ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот svo » 19 фев 2009, 15:12

БАТЭ, ти си бил голям пикльо, бе :qipag: :qipag: :qipag: Сега можеш да ни попиташ що имаме негри в отбора :qipan: :qipan: :qipan: Иначе на днешната дата е съвсем удачно - попкръстьовщината е характерна (очевидно) за шефовете на твоя отбор. Пък ти ако искаш пикай в кенефите на Шератон :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 19 фев 2009, 15:17

Светльо, какво общо има попкръстьовщината с тоталната липса на условията на Армията не знам? :roll: :?
Ба ли го. Наистина на мач не ходя да пикая, но би било добре да има елементарни хигиенни условия.
На Армията в съблекалните от край време е било "разкош", но пък щом ги влече да е така - така да е. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 19 фев 2009, 15:36

Ултрасите на червените излязоха със специална декларация за вчерашните събития в Солун
Феновете на ЦСКА пуснаха специална декларация в сайта си armeici 1948.com за вчерашните събития около контролата на шампионите в Солун срещу местния Ираклис. Те открито нападнаха новия администратор на клуба Петър Михнев за неразбориите, които се получиха.

„Няма друг клуб като ЦСКА. Няма ръководство, което по всякакъв начин да се опитва да пречи на феновете си да... подкрепят отбора. Плащаме най-високите цени в "А" група за билети, срещу Ливърпул плащахме най-високите цени и за Европа. Взеха ни домакинството срещу "говедата". Примерите са безкрайни.

Днес един рейс с "армейци" тръгна от София за Солун, за да гледа ЦСКА. Още 150 фенове тръгнаха от всички краища на Бъгария. Работен ден, 50лв, 800км. Няма проблеми. Проблемът е, че мачът беше на закрити врати. Отговорника за спортните събития в град Солун ни сподели следната информация: Вчера (17.02) между 13 и 14 ч. в канцеларията на ПФК ЦСКА АД е получен факс, с който се известява клубът, че мачът Ираклис-ЦСКА е на закрити врати. Никой от администрацията не се сеща да сподели тази информация с хората. На сайта на клуба още пише как да се запишем за екскурзията до Солун?!?

Човека, който е отговорен за поредната гавра с феновете на ЦСКА е другаря Михнев. Той е виновен няколко момчета от Сектор Г да бъдат бити на стадиона. Той е виновен, че легендата на ЦСКА Крум Янев гледа мача от кофа за боклук. Вътре в тази кофа трябва да си ти другарю Михнев. Ти и работодателят ти.“


#-o #-o #-o
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот svo » 19 фев 2009, 15:44

Не знам и аз какво общо имат кенефите с попкръстьовщината, Асенка :qipbk: :qipbk: :qipbk: Ще трябва да питаш БАТЭто. Той започна да ни обяснява въпросната връзка между гепените от Голденцето кинти и кенефите.
А това за хигиенните условия е нелепо. Ти ще дойдеш ли да оправиш у нас кенефа, че ми тече казанчето, примерно :qipag: :qipag: :qipag: Що не питате Весела Лечева по каква причина няма кенефи и съблекалните са зле. Все пак собственик на стадиона е ДАМС :idea: Може също да я питате не я ли е срам да иска наем за подобна гробница :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот BAt e venci » 19 фев 2009, 15:58

svo написа: Що не питате Весела Лечева по каква причина няма кенефи и съблекалните са зле. Все пак собственик на стадиона е ДАМС :idea: Може също да я питате не я ли е срам да иска наем за подобна гробница :qipbj: :qipbj: :qipbj:



А вие що не питате шефовете що плащат по 20 бона на месец на некви бушмени, при положение че за тези пари спокойно ще си постегнете дупката :qipbl:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот svo » 19 фев 2009, 16:00

ти малоумен ли си или да?!? Защо да се стяга нещо, което не е твое и за което плащаш наем???
И за твое сведение е доста невъзпитано да се интересуваш колко получават другите :idea: Аз лично никога не съм се интересувал колко получават бушмени, туземци и други тебеподобни :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Stinkata » 19 фев 2009, 16:04

Защо не плащат наем на "Васил Левски" - там положението е приемливо?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот BAt e venci » 19 фев 2009, 16:05

Щото требе да се вземат едни пари от комисиона за трансфера на едно бушменче :qipay:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот svo » 19 фев 2009, 16:08

Stinkata написа:Защо не плащат наем на "Васил Левски" - там положението е приемливо?


ти интересувал ли си се от наема на Васил Левски? Даже Перуци рева един път, че бая нанагорно идвало за националите да играят там. И затова и не тренирали там :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Stinkata » 19 фев 2009, 16:15

Аз не съм голямата работа, та да се интересувам... Ето и днес се появяват някакви декларации за най-скъпите билети в България.... Като ще дерат кожите на феновете, поне да им предложат добър продукт в замяна. Иначе става - "наели сме си стадион за без пари, верно, кофти стадион, ама..." Не може в клуб като ЦСКА да ....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот svo » 19 фев 2009, 16:19

мен тоя въпрос с билетите не ме интересува :qipad: А пък и ако си обичаш отбора - ако трябва и прав ще стоиш за 1000 лв. да го гледаш :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Stinkata » 19 фев 2009, 16:21

Едва ли не......
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Wallace » 19 фев 2009, 17:49

Светльо, не знам. Аз говоря за елементарни човешки нужди - да си пуснеш водата, да имаш ток и топла вода. По тази логика що си плащате, за да играете на осветление? Ми играйте на Панчарево, бе. На някои отбори стадионите им са в по-лошо състояние от базата в Панчарево. :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sasho_1989 » 19 фев 2009, 18:36

Скандал сред феновете на Левски София заради 15 хиляди лева!

Това са парите, които ръководството на ПФК Левски 1914 АД отпуска на месец и се поделят поравно между НФК и клуб „София Запад“.

Според запознати, част от парите за НФК са присвоявани от председателят Златин Тепсиев и още двама фенове, които имат регистрирана охранителна фирма. Феновете са поискали оставката на Тепсиев на среща в сряда, на която е присъствала Ели Ваташка, шеф на международния отдел и протокол на ПФК Левски 1914.

Поискана е оставката на Златин Тепсиев. "СофияЗапад документира прозрачно харча на парите, а пък 7 500 лева, които получава Националният фенклуб се губят по трасето“, недоволстват левскари от София Запад.

#-o :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 19 фев 2009, 20:27

И Златка е същият "фен" като Мустака...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron