ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sas1914 » 22 фев 2009, 22:55

Мани, мани, и мод-че беше #-o

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 22 фев 2009, 22:59

Баток, глупости говориш. Тези са дрогирани и няма никаква мисъл :qipan: :qipan: :qipan: Минава, вижда, дразни се и чупи. Няма мисъл, има действие. При такава сбирщина трябва само един тартор, който толкова лесно може да ги манипулира, че не е истина. Може да са всякакви.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 22 фев 2009, 23:03

Баток, ти бил ли си на едно място с наркомани? Виждал ли си дрогирани и тъпла от дрогирани? Защото аз съм виждал и помня на какво са способни. Нямат абсолютно никаква връзка с главния си мозък, нещо, което за теб е откачено, за такъв тип е нормално....
Последна промяна от itsoVIII на 22 фев 2009, 23:05, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот sas1914 » 22 фев 2009, 23:04

Batkoto написа:има,има .. глупавите момченца в безпомощността си са родили тази тъпа идея,ясно им е че на футбол няма да могат да ни бият,та го обръщат на хулиганщина,там са царе.. :qipay:
:qipan:
Статистика ли искаш да ти изкарам?
itsoVIII написа:Баток, глупости говориш. Тези са дрогирани и няма никаква мисъл :qipan: :qipan: :qipan: Минава, вижда, дразни се и чупи. Няма мисъл, има действие. При такава сбирщина трябва само един тартор, който толкова лесно може да ги манипулира, че не е истина. Може да са всякакви.

Ице, познаваме се, как точно мен ме оприличи на тези...??? :qipbl:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 22 фев 2009, 23:06

Бамби, къде пък съм визирал тебе в поста си? Поста ми беше реплика на Баткото. И говоря по принцип. Ако трябва, ще говоря и научно, а Доктора ( Чочо ) ще помогне, ако трябва.
..................
Баток, сестра ми е ветеринален лекар....Трябва, поне от обща култура, да познаваш нещата.... пък и винаги съм се интересувал от психология, така че само от 2-3 изречения при първата среща с даден човек мога да преценя как да разговарям :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 22 фев 2009, 23:18

itsoVIII написа:Минава, вижда, дразни се и чупи. Няма мисъл, има действие. При такава сбирщина трябва само един тартор, който толкова лесно може да ги манипулира, че не е истина. Може да са всякакви.


Да, да, няма мисъл...... това е умишлен акт, не просто някой си минавал случайно и решил да чупи. Ей така, за развлечение. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ицка, понякога имам чувството, че падаш от Мелмак. :qipap: :qipap:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот itsoVIII » 22 фев 2009, 23:22

Дели, нима искаш да ми кажеш, че са се подготвяли още от няколко дни, обмисляли са как да отидат и строшат нещо? :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Глупости. Виждал съм дрогирани, видях и как за секунди си смени един такъв поведението и строши прозорец, защото едно маце го отряза. Нима е планирал преди това да строши прозорец???
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 22 фев 2009, 23:39

Да, Ице, тези неща се подготвят предварително. Не ми казвай, че някой случайно минавал и решил да атакува фен-магазина на ЦСКА, надписът ЦСКА.... то бива да си наивен, ама чак толкова. #-o

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 6-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Stinkata » 23 фев 2009, 09:15

Аз подозирам, че някой си е поискал от Томов, той не му е дал и ..... така стават пакостите... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron