Черно море-Щутгарт

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот drvasko98 » 18 сеп 2008, 18:54

Поздравления за Черно море и феновете им за играта. Естествено както винаги, когато играем с по-добър отбор сами се бием. Три пъти опитахме сами да си вкараме гол и единият път успяхме.

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот greenway3 » 18 сеп 2008, 19:04

Много съм доволен от себераздаването на МОРЯЦИТЕ през всичките 90 минути :qipaz: .Нашите момчета воюваха за всяка педя терен и физически се държаха до края на ниво.Жалко,че така нелепо загубихме,но липсата на опит се оказа решаваща.А и както и да се гледа Щутгарт е класи класи над ЧЕРНО МОРЕ,това е миналогодишния шампион на Германия,така,че БРАВО НА НАШИТЕ МОМЧЕТА,ЧЕ СЕ ДЪРЖАХА РАВНОСТОЙНО НА НЕМЦИТЕ,ЧЕ ИСКАХА ДА ГИ ПОБЕДЯТ.Дано и в Германия играем по същия начин,заслужаваме и можем да вземем поне едно равенство от Щутгарт :qipay:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот otto » 18 сеп 2008, 19:07

АБЕ,С МАЛКО ПОВЕЧЕ ХЪС И ФИЗИКА,МОЖЕХТЕ ДА ГИ БИЕТЕ,АМА НЕЙСЕ :qipbl:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот Бай Иван » 18 сеп 2008, 19:18

За мен липсваха последните 20-25 мин. Играчите може да са на прилично футболно ниво за бг, обаче швабите баш тогава се разиграха на висок оборот...кво се разиграха, разбягаха се повече и нашите издъхнаха. Някои ги съжалих накрая на мача. Накак си ми стана мъчно за схванатите им крака.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот sasho_1989 » 18 сеп 2008, 19:23

Две думи които отборите ни трябва да си ги набият здраво в главите - ОПИТ и МАНТАЛИТЕТ :!:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот otto » 18 сеп 2008, 19:25

ОПИТА С ДУМИ НЕ СЕ ПОСТИГА САШЕ :qipad: КОЛКОТО ДО МАНТАЛИТЕТА,ЧУДЕН СИ НИ Е :qipag: КАЧЕСТВА НЯМАМЕ :idea: ЕХХХХХ,КОГА ЛИ ЩЕ СЕ ПОЯВИ ВТОРИ СТОИЧКО,ЕХХХХХХ :qipbl:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот G8 » 18 сеп 2008, 19:41

И тия си вкараха сами гол за 1:1. #-o
Аман от некадърници :qipbl:

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 18 сеп 2008, 21:08

Крайният резултат е напълно логичен и очакван, това е българската футболна реалност :mrgreen: .

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот Stinkata » 19 сеп 2008, 16:23

Ето я и германската действителност
http://www.sportal.bg/news.php?id=132272
:lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 19 сеп 2008, 17:22

Леман-швабски ПРОСТАК :mrgreen:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 18:05

Мачът не съм го гледал, но гледайки развоя се сещам за мнението ми след мача с израелците, където бях обективен, а Грийни се нахвърли върху мен :P

Тогава казах, че така с едно полувреме не става. Второто полувреме Морето издъхва. Предполагам вчера е била същата картинка с тази разлика, че срещу немци номера не минава.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 19 сеп 2008, 18:29

В България няма отбор който да не издъхне с/у Щутгарт.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 18:39

Не мога да вляза в дълбоки коментари, защото не съм гледал мача, но вие второто полувреме направо ви няма. Първото добре играете, но второто всички, включително и Кривия издъхват.

За срещу немци се сещам ЦСКА срещу Байер конкретно първия мач, където беше голямо бягане и почти 90 минути преса и контри, но не и омаломощение.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ДЪРТ МОРЯК
Мнения: 351
Регистриран на: 01 апр 2008, 13:06
Местоположение: ВАРНА-най-добър град за живеене на хора, кучета и котки

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот ДЪРТ МОРЯК » 19 сеп 2008, 18:43

8 написа:Не мога да вляза в дълбоки коментари, защото не съм гледал мача, но вие второто полувреме направо ви няма. Първото добре играете, но второто всички, включително и Кривия издъхват.

***
Напълно съм съгласен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Черно море-Щутгарт

Мнениеот 8 » 19 сеп 2008, 18:48

Ами ето какво писах добронамарено след мача с израелците, който гледах. Не знам дали съм бил прав, но ми се струва, че съм отчел тогава ония слабости, които са се проявили вчера.
Иначе нищо лошо няма в мачовете ви в ЕКТ. Направихте повече отколкото се очакваше, а явно и вчера сте играли със сърце.

Кривия е добър, но второто полувреме се измаря. В два важни мача го наблюдавам това (финал за купата и ЕКТ). Аз не му отричам качествата, но като казах, че в ЦСКА или Левски няма да играе цял мач имах предвид, че просто няма сили и друг ще пускат също. В Черно Море не става да го смениш, защото просто няма на кой да се подаде топката. Отделно целия отбор на Черно Море увяхва второто полувреме, Кривия не е някакво изключение.
Иначе е много опасен с топката в крака и през първото полувреме, когато е свеж. Отделно и опита му не е за подценяване, до самия край и втория гол вчера, именно Кривия беше пречката за Матуес от двата мача, две индивидуални оттигравания вкараха евреите в неблагоприятна ситуация, а не някакъв супер щурм на Черно Море.
Самият отбор на Черно Море нищо лошо не прави, раздава се докрай и играе на върха на възможностите си, но именно това е върха му, а само толкова не стига за големи мечти и амбиции и аз за това говоря, че се иска още много да направят. Не казвам и "веднага", говоря за случая ако искат да играят в групи на УЕФА или да спорят за титлата в България. сегашното не е достатъчно. Кривия такъв, Кривия онакъв.....добре, две мнения няма, че е добър, но това не е достатъчно, за да излезеш и да надвиеш някой от грандовете. Иначе имена имат в състава си, могат да повишат качеството си на игра още.


Когато отпаднете и особено когато и топките не минават през Кривия сте беззъби. Един малко в час отбор днес щеше да вземе мача без игра срещу вас. Просто се искаше малко хладнокръвие и дисциплина между 45 и 75 минута.


По никакъв начин не казвам, че Морето е безобиден отбор и мачовете срещу него са разходка. Трудно обаче мога да си представя такъв отбор като шампион, казвам ти го без да се заяждам.
Литекс ги гледах наживо за купата срещу вас. Какви донори на точки са ви не знам, но мача си го взеха тарикатски без игра, просто ви излъгаха.

Разликата е следната. Литекс в един безумно слаб мач бяха също слаби като вас....но взеха мача с минимални не късметлийски, а целенасочени усилия. Вярно, само 5 минути игра, но и толкова им трябваше. Литекс пролетта в първенството териториално бяха прибрани от Левски, но мача си го взеха не само като резултат. И в двата случая Литекс прави нещо и си получава победите, а пък че е без никаква игра какво значение има. При вас е друго. След 45-тата минута ви няма, ставате производна на възможностите на противника. Ако днес бяха някакви румънци на терена (без непременно да са от грандовете), то второто полувреме щяха да си вземат своето. Вие в този момент сте в изчаквателна позиция "какъв е противника", ако "не става" успявате като днес, но "ако става" тежко вми и горко.

Литекс ти го давам като пример за тип игра, а не по резултатите срещу вас от миналия сезон. Ако гледах резултатите щях да ти дам за пример ЦСКА в мачовете с вас.

И спирам за това. Радвай се, отбора ти игра хубаво и заслужено победи, другото в момента няма значение.


И най-вече това от онези ми писания :!:

Исках да ти кажа друго. Черно Море трябва да промени нещо в играта си второто полувреме. Куца подготовката, куца и тактиката (и преди и сега не оставяте никой на центъра като сте в защита....е как да вкарате гол на контра!?). Първото го играете добре. Навити сте, Кривия не е изморен и отбора е опасен ако някой го подцени. Това трябва да продължи и второто полувреме...обаче не става.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта

cron