ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 11 ное 2008, 20:42

Имаше с него и един друг колумбиец, с П май почваше, ама не мога да се сетя точното име. :roll:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:50

И все пак за тези 19 г. имаме 2 х 3 шампионски титли. Нещо, което е немислимо за 45 годишния озурпиран период от време. Имаме и 14 мача в Европа.


Тук пишеш с неприязън за периода преди 89 година ("озурпиран") и с патос за мачовете след 89 година.
Аз пък ще ти кажа, че пишеш като типичния левскар. Видял там къде имал 2х3 титли и хайде по синята логика тогава е най-честно. Като го бият като тъпан има разбира се световна завера.
Имам един простичък въпрос, защото дотегнахте с тия глупости за вмешателстово на комунизма във футбола ни, което е капка в морето със ставащото сега. Преди или след 89 година се играха по-истински мачове или ако по ти харесва преди или след 89 година бяха грубо уреждани не отделни мачове, а цели първенства и шампиони? Ако много ти е трудно да припознаеш истината си спомнип за някое дерби тогава и сега.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 20:51

Delija написа:Имаше с него и един друг колумбиец, с П май почваше, ама не мога да се сетя точното име. :roll:


Пимиенто.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 21:06

Корекома (Вальо Михов)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 11 ное 2008, 21:07

А червените направо си правят та*ак с простотията ви. Ако не друго голям смях пада на ваш гръб.

Казуса написа:И "Артмедия", и "Артмедия" да не забравиш :qipag: :qipag: :qipag: Те са от Източна Европа, а преминали "Желязната завеса" на ШЛ! По критериите на "сините" това е почти като да играеш полуфинал с "Интер"!


svo написа:в Канада има ли футболни стадиони? Ако е така - покани любимците си. Е га вземат някой международен мач :qipad:


Казуса написа:
Blue написа:Да не говорим, че Викторио Павлов по време на злополучното 7:1 е молел съдията да прекрати срещата :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Блу, приятелю жаркий, ще споделиш ли с многоуважаемата аудитория тук, от коя кошничка си почерпил горната инфорамция :qipbt: ?
Приятели, запазете за миг тишина! Може би сме на прага на Великото откритие, откъде идват "сините" легенди. Онези за Партията, чл. 1, Гунди, евроуспехите, дисидентството и т. н. Онези велики "сини" легенди, които се предават от поколение на поколение и стават все по-украсени и по-фанстатични.
Ако Блу благоволи да сподели с нас своя източник на информация, може би, може би... ех... да почакаме... да окачваме Блу...
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот bogdan34 » 11 ное 2008, 21:34

8 написа:
Delija написа:1:5 паднаха Емирствата през `90-ата, Осмак. :qipad: Помня я добре тая група, тъй като в нея беше и Югославия, за която бях тогава (при отсъствието на нашите). :qipad:


И аз я помня. 5:1, 4:1 със сърбите и 1:1 с колумбийците при разменени голове в 90-тата минута като втори вкараха колумбийците (Редин). Това са резултатите на немците в групата. Объркал съм Саудитска Арабия с ОАЕ.

Само за протокола да се отбележи ,че гола беше на Фреди Ринкон.Редин в този мач /срещу Германия/ не игра.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 12 ное 2008, 11:37

Уоли, преди да се втурнеш в отмъстителни отговори те съветвам да погледнеш аватара ми, както и да си припомниш член 1. Той гласи:
"Ръководна роля в обществото и в държавата има БКП (тоест ЦСКА, щото двете са едно и също)"
Ха си посегнал на ЦСКА, ха сме те подгонили заради нарушение на конституцията 8)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Wallace » 12 ное 2008, 12:51

Къде си, бе Мустак?! Веско, яко ще те изненадам, но няма да ти отговоря. Не виждам смисъл да изгубя 30 мин, да ти пиша отговор.
Толкова безумни тези имаш, че с нож да ги режеш. Аз мисля, че моите си ги доказах, та даже и дели спря да пише за това.
Това, че успехите ни преди 1989 г. са незначителни, а сега имало резили - 'ми мога да си го преместя от единия джоб в другия... твоето мнение. :qipag:
Щом ти така смяташ, аз да тръгна да си губя времето в разни дълги постове и да ти обяснявам ли. Живей си така и ни създавай смях, драги ми мустак. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 13 ное 2008, 11:18

Аз мисля, че моите си ги доказах, та даже и дели спря да пише за това.


Значи ти като спираш да ми отговаряш е защото няма смисъл, но когато Дели спира на теб да отговаря е защото е притиснат до стената от непоклатимите аргументи на Асен :qipay:

И аз моите си ги доказах. Колкото липсата на партията е аргумент, че сега нямало полуфинали, толкова логично е и липсата на партията да е аргумент, че сега има резили, тоест като я е имало с нейна помощ са били предотвратявани.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Delija » 13 ное 2008, 20:41

Аз дори и не знам за кое Уоли ме е "затапил" (та съм спрял да отговарям).....

Ако Уоли чака отговор за нещо от мен, моля, да си зададе въпроса... веднага ще му отговоря.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот 8 » 13 ное 2008, 20:49

Абе важното е, че си затапен, кво ти пука за въпроса и дали въобще имало такъв...подробности са това :qipbt:
Ако си цесекар бъди докрай!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот nacho » 19 ное 2008, 01:26

Batkoto написа:
В Левски прибраха по два бона за 1:1 с ЦСКА

http://levski.gol.bg/article.php?id=43821

скоро Мустака ще почне да плаща и за минимални загуби :qipaq: :qipaq:
явно има пари :qipae: и като няма победи ще плаща за минимални загуби :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Wallace » 26 ное 2008, 09:31

8 написа:
Аз мисля, че моите си ги доказах, та даже и дели спря да пише за това.


Значи ти като спираш да ми отговаряш е защото няма смисъл, но когато Дели спира на теб да отговаря е защото е притиснат до стената от непоклатимите аргументи на Асен :qipay:

И аз моите си ги доказах. Колкото липсата на партията е аргумент, че сега нямало полуфинали, толкова логично е и липсата на партията да е аргумент, че сега има резили, тоест като я е имало с нейна помощ са били предотвратявани.

Ти си доказал своите ли? :qipag:
Ако с такива аргументи се защитаваш някой ден пред съда, обещавам да ти донеса пила, завита в половинка хляб. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Don_Grishon
Мнения: 302
Регистриран на: 04 яну 2006, 12:20

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот Don_Grishon » 26 ное 2008, 10:46

:lol: :lol: :lol: :lol: :qipay:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ЛЕВСКИ - ЦСКА 1:1

Мнениеот svo » 26 ное 2008, 15:43

Wallace написа:
8 написа:
Аз мисля, че моите си ги доказах, та даже и дели спря да пише за това.


Значи ти като спираш да ми отговаряш е защото няма смисъл, но когато Дели спира на теб да отговаря е защото е притиснат до стената от непоклатимите аргументи на Асен :qipay:

И аз моите си ги доказах. Колкото липсата на партията е аргумент, че сега нямало полуфинали, толкова логично е и липсата на партията да е аргумент, че сега има резили, тоест като я е имало с нейна помощ са били предотвратявани.

Ти си доказал своите ли? :qipag:
Ако с такива аргументи се защитаваш някой ден пред съда, обещавам да ти донеса пила, завита в половинка хляб. :qipag:

нарязан или цяла половинка :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта

cron