НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот drvasko98 » 06 сеп 2008, 23:13

marto написа:Така,според всички червени ясно кой е виновен за равния: Иванков,Томашич и Миланов =D> =D> =D>


А Пелето на 50% :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:14

Една добавка за треньора, която пропуснах.

През седмицата той каза удобно (застраховайки се), че "вече няма слаби и силни". Един вид калява ни като левскари, да си знаем, че може всякаква дружинка да ни бие и да не се чудим, такъв бил футбола вече.

Сега предполагам ще има нещо в тоя дух като отговор, че вече няма слаби. Добре, ще приема тезата на господин Марков, но след като я приемам тя е универсална, а не избирателна и където ти е удобна.

Значи след като няма слаби отбори и е напълно нормално Черна гора да взема нещо от България, считам че наистина няма слраби отбори и е напълно нормално сега да бием (понеже сме домакини) световния шампион. Така неговата максима, че няма слаби отбори ще се потвърди.....обаче не искам да чувам сега друга песен от рода на "вижте, това е световния шампион, разликите са големи".
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот ludyakon » 06 сеп 2008, 23:15

8 написа:Който и да е.

Като ти казвам че си цар на тъпизмите -не ти се вярва. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот drvasko98 » 06 сеп 2008, 23:16

:qipay: Тук съм напълно съгласен

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 06 сеп 2008, 23:16

Що не кажете нещо за "добрата игра" на централната двойка защитници.След мача с Босна ревахте,че искате те да играят и кво стана :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:20

marto написа:Така,според всички червени ясно кой е виновен за равния: Иванков,Томашич и Миланов =D> =D> =D>


Иванков е ясен и няма нужда от коментар най-очевидния некадърник сред 11-те.

Томашич наистина няма работа в националния. Над 30-годишен и чужденец и с поспаснала форма и ако не беше бивш левскар и друга песен щяхте да пеете. Ако сега кажем нещо за Зоран Янкович ще писнете, а разликата е само една, играл ли е или не е в Левски.

Миланов беше пускан от Пената, значи има нещо в него и значи има място в националния. От доверието на Пената си направих сметката, че той е по-стойностен от "Хичо", щото то ако слушам вас всички от Левски са големи таланти. Като казвам, че Живко има място нямам предвид, че е основна фигура и че без него ще закъсаме. Говоря за пълнежа, който винаги го е имало. 11 звезди няма ама покрай няколко силни футболисти другите просто не трябва да пречат като Иванков, а само да допълват там като бройка 11-те и квот направят все добре ще е, специални изисквания и очаквания към тях нямаме. С тази роля добре се справяха преди Златко Янков, Цанко, Кременлиев и подобни, сега и Живко може да играе успешно ролята на пълнеж там покрай Бербо и Марто.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 06 сеп 2008, 23:21

БЕРБО: ДОРИ ДА БЯХМЕ ЗАГУБИЛИ, НЯМАШЕ ДА Е ФАТАЛНО


:qipan:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот stankovich » 06 сеп 2008, 23:23

8 написа:
marto написа:Така,според всички червени ясно кой е виновен за равния: Иванков,Томашич и Миланов =D> =D> =D>


Иванков е ясен и няма нужда от коментар най-очевидния некадърник сред 11-те.

Томашич наистина няма работа в националния. Над 30-годишен и чужденец и с поспаснала форма и ако не беше бивш левскар и друга песен щяхте да пеете. Ако сега кажем нещо за Зоран Янкович ще писнете, а разликата е само една, играл ли е или не е в Левски.

Миланов беше пускан от Пената, значи има нещо в него и значи има място в националния. От доверието на Пената си направих сметката, че той е по-стойностен от "Хичо", щото то ако слушам вас всички от Левски са големи таланти. Като казвам, че Живко има място нямам предвид, че е основна фигура и че без него ще закъсаме. Говоря за пълнежа, който винаги го е имало. 11 звезди няма ама покрай няколко силни футболисти другите просто не трябва да пречат като Иванков, а само да допълват там като бройка 11-те и квот направят все добре ще е, специални изисквания и очаквания към тях нямаме. С тази роля добре се справяха преди Златко Янков, Цанко, Кременлиев и подобни, сега и Живко може да играе успешно ролята на пълнеж там покрай Бербо и Марто.


ИЗВИНЯВАЙ, НО ИМА НЕЩО УВРЕДЕНО В ТЕБ!
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:23

Васко, мача в Албания нямаше значение освен ако не говориш за статистиката. Мачът в Холандия имаше значение и с него свърши всичко. След него холандците паднаха и от румънците и от беларусите, което нямаше да стане ако бяхме били Албания.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 06 сеп 2008, 23:24

Имам въпрос,Иванков при кой от головете има вина :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 06 сеп 2008, 23:24

Аз си лягам. Това не е игра за коментиране. Изобщо с тоя треньор сме за никъде. Както и с това ръководство на БФС. Всичките бяха трагични.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 06 сеп 2008, 23:25

това е поредният футболен връх - да не загубим от опитният отбор на Црна гора - репрезентация със завидните 0 срещи на международен терен. :oops: :oops: :oops:

Боби да си взима куклите, парцалите, съдиите и аре някъде по-далече от отговорни постове в Българският Футбол. :!: :!: :!:

лапач.

иди си Боби, за нищо не ставаш. :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:26

Абе вие наистина ли не виждате какво прави Иванков???

Не знам кой е увреден, но прави впечатление факта, че всички до един сте левскари, което предвид комоциото от трактористите ми загатва, че по-скоро вие сте увредени. Айде да не са само червените, но защо няма друг психар от Берое, Ботев или Локо, който да ми казва, че съм увреден и да не вижда педалските изпълнения на тоя клоун на вратата, а само левскари сте?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 06 сеп 2008, 23:26

Става бе Саше - да лапа парички.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 06 сеп 2008, 23:27

8 написа:Абе вие наистина ли не виждате какво прави Иванков???

Не знам кой е увреден, но прави впечатление факта, че всички до един сте левскари, което предвид комоциото от трактористите ми загатва, че по-скоро вие сте увредени. Айде да не са само червените, но защо няма друг психар от Берое, Ботев или Локо, който да ми казва, че съм увреден и да не вижда педалските изпълнения на тоя клоун на вратата, а само левскари сте?



Не ми отговаряш на въпроса,при кой от головете има вина и каква :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта

cron