TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот tridant » 01 дек 2008, 12:41

То ако става на въпрос и аз има от какво да съм недоволен от БФС.
Не мисля,че Порточанов и Момиров ще оправят съдийството у нас.
И имаше няколко мача на Левски в които съдийството никак не беше на ниво.

Обаче не мога да обвинявам БФС,когато при нас нещата не вървят,т.е. някой в Левски не си е свършил работата.Същото би трябвало да е и за ЦСКА,но не е.Там винаги причините се търсят другаде,само не и собствени грешки.
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот tridant » 01 дек 2008, 12:48

:shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ей ,Баток това ти е ценното ,че винаги си обективен :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот onzi » 01 дек 2008, 13:30

мммм без да съм адвокат на бфс-то съм сигурен, че лесно и аргументирано мога да оборя тези, дето само смени искат....

ако имам време - ще пусна тема за това.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Wallace » 01 дек 2008, 14:11

Delija написа: Мен лично това доказано некадърно и корумпирано ръководство на БФС не може да ме накара да се срамувам като цесекар, каквото и ще да направи. :qipad:


Доказано корумпирано? Кой го е доказал и къде?
:roll: :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Stinkata » 01 дек 2008, 15:03

Как кой?! Тричленката - Веско, Батко и Скорпи.... Дели, първият и последният да не са в командировка?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Delija » 01 дек 2008, 15:23

Wallace написа:
Delija написа: Мен лично това доказано некадърно и корумпирано ръководство на БФС не може да ме накара да се срамувам като цесекар, каквото и ще да направи. :qipad:


Доказано корумпирано? Кой го е доказал и къде?
:roll: :roll:


#-o Така е, прав си. Не е доказано. То какво ли в България е доказано......
Как можах да се усъмня. То и за Галевците не е доказано нищо, сигурен съм, че наистина са представители на някаква офшорка, занимаваща се с кристално чист бизнес, която им плаща тлъсти заплати. И Маргина, този честен и доблестен добре облечен бизнесмен с много "приятели", следващи го навсякъде..... и кой ли още не.

ВЕрвайте си, че това ръководство на БФС е чисто, като сте такива шаранчета.... :qipad:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Stinkata » 01 дек 2008, 15:27

То, ако беше чисто, нямаше да играете професионален футбол...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Delija » 01 дек 2008, 15:32

Е, то БФС трябваше и да ви отнеме титлата от 2006-а, заради картотекиран играч в нарушение на ясно установените правила, нали??

п.п. Ти откъде знаеш, да не си проверявал документацията на ЦСКА??! Или вярваш сляпо на всичко, което излезе като информация от БФС??

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Wallace » 01 дек 2008, 15:41

За тези работи Дели си има съд. Още повече се радвам, че делото няма да се гледа в България, а в Швейцария. накрая ще се види кой крив и кой прав. И като съда в Лозана отсъди ми е интересно кой как ще си извърти нещата, само и само да не се окаже, че неговия отбор (в лицето на собственика) е виновен. :qipad:
Колкото до отнемането на титлата за нередовен играч - да вземат да ни дадат титлата за 1998 г. :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Delija » 01 дек 2008, 15:46

Ти откъде знаеш какво ще реши тамошния съд??! Ами ако отсъди в обратната посока, какво правим тогава?? :qipad:

Wallace написа:Колкото до отнемането на титлата за нередовен играч - да вземат да ни дадат титлата за 1998 г. :qipad:


Не е така. Тогава на Литекс бяха присъдени служебни загуби (вследствие на поредния ви гнусен донос) в мачовете, в които Кишишев игра. Но вие пак не успяхте да станете шампиони. Не може да имате претенции за онзи шампионат. :qipad:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Stinkata » 01 дек 2008, 15:47

Delija написа:
п.п. Ти откъде знаеш, да не си проверявал документацията на ЦСКА??! Или вярваш сляпо на всичко, което излезе като информация от БФС??

Откога фактите имат значение за вас???
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Delija » 01 дек 2008, 15:49

Чий факти??

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Wallace » 01 дек 2008, 15:50

Поправка - отсъдиха служебни загуби в мачовете, в които Кишишев игра срещу Левски и Левски (КН). Другите 13 отбора от групата нямаха нищо против, че Кишишев е играл и те са загубили. само ЦСКА се възползва от трова и спечели служебно един изгубен полуфинал.
Именно, Дели, това казвам, че не знам кой ще спечели в Лозана, за това не съм и писал кои привърженици как ще извъртят мнението. Ако решението на съда е окончателно, в полза на ЦСКА, не подлежи на обжалване, съм готов да се извиня на ЦСКАрите, на които съм се подигравал. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Stinkata » 01 дек 2008, 15:55

Delija написа:Чий факти??

Няма факти. Вие непрекъснато плачете от нещо, без да имате факти. Така, че аз се ползвам от правото си да говоря глупости, без да ги подкрепям с каквото и да е...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 9

Мнениеот Delija » 01 дек 2008, 15:56

Нова поправка. Кишишев е нередовен играч (спрени са му правата) от 10 април 1998г. Т.е., в мачовете преди това е играл правомерно:

След 10 април Кишишев има три изиграни мача - гостуване на “Левски” (Кн) (0:0), първия полуфинал за купата с ЦСКА (3:1 за “Литекс” в София) и домакинството с “Левски” (Сф) (1:1). По принцип, ако той е играл нередовно, би трябвало отборът му да бъде наказан със служебни загуби.

Какъв всъщност е проблемът на Кишишев, та се налага да му се спират правата? ФИФА постанови на 9 април, че той трябва да се върне в “Нефтохимик”, и анулира договора между турския “Бурсаспор” и “Литекс”. Освен това световната федерация препоръча на “Бурса” да върне 1 милион долара, взети от Гриша Ганчев.
Представители на трите клуба се събраха в Бургас и разискваха случая. “Нефтохимик” и “Литекс” се разбраха как националът да премине в Ловеч от лятото. Христо Порточанов разреши на Гриша Ганчев да го използва и до края на този сезон. “Литекс” и “Бурсаспор” не се разбраха за милиона. Това е спорният момент. Това е единственият неизяснен казус около целия случай в момента. Затова Кишишев би трябвало да е със спрени права.
Очаква се на 28 април ФИФА да нареди императивно на турците да върнат 1 милион долара на “Литекс”. Това ще е окончателното разрешаване на случая. Решението със сигурност няма да е във вреда на “Литекс”.
В тази обстановка вероятно е нормално Кишишев да играе. Но не е нормално факс, изпратен лично до Иван Вуцов, да изчезне яко дим, защото тъкмо изпълнителният директор с получаването на мнението на ФИФА от 9 април, че Кишишев трябва да бъде върнат на “Нефтохимик”, е поискал моментално разяснения. И факсът от 10 април, с който се спират правата на национала, е отговор на въпроса му. Дори да не го е получил, сигурно си го е потърсил.
Едно нещо обаче изглежда сигурно. Независимо дали факсът е дошъл или не на “Кърниградска”, “Литекс” не е известен за него. И ако липсата на писмото от Монтенери до Вуцов е една мистификация, още по-голяма мистификация са исканията от актива на ловешкия клуб да бъдат отнети точки. Практически няма виновно поведение от страна на “Литекс”.
Някой обаче трябва да поеме вината. И този някой работи в БФС.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта

cron