НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 22:51

И така първо "формацията", въпреки че не там ми е акцента.

Треньорът:
Напълно архаичен футбол. Не само резултата е негативен, а по-лошото е, че е справедлив...или по-точно несправедлив за черногорците :qipbj: . Няма малшанс, няма игра, но така да се е получило, просто нямаше футбол, идея, мисъл, нищо! Аз не знам как и равен взехме :shock:
Димитър Пенев е обявяван често от Жаклин Михайлов като "динозавър" (със стари разбирания за футбола). Да, но при Пената бихме на ходом Словения, страна съвсем скоро участник на европейско и световно. Бихме и Румъния макар и в мач без значение. Не мисля, че ни го дадоха. Взехме си го. С Холандия направихме един хубав мач като игрова постановка. Единствено се издънихме с Албания, когато нямаше значение, но и след загубата с Холандия, която смрази до нулата шансовете ни за класиране. При победата срещу Румъния и загубата срещу Холандия не бяхме по-различни от тия два отбора, които бяха на европейското. Е да, но кликата в БФС го махна, защото не е удобен. Иначе безобидния за хората Чичо Митко не позволява вмешателство в работата му. Странно, но е факт. Най-засмения, без да има ръбатия характер на Ицо наистина не позволява мениджърски "игрички"...........и естествено го разкараха. Още през 90-те го бъзикаха "той Стоичков ви реди състава" и чичо Митко се усмихваше глуповато "ами така е" вършейки си обаче работата. Хитрец е той.
Само това, че махнахме единствения български специалист от световна величина е вече лошо, но по-лошото е, че не сложихме нещо поне средно, а човек обвързан с Боби, Наско, Лъчо и трансферите. И ето ги тук пак са бездарните над 30 годишни неуспели футболисти.

Толкова за треньора. Само да добавя, че аз не искам да връщат Пената. Моментът отмина. Трябваше една година да ги опознае и сработи довършвайки квалификациите. Междувременно не го бият като бръшнян чувал, а дори напротив играем добре, и следващия цикъл вече бием. Така беше преди довършвайки 92 глупостите на Вуцов и после дойде успеха. Сега махнат и вече да бъде връщан след изигран мач е неясна работа така в движение. По-добре да си стои в ЦСКА, където прави очевидно същото. Обиграва отбор, който още сега не е безпомощен, а показва зъби, днес в България, след 2-3 години в Европа.
Последна промяна от 8 на 06 сеп 2008, 22:53, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот VILIO » 06 сеп 2008, 22:53

Дели виновника за пораженското мислене е Марков :qipan: :qipan:

Треньорът на националите Пламен Марков: Равен с Черна гора ме устройва.
това го казва преди мачът :qipan: :qipan: :qipan:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 06 сеп 2008, 22:55

sasho_1989 написа:Ивелин е перде...и е младо момче, което тепърва прохожда в Национала.Баш него ли ще обвиняваме за провала и какво е казал :qipan:

между другото първото полувреме доста добре се включи и именно той изведе Бербо сам срещу вратаря :!:

Дръж сметка на т.нар ЛИДЕРИ :qipaq:


Ивелин го обвинявам не заради играта му, а затова, че демонстрира изключително посредствен манталитет. Не може да ми се радва, че е спечелил точка срещу едни планинари :!: :!: :!:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 06 сеп 2008, 22:56

Batkoto написа:не знам вие какво сте очаквали,да мачкаме наред ли...щото имаме Бербатов сигурно

аз лично не очаквах да се излагаме и берем срам срещу дебютанти(Черна гора), анонимници(Кипър - на национално ниво) и посредствен отбор като Ейре :qipan:

но явно съм грешал...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 06 сеп 2008, 22:59

Баток, явно критериите ти са паднали тотално. Днешния мач е срам за българския футбол. Планинари - дебютанти се изгавриха с нас :!:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот drvasko98 » 06 сеп 2008, 23:01

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
8 написа:И така първо "формацията", въпреки че не там ми е акцента.

Треньорът:
Напълно архаичен футбол. Не само резултата е негативен, а по-лошото е, че е справедлив...или по-точно несправедлив за черногорците :qipbj: . Няма малшанс, няма игра, но така да се е получило, просто нямаше футбол, идея, мисъл, нищо! Аз не знам как и равен взехме :shock:
Димитър Пенев е обявяван често от Жаклин Михайлов като "динозавър" (със стари разбирания за футбола). Да, но при Пената бихме на ходом Словения, страна съвсем скоро участник на европейско и световно. Бихме и Румъния макар и в мач без значение. Не мисля, че ни го дадоха. Взехме си го. С Холандия направихме един хубав мач като игрова постановка. Единствено се издънихме с Албания, когато нямаше значение, но и след загубата с Холандия, която смрази до нулата шансовете ни за класиране. При победата срещу Румъния и загубата срещу Холандия не бяхме по-различни от тия два отбора, които бяха на европейското. Е да, но кликата в БФС го махна, защото не е удобен. Иначе безобидния за хората Чичо Митко не позволява вмешателство в работата му. Странно, но е факт. Най-засмения, без да има ръбатия характер на Ицо наистина не позволява мениджърски "игрички"...........и естествено го разкараха. Още през 90-те го бъзикаха "той Стоичков ви реди състава" и чичо Митко се усмихваше глуповато "ами така е" вършейки си обаче работата. Хитрец е той.
Само това, че махнахме единствения български специалист от световна величина е вече лошо, но по-лошото е, че не сложихме нещо поне средно, а човек обвързан с Боби, Наско, Лъчо и трансферите. И ето ги тук пак са бездарните над 30 годишни неуспели футболисти.

Толкова за треньора. Само да добавя, че аз не искам да връщат Пената. Моментът отмина. Трябваше една година да ги опознае и сработи довършвайки квалификациите. Междувременно не го бият като бръшнян чувал, а дори напротив играем добре, и следващия цикъл вече бием. Така беше преди довършвайки 92 глупостите на Вуцов и после дойде успеха. Сега махнат и вече да бъде връщан след изигран мач е неясна работа така в движение. По-добре да си стои в ЦСКА, където прави очевидно същото. Обиграва отбор, който още сега не е безпомощен, а показва зъби, днес в България, след 2-3 години в Европа.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Да припомня само, че протоколните мачове бяха със Словения и Румъния, които бихме, а решаващите с Холандия и Албания , които някак не бихме. Мачът с Албания по нищо не се отличаваше от днешния, даже май вратарят ни спаси дузпа в последната минута. По същото време Холандия дали не падна от Белорус. Абе на колко точки завършихме зад Холандия, някой помни ли? Иначе аз винаги съм за треньор от чужбина.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 06 сеп 2008, 23:02

Ще се направя, че не съм прочел срамният ти въпрос...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:03

ludyakon написа:
8 написа:За пореден път ни провали......айде да видим ако не го кажа дали ще се сетиш или очилата са с невероятно синьо гланцово покритие.

Проблемът обаче е по-дълбок и е в БФС. Шамарът от кражбите продължава. Резултатите са Батето и Черна гора. Накрая на мача черногорци се хванаха за главите, а ние ходихме в сектора с привържениците ни опиянени от радост. Това е точно то! Синият дух, духът на лузера, радващ се на малкото, на късмета, вече го имаме. През оная работа ми е за тоя отбор, хич не ми е и тъжно, работата беше ясна, спасението е едно, но за бога не искам да се сещат за него, защото копнея вече и за радости с ЦСКА.

Номер едно си по тъпизми. :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:


Абе малоумник, не можеш да поставяш изискване към Бербатов или друг да прави всеки мач голове само защото вратаря ти задългително ще пусне такива. То не беше Унгария, не беше Холандия, не беше и днес! Да ви имам и обезверялата секта! Слепи ли сте и не виждате ли наистина, че тоя е пълен некадърник и ако не беше син щяхте да сте на друго мнение?
Не може при стена, при това построена от теб, да ти бият в твоя ъгъл и топката да влиза. Айде един път да е случва се, няма защитени от глупости, но това е всеки мач. Значи толкова са му и възможностите за вратар!
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот ludyakon » 06 сеп 2008, 23:03

Batkoto написа:и каква точно е гаврата..

Ти не гледа ли мача бре?Спира си топката играе си на 21 пред погледа на защитник.И това ако не е гавра -не знам кое е!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 06 сеп 2008, 23:07

8 написа:[ То не беше Унгария, не беше Холандия, не беше и днес!


Загреб, Беларус в София.... списъкът с глупостите му е дълъг. Иванков наистина не е за този пост. Не знам в клуба си как е, може да пази чудесно, но в националния е пълна трагедия. :qipav:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:08

Васко, приличаш ми на Мичо. Аз му казвам, че гола в Пловдив е нередовен той ми дава обяснение с подобен гол в мача Левски-Оксер (при това от двата мача решенията от уж еднакви ситуации са различни и при двата варианта в полза на Левски). Какво ме интересува Оксер? Все едно да ни биете с нередовен гол и да ми цитирате мач с някакъв такъв гол срещу вас в ЕКТ като оправдание!? Какво ме интересува. Аз питам конкретно, той ми дава обяснения някъде в космоса. Ми той така може да оправдае нередовния гол на Левски и с това, че приятелката не му пуснала, един вид като компенсация, приятелката го "ограбила", съдията му го вдигнал отново.

Та и ти така. Къде отиде при Гошо Петков и как спасил дузпа с Албания!? Кой говори за това и какво значение има за факта, че Иванков чисто футболно е най-провалилия националния отбор през последното десетилетие?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот 8 » 06 сеп 2008, 23:10

Който и да е.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот drvasko98 » 06 сеп 2008, 23:11

8 написа:Васко, приличаш ми на Мичо. Аз му казвам, че гола в Пловдив е нередовен той ми дава обяснение с подобен гол в мача Левски-Оксер (при това от двата мача решенията от уж еднакви ситуации са различни и при двата варианта в полза на Левски). Какво ме интересува Оксер? Все едно да ни биете с нередовен гол и да ми цитирате мач с някакъв такъв гол срещу вас в ЕКТ като оправдание!? Какво ме интересува. Аз питам конкретно, той ми дава обяснения някъде в космоса. Ми той така може да оправдае нередовния гол на Левски и с това, че приятелката не му пуснала, един вид като компенсация, приятелката го "ограбила", съдията му го вдигнал отново.

Та и ти така. Къде отиде при Гошо Петков и как спасил дузпа с Албания!? Кой говори за това и какво значение има за факта, че Иванков чисто футболно е най-провалилия националния отбор през последното десетилетие?


Изобщо не ти говоря за Имавнков, а това беше реплика към великия ти пост за Пената. Та мача в Албания беше решаващ и понищо не се отличаваше от днешния.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 06 сеп 2008, 23:12

Така,според всички червени ясно кой е виновен за равния: Иванков,Томашич и Миланов =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 06 сеп 2008, 23:13

Бате, добре бе, майна, не виждаш ли, че футболът ни на национално и клубно ниво стигна дъното и трагедията е пълна :qipbl:

Изравняваме с луд късмет в последните секунди на дебютанти от бивша Югославия,селски тимчета като Борац и Бате се гаврят с нас...абе думите са излишни просто #-o
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron