Литекс - Астън Вила

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот svo » 20 сеп 2008, 06:14

Стинка, аз нямам претенции, че не са се раздали. Жалкото е, че дори при такова раздаване крайният резултат е лош. При подобна лежерна игра на Вила аз лично смятам, че е много жалко за футбола ни като цяло. При това наистина Вила не са кой знае какъв отбор [-X [-X [-X
Между другото - хубавото за нас е, че Стилян е във форма и в момента е един от най-добрите им играчи :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот emevev » 20 сеп 2008, 06:52

Уотфорд бяха вицешампиони тогава и същата година играха финал на FA Cup... Емо Спасов изпусна дузпа 2-3 минути преди края на срещата... :roll: (на следващата година изпусна и решаваща дузпа с/у Днепър) :evil:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот svo » 20 сеп 2008, 08:07

мини днес на СС да му плеснеш два шамара :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 20 сеп 2008, 14:10

Само да припомня - мачът се състоя в четвъртък. А Астън Вила имаха тежък двубой от Премиършип в понеделник късно вечерта. Литекс игра още в събота следобед, т.е. имаха над 2 дена повече почивка от Вила. За какво говорим :!: :!: :!:

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот BAt e venci » 20 сеп 2008, 14:16

А ситуацията с вашия мач в Ливърпул не беше ли подобна :idea:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 20 сеп 2008, 14:20

А ситуацията с вашия мач с БАТЕ?? Вие почивахте през уикенда, а те играха мач за първенство. И пак не успяхте да ги биете. :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот mefkata » 20 сеп 2008, 15:09

greenway3 написа:Вила е не по-силен от Литекс.Да не говорим и,че като махнеш грандовете останалите са и пълни евроидиоти.Вчера при 1:0 Вила бяха готови не да загубят,бяха готови да бъдат разгромени.И по подобие на Локо Пд-Болтън,на нашия мач вчера....идиотска грешка в защита проваля всичко.А,че тези не са нещо особено освен голямо име и богата история ни беше ясно.Много ме е яд как все на нас не ни достига малкото,в точни момент да не се огънем,а да нанесем смазващия удар.Пример Евртън срещу Стяуа преди 2 сезона....горките англичани инкасираха цели 5 гола,те са такива....да ги метнеш,че да ги убиеш от бой както се мислят за много големи и го раздават ларж....пък ние правим глупости,Локо Пд преди време се би с автогол,тогава даже и удар нямаха,така се бяха насрали [-X

Ето това е тотална заблуда и с едно мнение ще се изкажа и за двата мача. И повярвайте много се радвах на първите голове на нашите, но за съжаление реалностите са други...
Астън Вила. Общо взето дърводелци. Литекс ги надигра в първото, обаче...онези се скъсаха да тичат, ей така, за лудо...ама ги пресираха нашите пред вратаря още и въпреки, че оранжевите разиграваха топката и я владееха повече, просто се умориха...Онези си чакаха за някоя грешка и гол допуснаха, голяма работа, ама какво стана после. Грешка в защита, гол. Второто вдигане на оборотите, още една грешка и чао. Третия беше като бонус. И си казваш в първия момент. Абе мааму стара, латекса играха равностойно и малко не им достигна...еми не е малко, а е класа и мисъл за поведение ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ. Същото стана с Морето. Вкараха гол, стана ми приятно, викам си айде, ама след малко казах на приятелите: Вижте сега как моряците ще се хвърлят яко, гол вкараха, юруш, немците ще дебнат за грешки, ако не - 70-тата вдигат оборотите и решават нещата, когато противника е умрял от умора. Точно това стана. Грешка - гол, после разтичване и както коментатора каза: "немците били безобразно свежи към 80 мин. " Вземи още един парцал и на реванша - с дубъла...
Под този знаменател са минали доста мачове. така ЦСКА би Ливерпул, след 3:1 тука, така Левски направи 1:1 на Ювентус след 3:1 тука. И друг път съм го давал този пример, защото го гледах на живо. левски - Галатасарай. там 2:1, пропуск на Гонзо за изравняване и надежди за реванша в София, където Галата включиха на оборото за 15 мин. в средата на второто, резнаха ни два парцала и до там.
Така че, разберете. Евала на Морето и Литекс, защото не излезнаха спечени, а играха футбол и се държаха мъжки, но това не стига. Друг е въпросът дали в такива случаи не трябва да се играе защитно, да се руши играта и в удобен момент да се резне противника, възможност , за което има. Аз уважавам желанието на Мъри да се надиграва, но според мен трябва да се гледа реално на възможностите. Не и надиграване цял мач :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Така Борац прееба Локото, Бате - Левски. Така точно ЦСКА е отстранявала еврошампиони, с грозна игра, рушене, ритане, но много сърце, бам гол, бетон и лошо за отбор, свикнал да играе футбол.( Червените не скачайте - знаете, че съм прав и това не омаловажава успехите ви)

Та аз пак ви казвам, че в България в момента няма специалисти, които с хитрост и умения да използват потенциала ни...и тезата, че сме нямали късмет, съдията ни е преебал и т.н. не я приемам!
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот kaliMunder » 21 сеп 2008, 16:02

За този мач, както и за Черно море - Щутгарт бях убеден в крайните знаци след 90 мин. Отчетох се с едно залогче, доволен съм.


8)
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Zlatkov » 26 сеп 2008, 19:42

Единствено Стилиян излезна потен след края на мача.Повечето бяха дошли на разходка до Ловеч,добре че беше грешката на Голубович.Влизането в групите е сигурно и при по-сериозно отношение към тези мачове можем да стигнем напред в уефа.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Delija » 26 сеп 2008, 21:55

Кои вие??! Астън Вила ли?? :shock:

Zlatkov написа:добре че беше грешката на Голубович.


:qipan:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот G8 » 26 сеп 2008, 22:06

:qipag: :qipag: :qipag:
Остави го Драго - той е заблуден :qipap:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот rkk » 26 сеп 2008, 22:12

Zlatkov написа:Единствено Стилиян излезна потен след края на мача.Повечето бяха дошли на разходка до Ловеч,добре че беше грешката на Голубович.Влизането в групите е сигурно и при по-сериозно отношение към тези мачове можем да стигнем напред в уефа.



:qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Wallace » 29 сеп 2008, 14:11

8 написа:Абе минута преди изравняването ако беше станало 2:0 и ако треньора беше друг мача отиваше към Динамо-Евертън.....и за мен като Грийни англичаните са си льохмани :qipap:


Веско, ето точно тук, яко си личи дълбокия ти комплекс от "треньора". "Ако беше станало 2:0..." Значи треньора е добър само до 2:0, независимо дали го е постигнал с правилна постройка и тактика. После грешка на вратаря и хоп - "не с този треньор".
Много комплекси Веско прозират и при теб и при останалите червеношийки. Половината сте мастурбирали от кеф, понеже загубата се брои на Мъри. такива сте си - дребнодушци. Но пък какво? Ако не си покажете ниЗките чувства пред нас - пред кой да ги покажете.
Това понеже сте участник в Евротурнирите и явно от позицията на отбор в групите го казвате. :qipag:

Литекс игра добре, но без манталитет на победител. Основни грешки в някои играчи. Първо Гулобович. После Нифлор, след това отново Гулобович и безумието на Венков. Всички се представиха. Виновен е, разбира се и треньора, който не ги е научил да не се предпазват от такива грешки. Мъри можем да го обвиняваме и за Финала за Суперкупата, че не пазеше Гулобович, понеже Тодоров направи потресающи неща.

Както и да е - да се върна на мача с АстОн Вила. Обещаващ Литекс - приятен за окото. Но нямащ манталитет и опит. Хвана ме яд, че загубиха, не защото имаха грешки в тактиката и игровото поведение, а защото отделни футболисти правиха безумия.
Сигурен съм, че в Бирмингам, Литекс може да измъкне равен, та дори и мин победа. нещо като Локомотив София в Рен миналия сезон. Успех!

А на комплексарите - големи поздрави от телевизионния екран! :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот 8 » 29 сеп 2008, 14:41

Ами "треньора" видя ли го в мача срещу Левски?
По-беззъб Литекс срещу Левски не е имало и това се случва срещу възможна най-елементарната версия на Левски.
Не се сещам за по-категорична победа на Левски срещу Литекс (не говоря като резултат). Мачът никак не можеш да го оспориш. Нито някакво подпиране за Левски, нито малшанс за Литекс, на 100% чиста игрова победа.....и всичко това стана при Мъри начело на Литекс. Същият Мъри, който ще остане ненадминат дори и във вашата история с мачовете с Тампере и Беверен, а това вече си е постижение (друг син да не може да го надмине при цялата некадърност на всички сини).

Миналата година Литекс с не особено силен отбор пляскаше Левски навсякъде :arrow: ами лесно, треньор на Левски е специалиста от Хасково.
Тази година Левски е умопомрачително слаб, но Литекс не може да го бие :arrow: пак лесно, сложи Мъри начело на Литекс и цялата щуротия в синьо може да се компенсира и да има и друг по-слаб.

А тук четях веселяшки мнения за сръбски скари (които обръщат Левски и великия специалист и от ЦСКА и от Литекс) и в същото време как един човек измислил съвременна игра с няколко хилядолетия напред :qipan:

А, че нямам комплекси от тоя треньор ще ти го потвърдя със следното пожелание. Пожелавам ви да се върне на Герена. Това е човека с най-унизителния актив в историята на българския футбол в ЕКТ. Отпадания от Беверен, Тампере и на практика и БАТЕ (отбора е по-скоро негов, а не на Джуниър, Мъри до 4 мача преди двубоите с Бате беше треньор и едва ли се е променило нещо кой знае какво).
Ако имам някакви страхове те са от Наско и БФС и нефутболните ви похвати, а не от Мъри.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Литекс - Астън Вила

Мнениеот Wallace » 29 сеп 2008, 14:49

По твоята логика - същите тези силни Литекс - Мъри им нанесе най-голямата загуба в историята и ги би 3 пъти подред. И то точно тогава, когато имаха що-годе силен отбор. :qipad:
Тъй, че пак не вървиш. Но нещо повече, интересно ми е, защо така не обсъждаше Ферарио миналата година, когато нижеше провал след провал? :qipad:
Този невероятен специалист извел червените до многозначителен шамар. :qipag:
Ще ти кажа защо не го коментираш - щото нищо не ти е навирал в дупето (образно казано). За това - ферарио - кучета го яли.
А, че от Мъри имаш комплекси ( в комплект с Наско) се виждаше ясно още през 2006 г., когато не можа да преживееш 7 точки преднина.

Факт е, че ако не беше грешката на вратаря Литекс можеха да го докарат до хикс или мин. победа.
П.П. Мъри съм по-склонен да го виня за червения картон на Камбон. Безумен червен картон. Не му ли е обяснил, че така не трябва да се действа или да го беше усетил овреме и да го смени.
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта