14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот miteto » 23 дек 2008, 17:37

и аз ще протестирам
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот Al » 23 дек 2008, 17:45

miteto написа:и аз ще протестирам


:qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 23 дек 2008, 17:54

За жалост българинът се събужда чак, когато ножът опре до кокала, ама в истинския смисъл на думата... Когато наистина му бръкнат в джоба... А когато се намират хора, които да протестират срещу протестите, не знам какво да кажа... Къде живеете бе???? В коя държава?? Много сте доволни, единственият проблем са протестиращите :roll: Ще кажете няма да има ефект. Добре, няма да има. Но както казва един професор от университета: "Едно нещо може да е невъзможно за доказване, но това не пречи то да се доказва."
Изображение

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот miteto » 23 дек 2008, 18:09

само ФРГ нас кризата не ни удари
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот otto » 23 дек 2008, 18:15

rkk написа:
otto написа:ЗА КАКВО Е ТОЗИ ПРОТЕСТ,ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЗА КАКВО ПРОТЕСТИРАТЕ ИЗОБЩО ? :qipap:


Асен го каза, едва ли ще протестираме срещу президента на ФРГ....

НЕ СИ МЕ РАЗБРАЛ КАКТО ВИНАГИ :qipag: ВСЕКИ ПРОТЕСТИРА В ТАЗИ ДЪРЖАВА И ВСЕКИ ВИКА ''ДЪРЖАВАТА Е ВИНОВНА...'' :qipbj: А НИКОЙ НЕ Е НАЯСНО,ЧЕ '' ДЪРЖАВАТА'' СМЕ НИЕ-НЕЙНИТЕ ГРАЖДАНИ :qipad: ДЕФАКТО ПРОТЕСТИРАТЕ СРЕЩУ СЕБЕ СИ,ИЛИ БЪРКАМ :?: :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 23 дек 2008, 18:17

Не мисля, че държавата сме ние.... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот otto » 23 дек 2008, 18:19

А КОЙ Е, ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ? :qipag: ВИЕ ИЗБРАХТЕ КОМУНИСТИТЕ ДА СЕ ВЪРНАТ НА ВЛАСТ,А СЕГА,ПРОТЕСТИРАТЕ,СМЕШНИЦИ :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rkk » 23 дек 2008, 18:25

Какво значи "вие" бе, Отка? Каквото и да значи всеки случай аз не съм между тези "вие". Прави разлика между държава и страна. Държавата не е нищо повече от тези, които ни управляват. Ще кажеш, че ние определяме кой да ни управлява? Да де, ама в последните години, който и да бъде избран все едни ни управляват. Иначе проблемът с комунистическия манталитет на едни, селския на други, т.н. "твърд" електорат, е въпрос на друга дискусия...
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот sasho_1989 » 23 дек 2008, 18:42

otto написа:А КОЙ Е, ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ? :qipag: ВИЕ ИЗБРАХТЕ КОМУНИСТИТЕ ДА СЕ ВЪРНАТ НА ВЛАСТ,А СЕГА,ПРОТЕСТИРАТЕ,СМЕШНИЦИ :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Избраха ги негласуващите капути които ги домързя да прояват гражданската си позиция в изборния ден...и то не е от вчера.Затова Доган и Станишев ни ебават майката отвсякъде #-o :!:

А който не гласувал, няма моралното право да е недоволен. :!: Халал да ви е това правителство заради вашето бездействие :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот itsoVIII » 24 дек 2008, 03:23

А, тук вече съм съгласен със Сашето. Именно негласуващите доведоха на власт Станишев и Доган.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот emevev » 24 дек 2008, 09:16

за да ме накарате да протестирам, първо трябва да ми предложите подходяща алтернатива... (иначе е ала-бала... на крив... космите му пречат) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот coyotes » 24 дек 2008, 09:45

otto написа: :qipag: ВИЕ ИЗБРАХТЕ КОМУНИСТИТЕ ДА СЕ ВЪРНАТ НА ВЛАСТ,А СЕГА,ПРОТЕСТИРАТЕ,СМЕШНИЦИ :qipbj: :qipbj: :qipbj:


:qipay: :qipay: :qipay:
:qipae:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот sas1914 » 24 дек 2008, 10:01

emevev написа:за да ме накарате да протестирам, първо трябва да ми предложите подходяща алтернатива... (иначе е ала-бала... на крив... космите му пречат) ;)
Имаш я алтернативата! Бате Бойко - мутра, превърната в кмет, пуснала 10км. колона трактори, само за да спечели минимални политически активи... :qipag:

П.П. А иначе Ото е напълно прав : Каквито сте си ги избирали - такива ще ви управляват! И не само гласувалите с червената бюлетина, а и тези, които, поради една или друга причина, не са отишли до урните! :idea: Защото е много лесно да обвиняваме някой друг, че не можем да си завържем обувките, да искаме промени, а да не можем дори да отидем да гласуваме! :qipaq:

Потребителски аватар
Svetlyo
Мнения: 313
Регистриран на: 01 фев 2007, 21:52

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот Svetlyo » 24 дек 2008, 10:49

emevev написа:за да ме накарате да протестирам, първо трябва да ми предложите подходяща алтернатива... (иначе е ала-бала... на крив... космите му пречат) ;)

:qipay:
А и като отидете да протестирате, тамън ще се освободят малко места в кръчмите, че сега както всички са бедни и недоволни, нито мога да се размина от коли по улиците, нито да седна спокойно в някое заведение :idea:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: 14.01.2009 - Национален протест - площад "Народно събрание"

Мнениеот rafaelis » 24 дек 2008, 10:57

sas1914 написа:П.П. А иначе Ото е напълно прав : Каквито сте си ги избирали - такива ще ви управляват! И не само гласувалите с червената бюлетина, а и тези, които, поради една или друга причина, не са отишли до урните! :idea: Защото е много лесно да обвиняваме някой друг, че не можем да си завържем обувките, да искаме промени, а да не можем дори да отидем да гласуваме! :qipaq:


Бре, мъже, да ви се ненадява човек, в навечерието на Коледа, вместо пожелания, вие накъде избихте. Амиииии, впечатлена съм :idea:

В подкрепа на горния цитат, вместо да пиша каквото и да било, ще ви постна няколко реда, които наскоро прочетох и които напълно подкрепям

Наскоро един от най-уважаваните от мен блогъри, отново заяви позицията си, че не трябва да се гласува, като форма на протест срещу лошото управление. И че политиците са, които трябва да те убедят да гласуваш за тях. Възхищавам му се, но недоумявам как е стигнал до тези идеи. Нека ги преведем в по-познат контекст:

Представете си, че сте собственик на фирма - не много голяма, но изключително приятна, с отлични бизнес-дадености и добра пазарна позиция. За съжаление, нямате времето и ресурсите да я управлявате лично. Назначили сте й за четири години мениджър, който ви е наобещал реки от мед и масло. Краят им наближава, а той я е разсипал от некадърно управление и крадене. Предстои заседанието, на което да бъде освободен или преназначен. Какво ще направите?

а) да откажете да упражните волята си на собственик, като форма на протест срещу управлението му

б) да го оставите на поста, защото “всички мениджъри са крадливи и некадърни - този може и да се е наял вече, другите ще са още гладни”

в) да продължите да го държите на поста за периоди от по четири години, докато някой друг мениджър не обещае още по-бомбастични неща. След това да назначите него, и да очаквате той да си спази обещанията.

г) да го смените без колебание, и да го вкарате в затвора - перфектни мениджъри няма, но като поровичка човек месец-два-три, все ще намери нещо по-свястно, или поне не по-лошо (и е добре нещото да види какво правите с крадливите, за да има едно наум).

Ако се колебаете кой е верният отговор, имам за вас жокер.

Повечето фирми наоколо реално са имали на някой етап подобна ситуация в управлението си. Обиколете няколко от тях, които са оцелели, и се поинтересувайте коя от четирите стратегии са избирали. Ще установите, че всички оцелели са се спирали на една и съща. Попитайте ги коя е.

И си направете изводите.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта

cron