ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Stinkata » 06 ное 2008, 09:52

А ти да не продаваш телевизори??? :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот justalamer » 06 ное 2008, 09:53

По стечение на обстоятелствата - да. За лаптоп се води, но има характеристиките по-скоро на телевизор :mrgreen:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 06 ное 2008, 10:06

Wallace написа:Както казах - хореографиите не може да се сравняват, при положение, че ние нямахме такава. Няма как да сравниш само 1 нещо. :qipab:
Колкото до викането. Този път се очудих, че викахте по-малко от обикновено и поизостанахте. :qipad:


Напротив, дори и не споменавам хореографията. За нея е ясно. :qipad:

Сектор Б беше много зле във всяко отношение. Питай някой, който е бил. Едва ли ще си криви душата. :qipad:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Казуса » 11 ное 2008, 13:39

Както е известно, след мача с червените собственикът на Левски адвокат Тодор Батков обяви, че ще даде премии като за победа.

Поредно самоунижение на "Левски" :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Wallace » 11 ное 2008, 13:43

Тъпанар е, какво да го правим... :evil:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 18:56

Казуса написа:
Както е известно, след мача с червените собственикът на Левски адвокат Тодор Батков обяви, че ще даде премии като за победа.

Поредно самоунижение на "Левски" :qipap: :qipap: :qipap:


Саудитска Арабия, която е най-големия износител на петрол в света (справка от анализатора 8 ), на световното през 90-та май беше, даваше по Мерцедес последен модел и някаква луда парична премия на играч, който вкара гол. Всичко друго нямаше значение. Премията за гола беше приблизително равносилна на премията, която щеше да вземе играч на Германия, Италия, Испания при спечелване на световна титла (нали в началото всяка федерация обявява при каква фаза като се достигне колко ще даде на отбора и се виждаше колко може да вземе всеки един играч, на последното световно мисля, че бяха някъде около 200 000 долара средно наградите на федерациите за отделен футболист ако стане световен шампион, тоест отборни премии от порядъка на около 5 милиона са раздавали при титла, които се делят на 22 играчи плюс треньорско ръководство).
Та там май Саудитска Арабия падна от бъдещия световен шампион Германия с 1:5 в групата. Голмайсторът разбира се си заработи толкова, колкото след месец и всеки немски национал и повече от всеки друг какъв да е национал (английски, аржентински, бразилски и т.н., щото не бяха шампиони).
Та в тая връзка нищо чудно и Левски скоро да започне да позлатява авторите на почетни голове в мачовете с ЦСКА. Примерно дават му половината от спонсорската сума, която Мтел отделя за година за Левски, защото постижението (да вкараш гол срещу ЦСКА) си е уникално и грандиозен успех за един отбор от преградията.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 11 ное 2008, 20:19

1:5 паднаха Емирствата през `90-ата, Осмак. :qipad: Помня я добре тая група, тъй като в нея беше и Югославия, за която бях тогава (при отсъствието на нашите). :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:22

Wallace написа:Не, 'ич не смятам. :qipag:
Особено след като чета дивотиите на Веско. Мислиш ли, че ми е сложно и аз да ги въртя такива?


Аз мога да ти отговоря честно, правех си майтап, но няма да ти дам тозип отговор (и си мисли, че съм сектант). Понеже всеки ден слушам глупости от сините форумци в направленнието комунизъм, създаден от партията отбор, някакъв виртуален указ, който никой не показва и т.н. реших да се впиша в ниското ниво.

Разсъждавай логично без пристрастия. Фактите са, че ЦСКА преди 89 има грандиозни успехи по европейските терени, а след това неуспешни мачове. Левски преди 89 има някакви безлични с нищо отличаващи се мачове, а след това резили. След като падението от големи мачове до неуспешни при ЦСКА води до желязната логика "няма го вече комунизма" кое е сбърканото в логиката "няма го вече комунизма, който да го докарва поне до безлични мачове и ето ги логичните за един измислен отбор резили"? Защо спадането при едното е обяснимо, а другото ти се вижда налудничаво? Със същия успех и аз мога да гледам така кривогледо като вас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:24

Delija написа:1:5 паднаха Емирствата през `90-ата, Осмак. :qipad: Помня я добре тая група, тъй като в нея беше и Югославия, за която бях тогава (при отсъствието на нашите). :qipad:


И аз я помня. 5:1, 4:1 със сърбите и 1:1 с колумбийците при разменени голове в 90-тата минута като втори вкараха колумбийците (Редин). Това са резултатите на немците в групата. Объркал съм Саудитска Арабия с ОАЕ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 11 ное 2008, 20:27

Тоя Редин дойде в ЦСКА после, помниш ли?? :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:36

Wallace написа:Гледам и не вярвам на ушите си. :qipag: #-o
Феновете на отбора създаден по времето на Комунизма, постигнал най-големите си успехи по времето на комунизма, да ни сочи с пръст и да ни нарича комунисти. Бах... #-o


Че какво му има на това твърдение (не казвам дали е правилно или не)?
Аз пък не разбирам вашите абсурдни доводи. Вие казвате, че сте създадени преди комунизма и това автоматично води до следствието ви, че сте жертва на него, а който е създаден тогава е печеливш от него. Не мога да се съглася с логическата връзка. По тая логика вие во веки веков можете да правите престъпления, защото сте създадени в царско време, а такова няма да се върне и следователно при всякакъв друг режим имате непоклатимо алиби, че вие престъпници не може да сте (не сте създадени тогава).

Виж с пример колко е абсурдно твърдението ти. След 89 година в политическия живот на страната под укритието на "дойде демокрация" се установи някаква партизанщина, престъпници и главорези ебаха майката на държавата. Ако разсъждаваме по левскарски това не са бившите комунисти и ченгета. Така както след 44 година идва нов строй и нов футболен отбор (ЦСКА), които са основни виновници (така гласи синята библия или по-точно коран) така би трябвало и след 89 година в политическия живот да идват някакви "нови", нямащи нищо общо с нещата от преди 89. Тия новите идват след 89 година и разсипват държавата ни по същия начин както след 44 идва ЦСКА и разсипва футбола ни.
Я да пробваме обратни разсъждения да видим какво става. Не е ли възможно след 89 година "новите" да са си познатите стари комунисти от преди 89 година, просто сменили окраската си, преди били комунисти, сега първи демократи и съответно не е ли възможно след 44 година един отбор имал го и преди да се нагоди към новата власт и да злоупотребява във футбола ни? Вие това във футбола го отричате категорично, следователно всеки бил на власт по време на демокрацията може да отрича категорично че има нещо общо с комунизма. Всички партии след 89 ггодина (включително БСП, все пак това не е вече БСП) са демократи нямащи нищо общо с партийните книжки, а комунистите от преди 89 година са се изпарили някак си и вече ги няма, съвсем други хора са се появили....това е левскарската логика.
Последна промяна от 8 на 11 ное 2008, 20:39, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:37

Delija написа:Тоя Редин дойде в ЦСКА после, помниш ли?? :qipad:


Помня му само един мач в ЦСКА от шампионата 91 :qipad: , друго нищо не направи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 11 ное 2008, 20:39

Дето изравни на ония в последната минута ли??! :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:40

Ми той друго не направи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:42

Wallace написа:Ползвали сме, бе Ице. Изгонили са Берое, заради нас. :qipap:


За кой от двата случая говориш, в комунистическия или посткомунистическия период? Щото вие при всяка власт го направихте.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 73 госта

cron