НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:23

Wallace написа:Пука ми дали е черен или бял, дали се казва Саид или Лусио. Важното е да играе добре за националния. Няма значение дали е на 30 или на 20. Скорпи, доста ненавист имаш към Левски, щом си нарушаваш принципите за Дормуш, а за Лусио - не. :qipad:


МОЛЯ ТЕ ,я пак прочети и ми напиши как си нарушавам принципите...написах в не по-малка степен :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 03 фев 2009, 12:26

Stinkata написа:Скорпи, за Вальо и за Макриев (него никой не го вика) се съгласих, че можеше и да ги викнат. Обаче ми обясни :
1. Кога националният отбор не е бил ООД на ръководството на БФС и мениджърите
2. С какво Мъри е виновен за това.
3. Защо в списъка на "Чужденците" искаш да видиш Данчо, Тошко и други играчи от вътрешното първенство.
След това напиши твоя списък с "чужденци" , които трябва да бъдат викани и ще коментираме.
За да стане ясно на неразбралите:
Попитах за турчина, заради отношението на цесекарите към турците и защото ми е любопитно, какво ще им е мнението, ако един турчин от ЦСКА бъде викнат в националния!

:qipag: Стинка, за кой път питаш? :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 03 фев 2009, 12:29

Скорпи, въпреки, че съм съгласен с това, което си цитирал по-горе, държа да подчертая, че не съм го писал аз. Обърни си внимание на цитатите...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Wallace » 03 фев 2009, 12:31

Скорпи, отношението ти към Дормушали Саидходжа не е еднакво с това към Лусио Вагнер. Не ти държа сметка, просто констатирам. :wink:
Причината за това не може да е, че е по-млад. Дай тогава да извикаме и Жоазиньо, той пък е още по-млад. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 03 фев 2009, 12:32

Моето мнение е, че се оляхте и то заради една контрола :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:32

Stinkata написа:Скорпи, за Вальо и за Макриев (него никой не го вика) се съгласих, че можеше и да ги викнат. Обаче ми обясни :
1. Кога националният отбор не е бил ООД на ръководството на БФС и мениджърите
2. С какво Мъри е виновен за това.
3. Защо в списъка на "Чужденците" искаш да видиш Данчо, Тошко и други играчи от вътрешното първенство.
След това напиши твоя списък с "чужденци" , които трябва да бъдат викани и ще коментираме.
За да стане ясно на неразбралите:
Попитах за турчина, заради отношението на цесекарите към турците и защото ми е любопитно, какво ще им е мнението, ако един турчин от ЦСКА бъде викнат в националния!


Стинка,лично мнение,
1-не вярвам някой да отиде при Стоичков и да му НАРЕДИ..(а за българин- [-X [-X [-X [-X [-X [-X )
2-никъде не съм писал че Мъри е виновен -а това че Мъри е сложен там за да се съобразява с гореспоменатите,тоест ,той е машата.
3-не ги деля на чужденци и българи,но да се викат резерви и футболисти играещи в не по силни от нашето първенсто [-X
относно турчето -си казах мнението.
пп-написах че трябваше чужд специалист който да започне да изгражда нов отбор съобразно качествата на Бербатов,Мартин,Стилян и Божинов ...
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:34

Stinkata написа:Скорпи, въпреки, че съм съгласен с това, което си цитирал по-горе, държа да подчертая, че не съм го писал аз. Обърни си внимание на цитатите...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ЦСКА

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 03 фев 2009, 12:35

Скорпи, двама са контузени....А как да се гради отбор само около Бербатов и Стилиян Петров? :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:36

Wallace написа:Скорпи, отношението ти към Дормушали Саидходжа не е еднакво с това към Лусио Вагнер. Не ти държа сметка, просто констатирам. :wink:
Причината за това не може да е, че е по-млад. Дай тогава да извикаме и Жоазиньо, той пък е още по-млад. :qipad:


нямам против ,а и Мартин е контузен....но трябва да го побългарим само... :D

itsoVIII написа:Скорпи, двама са контузени....А как да се гради отбор само около Бербатов и Стилиян Петров? :qipad:


те ,надявам се ,няма да са вечно контузени :wink:
ами как според качествата на основните футболисти,няма как иначе.. :(
ЦСКА

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 03 фев 2009, 12:40

skorpinoks написа:..

Стинка,лично мнение,
1-не вярвам някой да отиде при Стоичков и да му НАРЕДИ..(а за българин- [-X [-X [-X [-X [-X [-X )
2-никъде не съм писал че Мъри е виновен -а това че Мъри е сложен там за да се съобразява с гореспоменатите,тоест ,той е машата.
3-не ги деля на чужденци и българи,но да се викат резерви и футболисти играещи в не по силни от нашето първенсто [-X
относно турчето -си казах мнението.
пп-написах че трябваше чужд специалист който да започне да изгражда нов отбор съобразно качествата на Бербатов,Мартин,Стилян и Божинов ...

1. Къса памет - трима основни футболисти напуснаха националния отбор по времето на Стоичков заради мениджърски интереси. В какво вярваш, или не, няма значение.
2. По отношение на Мъри, на спря с обидите от рода на Хасковски бУстанджия, каун и т.н. ЗАЩО???
3. А не си ли възмутен, че за мача в Женева са повикани само 11 играча? Ако някой се контузи???
Радвам се, че си заобичал турците. И те са хора...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:49

Stinkata написа:
skorpinoks написа:..

1. Къса памет - трима основни футболисти напуснаха националния отбор по времето на Стоичков заради мениджърски интереси. В какво вярваш, или не, няма значение.
2. По отношение на Мъри, на спря с обидите от рода на Хасковски бУстанджия, каун и т.н. ЗАЩО???
3. А не си ли възмутен, че за мача в Женева са повикани само 11 играча? Ако някой се контузи???
Радвам се, че си заобичал турците. И те са хора...


1-Това че З.Здравков-4 ,Коловати ,извини ме за третия не се сещам в момента са казали така незначи че е истина,я си спомни примерно последния мач на Коловати -та Нико Кранчар го направи крив макарон,а това че викаше Г.Петков и Иванков не мисля че Здравко беше прав(доколкото се сещам)
3-написах ти че за мен няма значение дали са чужденци или българи,но нека да имат ,развитие,бъдеще..
4-не съм заобичал турците и никога няма да ги заобичам ,а това че и те са хора -донякъде си прав :cry:
ЦСКА

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 03 фев 2009, 12:57

На мен пък ми се наложи да помоля истински турци за услуга в Истанбул - да купят части за двигател за автобус Исузу. Направиха го без да се замислят и с тях свърших работата на мой приятел за 2 дена. А преди това моят приятел се мъчеше цяла седмица с българи, и то до София/Пловдив :qipan: :qipan: :qipan: Някои сте запецнали в развитието си някъде към началото на 20-ти век... :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 03 фев 2009, 12:59

Скорпи, третият беше капитанът...
:qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
3. Нещо не си разбрал.
"чужденците" са тези,които играят в чужбина и са единствените, към които до момента има покани. Поканите им се изпращат по-рано в клубовете им, защото такива са наредбите. Не знам защо набъркваш играещите в България, които още не са ясни. Ако не бяха изпратени тези покани, другата седмица щяхме да играем само с футболисти от вътрешното първенство, от което противникът ни нямаше да е много доволен. Повикани са почти всички, "чужденци" което позволява на треньора да ги използва както прецени. Не е задължително всички да са в групата за мача.
Надявам се да съм бил ясен този път.
Турчинът е човек, само, когато играе в ЦСКА, нали?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот onzi » 03 фев 2009, 13:36

пеев сам си отряза достъпа до националния. не би трябвало повече някой да се интересува от него. или поне белите хора така правят. справка щефан ефенберг.

коловати не е отказвал да изпълни треньорско разпореждане.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Wallace » 03 фев 2009, 13:47

Stinkata написа:Турчинът е човек, само, когато играе в ЦСКА, нали?


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron