предизвикат безредици - платено от политици. И всичко се разви по СЦЕНАРИЙ. По- съм склонен да приема, че тези политици са от управляващата коалиция, защото това е стила на комунистите - да забавят, проточат, отложат и в крайна сметка да доведат до едно голямо нищо иначе благородната идея да бъдат накарани същите да си свършат работата. Центърът на вниманието на Обществото се измести - вместо да се обърне внимание на исканията на протестиращите, се обърна внимание на група хулигани. И съответно въобще не се обърна внимание на "крадците" в парламента.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 17 яну 2009, 09:45

1. Там имаше платени или не, имаше пратени специално провокатори, които бяха първи в хвърлянето, после се чупиха по сигнал
2. Имаше момчета от Левски, ЦСКА, Локомотив Пд, които се увлякоха по провокаторите и също почнаха да хвърлят..
3. Сценарий беше - загражденията били вързани със "свински" опашки" - първия ден - за да могат да се издърпат лесно, за да се хвърлят, за да може и полицаите лесно да настъпят... А не като следващите дни със белезници и скоби...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 17 яну 2009, 09:52

Ултрасите, платени или не, са лесно манипулируеми. Косвен факт в подкрепа на СЦЕНАРИЯ е, че полицаите, вместо да ги закопчаят веднага, стояха и гледаха. После вече ситуацията е неконтролируема.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 17 яну 2009, 11:22

Ице, не ултрасите, повечето от ултрасите бяха провокирани и хвърлени срещу полицията, от едни лица с черни маски и изцяло черно облекло, които мисля, че знам чии хора са, но няма как да го докажа, които в един момент се чупиха сякаш по сигнал. Преди това няколко обикновени хорица питаха полицаите защо не ги приберете, те отговаряха като му дойде времето. В един момент ония с маските (провокаторите) се чупираха, Ушев тръгна и го отнесоха основно невинни хора.

Ултрасите, платени или не, са лесно манипулируеми.


Те имат събрана неприязън към полицаите, колкото искаш, една искричка им трябва, не искра...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот Delija » 17 яну 2009, 17:55

itsoVIII написа:Аз съм съгласен със Стинката и Триданта в случая - на тези им беше платено да предизвикат безредици - платено от политици. И всичко се разви по СЦЕНАРИЙ. По- съм склонен да приема, че тези политици са от управляващата коалиция, защото това е стила на комунистите - да забавят, проточат, отложат и в крайна сметка да доведат до едно голямо нищо иначе благородната идея да бъдат накарани същите да си свършат работата. Центърът на вниманието на Обществото се измести - вместо да се обърне внимание на исканията на протестиращите, се обърна внимание на група хулигани. И съответно въобще не се обърна внимание на "крадците" в парламента.


Стига с тия комунисти бе. #-o Ти да не би да си въобразяваш, че някой от тия изповядва въпросната идеология, та ги наричаш комунисти????! :qipan: Или на база на какво го правиш??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот Delija » 17 яну 2009, 17:58

rkk написа:Ице, не ултрасите, повечето от ултрасите бяха провокирани и хвърлени срещу полицията, от едни лица с черни маски и изцяло черно облекло, които мисля, че знам чии хора са, но няма как да го докажа, които в един момент се чупиха сякаш по сигнал. Преди това няколко обикновени хорица питаха полицаите защо не ги приберете, те отговаряха като му дойде времето. В един момент ония с маските (провокаторите) се чупираха, Ушев тръгна и го отнесоха основно невинни хора.



Точно тия с черните маски са също от тези, които ги наричате "ултраси". :qipad: Явно не си запознат с последните "модни" тенденции на българската "сцена". :qipap:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 17 яну 2009, 18:40

Там, отпред като провокатори имаше хора на Расате - изводите сами ;)
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 17 яну 2009, 19:09

Delija написа:
itsoVIII написа:Аз съм съгласен със Стинката и Триданта в случая - на тези им беше платено да предизвикат безредици - платено от политици. И всичко се разви по СЦЕНАРИЙ. По- съм склонен да приема, че тези политици са от управляващата коалиция, защото това е стила на комунистите - да забавят, проточат, отложат и в крайна сметка да доведат до едно голямо нищо иначе благородната идея да бъдат накарани същите да си свършат работата. Центърът на вниманието на Обществото се измести - вместо да се обърне внимание на исканията на протестиращите, се обърна внимание на група хулигани. И съответно въобще не се обърна внимание на "крадците" в парламента.


Стига с тия комунисти бе. #-o Ти да не би да си въобразяваш, че някой от тия изповядва въпросната идеология, та ги наричаш комунисти????! :qipan: Или на база на какво го правиш??

Методите са комунистически, а не, че тези вътре вярват в тази идеология.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот mefkata » 17 яну 2009, 19:36

Ице, бе той дели щот си изповядва комунистическата идеология се обиди малко, че го принизяваш до тия в парламента :qipap:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 17 яну 2009, 19:41

:lol: :lol: :lol: Възможно е :qipap: Леле, като се сетя за комунистическата теория, когато цената ще бъде равна на 0 и всичко ще бъде.....БЕЗПЛАТНО :qipan: :qipan: :qipan: Става ми лошо :qipat: Мо'е ли да изляза? :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот tridant » 17 яну 2009, 19:52

Не, Ице -това е теория за наивници.
Всъщност победилия комунизъм много би се доближавал до робовладелския строй.
Но всъщност щеше дори да е много по жесток,тъй като роба за робовладелеца има стойност,и малко или много той се грижи за него.
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 17 яну 2009, 19:58

Аз споменах само едно от основните неща :qipbj: Математически е така, само дето на практика изпускат амортизациите като понятие и че няма нищо вечно на този свят :qipbj: :qipbj: :qipbj: Т.е. говорех само за икономико-комунистическите идеи....Това именно, според мен, доведе до срива на системата, тъй, като нашите кретени го прилагаха на практика :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: Затова сме и най-зле в сравнение с другите бивши соц-страни.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 17 яну 2009, 20:24

Стига с тия идеологии, че февруари имам изпит по политически и правни учения :qipag:

Впрочем чак неска се усетих, че тия деца от клипа на Канал 3 от пейката, в началото полицаите ги млатиха като ненормални... :roll:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта

cron