НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 03 фев 2009, 11:48

#-o Не мога да разбера какво общо имат футболистите на Левски тук или просто си избиваме селските комплекси?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 03 фев 2009, 11:50

Мичо написа:
sasho_1989 написа:
п.п а да ти припомням ли, ей така между другото, как извади с джипа си цял рейс затънал в преспи?!

Може да припомниш и защо лежа в затвора... :qipap:

#-o От левскар тръгнаха глупавите и неуместни закачки...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 03 фев 2009, 11:54

То се вижда точно в цитата ти кой от нищото се намеси в чужд разговор да си избива комплексите.Някой да те е питал за Ходжата и рейса?И какво общо има с темата?Също толкова колкото и факта, че лежа в пандиза.
Аман от комплекси.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 03 фев 2009, 11:57

#-o #-o #-o

а първата част на поста за футбола прочете ли или избирателно като левскар цитираш :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Казуса » 03 фев 2009, 11:58

Stinkata написа:Кажи ясно какво не ти харесва в списъка с чужденците и защо, и напиши твоя списък. Това ще бъде твоето мнение и можем да коментираме.
Можеш да напишеш и дали би одобрил викането на турчин в националния отбор на България...

На мен не ми харесват Топчо, Коловати, Мечо и Клечо. Нито са толкова млади, че да се разчита за в бъдеще на тях, нито са толкова опитни и велики, за да се гради националния отбор около тях.
А за турците - нямам против да играят за националния отбор. Стига да са български турци, родени в България.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 11:59

Stinkata написа:Кажи ясно какво не ти харесва в списъка с чужденците и защо, и напиши твоя списък. Това ще бъде твоето мнение и можем да коментираме.
Можеш да напишеш и дали би одобрил викането на турчин в националния отбор на България...

Стинка , с цялото ми уважение към теб искам да ти кажа че аз желая да кажа нещо съвсем друго ,но ти не искаш да ме разбереш .. #-o същия диалог имаше вчера и с Ицо ако не се лъжа ...
колкото и нескромно да звучи аз ненавиждам турците (като нация)но същото ,е не чак в такава степен се отнася и да речем за Вагнер,Томашич и другите да речем викани сърби в нациомала ..
все пак турчета е младо И МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ НЕЩО но да викаш играчи над 31-32 г ,извини ме но не ми се връзва ... [-X
Нямам никакво намерение да се джавкам с теб и с който и да е но един Чавдар Янков е пропуснат на първо четене ..
пп-не мисля че първенството на Израел е ПО-СИЛНО от нашето и фактите показват това -Съгражданите от Черно море отстаниха втория отбор на Израел а ти викаш двама които даже и не играят редовно в отбора си ,викаш и една 100% резерва на Херта а не викаш да Речем Макриев ,викаш играч от втора лига на Япония а не викаш Г.Пеев ,аз разбери ме правилно не искам да се викат цесекари ,нямам това в предвид но един Т.Янчев без съмнение е най-добрия от години на своя пост макар миналата година Сърмов започна да му диша в врата така да се каже.факт е също че отдавна НЯМАМЕ ДОБРИ ФУТБОЛИСТИ ,имаме един световна класа и двама -средно европейска ,другото е грубо казано-талаш,но защо Перушан не взе чужд специалист да се започне с млади ,да се пренебрегне това световно ,макар че за мен имаме над 50% шанс за класиране а и Ейре не са нищо повече от нас ,трябват млади футболисти и покрай Бербатов и двамата Петрови плюс Божинов да се изгражда съвсем нов отбор ,да има все пак някакво развитие или бъдеще .
Нямам нищо Против Мъри ,но твърдя че тоя нац.отбор е -ЕООД на Перушан -Коща-Лече-Раев ,и фактите убийствено говорят за това.
пп-не съм екстрасенс или братовчед на Баба Ванга но с успеваемост над 90% мога да ти напиша кои ще са следващите повикани от гореспоменатата четворка.
надявам се че вече ме разбираш.. :D
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 03 фев 2009, 11:59

Там където си избиваш комплексите върху Вагнер ли?
След като не ти достигна мозъчен потенциал да проумееш какво точно е написал Стинката?

Едит-Това е към Сашето, много бързо пишете. :qipaq: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 03 фев 2009, 12:01

skorpinoks написа:пп-не съм екстрасенс или братовчед на Баба Ванга но с успеваемост над 90% мога да ти напиша кои ще са следващите повикани от гореспоменатата четворка.
надявам се че вече ме разбираш.. :D

Добре де, това го пишеш за десети път.Ми напиши ги и ще сравняваме.И се обоснови защо.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 03 фев 2009, 12:10

Скорпи, за Вальо и за Макриев (него никой не го вика) се съгласих, че можеше и да ги викнат. Обаче ми обясни :
1. Кога националният отбор не е бил ООД на ръководството на БФС и мениджърите
2. С какво Мъри е виновен за това.
3. Защо в списъка на "Чужденците" искаш да видиш Данчо, Тошко и други играчи от вътрешното първенство.
След това напиши твоя списък с "чужденци" , които трябва да бъдат викани и ще коментираме.
За да стане ясно на неразбралите:
Попитах за турчина, заради отношението на цесекарите към турците и защото ми е любопитно, какво ще им е мнението, ако един турчин от ЦСКА бъде викнат в националния!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Доктор Н » 03 фев 2009, 12:14

skorpinoks написа:
Stinkata написа:Кажи ясно какво не ти харесва в списъка с чужденците и защо, и напиши твоя списък. Това ще бъде твоето мнение и можем да коментираме.
Можеш да напишеш и дали би одобрил викането на турчин в националния отбор на България...

Стинка , с цялото ми уважение към теб искам да ти кажа че аз желая да кажа нещо съвсем друго ,но ти не искаш да ме разбереш .. #-o същия диалог имаше вчера и с Ицо ако не се лъжа ...
колкото и нескромно да звучи аз ненавиждам турците (като нация)но същото ,е не чак в такава степен се отнася и да речем за Вагнер,Томашич и другите да речем викани сърби в нациомала ..
все пак турчета е младо И МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ НЕЩО но да викаш играчи над 31-32 г ,извини ме но не ми се връзва ... [-X
Нямам никакво намерение да се джавкам с теб и с който и да е но един Чавдар Янков е пропуснат на първо четене ..
пп-не мисля че първенството на Израел е ПО-СИЛНО от нашето и фактите показват това -Съгражданите от Черно море отстаниха втория отбор на Израел а ти викаш двама които даже и не играят редовно в отбора си ,викаш и една 100% резерва на Херта а не викаш да Речем Макриев ,викаш играч от втора лига на Япония а не викаш Г.Пеев ,аз разбери ме правилно не искам да се викат цесекари ,нямам това в предвид но един Т.Янчев без съмнение е най-добрия от години на своя пост макар миналата година Сърмов започна да му диша в врата така да се каже.факт е също че отдавна НЯМАМЕ ДОБРИ ФУТБОЛИСТИ ,имаме един световна класа и двама -средно европейска ,другото е грубо казано-талаш,но защо Перушан не взе чужд специалист да се започне с млади ,да се пренебрегне това световно ,макар че за мен имаме над 50% шанс за класиране а и Ейре не са нищо повече от нас ,трябват млади футболисти и покрай Бербатов и двамата Петрови плюс Божинов да се изгражда съвсем нов отбор ,да има все пак някакво развитие или бъдеще .
Нямам нищо Против Мъри ,но твърдя че тоя нац.отбор е -ЕООД на Перушан -Коща-Лече-Раев ,и фактите убийствено говорят за това.
пп-не съм екстрасенс или братовчед на Баба Ванга но с успеваемост над 90% мога да ти напиша кои ще са следващите повикани от гореспоменатата четворка.
надявам се че вече ме разбираш.. :D


Чаво и на трето четене няма да го викне просто защото е контузен, а Хирошима тази година се върнаха в лига 1. Причината, че Стоянов игра във втора лига е лоялността към отбора, а не липсата на оферти! Мъри каза, че при него водещото ще е дисциплината, т.е. Пеев няма шанс, а Коловати след като го "търпят" вече няколко години в Япония явно се е променил в положителна насока.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 03 фев 2009, 12:15

Не разбирам тоя национализъм, честно да ви кажа. Искам който излезне на терена, ДА ИГРАЕ ЗА БЪЛГАРИЯ :idea: Точка. Ако ще и марсианец да е, ДА ЗНАЕ, ЧЕ ИЗЛИЗА, ЗА ДА ЗАЩИТАВА ЦВЕТОВЕТЕ НА РОДИНАТА СИ :idea: А Чавдар Янков е слаб за националния. И то от години, а е несменяем тотуляр. Нека си върне формата и тогава можем да коментираме защо не го е викнал.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Wallace » 03 фев 2009, 12:17

Пука ми дали е черен или бял, дали се казва Саид или Лусио. Важното е да играе добре за националния. Няма значение дали е на 30 или на 20. Скорпи, доста ненавист имаш към Левски, щом си нарушаваш принципите за Дормуш, а за Лусио - не. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 03 фев 2009, 12:18

Национализмът произтича от името на отбора - "национален". Каква ще е ползата след 10 години националните отбори да се състоят от по 6-7 натурализирани бразилци и от 4-5 натурализирани африканци??? Тогава по-богатите първенства ще вземат по-добрите бразилци и африканци, няма полза за футбола от това нещо. Имаме го в клубните отбори, нека поне националните да си останат такива...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 03 фев 2009, 12:20

Доктор Н написа:
skorpinoks написа:
Stinkata написа: Причината, че Стоянов игра във втора лига е лоялността към отбора, а не липсата на оферти! Мъри каза, че при него водещото ще е дисциплината, т.е. Пеев няма шанс, а Коловати след като го "търпят" вече няколко години в Япония явно се е променил в положителна насока.


тук извини ме но не виждам логика ,значи Коловати се е променил в положителна посока а Пеев който играе от дълги години в Украйна-не =D>
а дали Стоянов са го искали в други отбори съгласи се -ние няма как да знаем ИСТИНАТА [-X
ЦСКА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Wallace » 03 фев 2009, 12:22

Ами именно, това е контрола, ще видим дали Коловати се е променил? :qipad:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron