Литекс - Астън Вила

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 18:40

Ами Оксер например, който елиминирахте.
И Байер е такъв (среден), но от по-горната категория средни.

Италиански и немски отбори от средата не биха имали проблем с тия средните английски. За испански да не говорим.
При френските е на кантар, защото там извън Лион си е несериозна работа, но дори и те не са по-зле от англичаните.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот marto » 19 сеп 2008, 19:05

Тогава защо "великия" ЦСКА отпадна на два пъти от англичани :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Мичо » 19 сеп 2008, 19:13

8 написа:Литекс добре играха, но наивно. Като игра претенции нямам, това са ни възможностите и те не са лоши (да стоиш не по-зле, а за мен и по-добре на терена от отбор в първата половина на Висшата лига).
За Мъри:
Аз за разлика от цесекарите не мисля, че е виновен. Той толкова си може. Вие чудеса ли очаквате от него!? .

:qipap:
Той толкова си може, да се надиграва с отбори от Висшата лига, съгласен съм. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 19:16

Марто, с англичани ЦСКА има такива победи, каквито вие никога няма да имате във футболната си история.
Когато отпадаме пък прави все нещо, я победи, я ремита на острова. Точно ЦСКА е най-добре представящия се отбор срещу английски и за твое съжаление точно Левски пък там е най-слабия (Локо Пд и Литекс направиха поне завързани мачове, а вие падате с разлики-не гледам само сега, а връщам и назад, когато те е нямало и не си гледал примерно мачовете с Уотфорд).

Вие имате едно единствено "играете добре (добре не е равно на винаги елиминирате) с немските отбори", но дори и то е силно клатещо се, защото първо това не включва еврошампиони или поне гранда Байерн без да е еврошампион и второ след мачовете с Байер (нашите) не сме кой знае колко назад в "немските истории". За останалите точки на Европа не си и помисляй.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот greenway3 » 19 сеп 2008, 19:30

Вила е не по-силен от Литекс.Да не говорим и,че като махнеш грандовете останалите са и пълни евроидиоти.Вчера при 1:0 Вила бяха готови не да загубят,бяха готови да бъдат разгромени.И по подобие на Локо Пд-Болтън,на нашия мач вчера....идиотска грешка в защита проваля всичко.А,че тези не са нещо особено освен голямо име и богата история ни беше ясно.Много ме е яд как все на нас не ни достига малкото,в точни момент да не се огънем,а да нанесем смазващия удар.Пример Евртън срещу Стяуа преди 2 сезона....горките англичани инкасираха цели 5 гола,те са такива....да ги метнеш,че да ги убиеш от бой както се мислят за много големи и го раздават ларж....пък ние правим глупости,Локо Пд преди време се би с автогол,тогава даже и удар нямаха,така се бяха насрали [-X
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Мичо » 19 сеп 2008, 19:34

:qipan: Пълна глупост.
Вила дотук направиха хиксове с Хафнафьордур от Исландия и май с Одензе.Втория мач го гледах, датчаните ги смазаха с игра, Вила си вкарваха и си стана 2-2.На реванша ги убиха с лекота..
Мога бас да хвана, че Вила ще стигнат поне четвъртфинал в турнира.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот sasho_1989 » 19 сеп 2008, 19:38

Това е ,защото имат Гарет Бари в центъра и донякъде Рио-Кокър напред.Останалото е пълнеж...и е факт че се бяха насрали първото полувреме до късметлийския гол :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Мичо » 19 сеп 2008, 19:39

Нямаше го Джон Карю... тоя какъвто е дърводелец, така си вкарва всеки мач.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот greenway3 » 19 сеп 2008, 19:45

Липса на опит,манталитет/самочувствие(по правилно казано) ни проваля.Те англичани,богове.....пълни дрисльовци,също като нас цъкаха дистанционното на ТВ-тата по време на Европейското :qipap: .Ама на Уембли България никога нямаше да направи това което направи Хърватска,щяхме да изграем като насрани шред голямото име.....Снощи ти казвам - ако беше Динамо Загреб или Хайдук Сплит срещу Вила щеше да ги убие от бой,просто да ги разпори с минимум тройка,че и в Англия щеше да ги тресне.Вила 1/4 финал само в мечтите си ще играе,ще коментираме УЕФА по-нататък,ще говорим за Вила :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 19:46

Абе минута преди изравняването ако беше станало 2:0 и ако треньора беше друг мача отиваше към Динамо-Евертън.....и за мен като Грийни англичаните са си льохмани :qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Мичо » 19 сеп 2008, 19:47

За липсата на опит и манталитета- :qipay:
Но че Вила са насрани и са гола вода, не съм съгласен, ще ги видим нататък. :qipab:

Осмак, тоя треньор яко ти е бръкнал в аналчето обаче, ставаш тотално неадекватен вече с противоположностите, които сам плещиш и за пореден път се излагаш пред аудиторията. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 19:49

Мичо, тоя треньор ме кефи колкото и да не ти се вярва. Пожелавам ви още трима като него да ви бъдат треньори (но без да имате и организационните предимства, които имахте като при Мъри). Плондер, въздух под налягане...и такъв бил ми бръкнал :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот drvasko98 » 19 сеп 2008, 20:39

Айде да не ги подценяваме толкова средните английски отбори- ЦСКА беше елиминиран от Нюкясъл и Блякбърн, Локо Пловдив от Болтън, Литекс падна от Мидълзбро. Осмак, а мачовете с Уотфорд, гледал ли си ги, знаеш ли някои подробности от тях. Знаеш ли Уотфорд на кое място са били предния сезон

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 20:45

Знам (второ).

Не ги подценявам, но не са нищо особено тия извън първите четири. Не ти трябва няккава гранд селекция, за да биеш Вила. Румънци или руснаци щяха да ги опукат вчера.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот drvasko98 » 19 сеп 2008, 20:54

Аз не казвам, че са голям отбор в момента Вила, но не можем да претендираме като не сме отстранявали такива отбори скоро.
А Уотфорд вярно втори бяха. Първият мач там завърши
1-1, Михайлов спаси дузпа. Вторият поведохме с ранна дузпа на Спасов, бързо ни изравниха. Към средата на полувремето Спасов пропусна втора дузпа /да го е.а и съдията и тогава по две дузпи са ни свирели :qipap: /, после продължения и през второто ни вкараха два гола. Това помня, щом според теб е убедително надиграване, ОК


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron