TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Потребителски аватар
ChelseaForever
Мнения: 132
Регистриран на: 31 яну 2006, 19:56

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот ChelseaForever » 22 сеп 2008, 22:57

justalamer написа:Ехе, ние скоро ще разберем, дали лупи ще съди БФС, но си го коментираме, нали :qipad:


Aко Лупи осъди БФС обещавам да посетя всички следващи мачове на ЦСКА в продължение на една година.Ега станем четирицифрена бройка на стадиона :qipae:

П.П. А на прословутия доклад (свободните съчинения,бел. ред.) забелязвате ли какво му липсва? Кой го е извършил.Лупи с месеци ни обещава,че някакви немци го правят,а в крайна сметка няма подписал се на докла :qipag: И какво излиза-на осъден за убийство да му дадем да си пише обвинението и той ще е невинен :qipaz:
Животът не се измерва с броя на вдишванията,а с моментите,които ти спират дъха!!!-мисля че феновете на Левски го разбраха

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот justalamer » 22 сеп 2008, 23:08

Този неподписан доклад е качен на домашния компютър на Сульо, оставен в гаража на шуренайко му :qipad:
Аз мисля да си взема повечко пуканки, че тепърва ще се оформя зрелището..

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 23:19

tridant написа:
8 написа:Манипулирините сте вие и всички които отчитат като "случайно" станалото и не виждат елементарни неща без дори да е необходимо доказателство.

2006 и 2008 по парадоксален начин все ЦСКА не играе в ШЛ и все Левски е заместващия го. Ако за теб такива неща са нормални моля те ела и ми покажи едно друго първенство, където през година стават като рутинни неща губене на 15 точки за 12 кръга (от -7 до +8) и нещо си с лицензи като от тая другата страна в примера задължително през година губещия да е един и същ, а печелвишия пак да е един отбор. Извади нещо на 10% от това и ще те слушам. Дотогава за мен сте си болни сектанти. То бива слепота, бива ама вашето да приемате тези неща като случайни е върха на простотията.


Пак ли ще ми говориш за 2006?
Какво му е парадоксалното,че загубихте 7 точки преднина? Ми питай Арсеналците къде е парадокса?
Пък и не само тях.Ако ми излизаш за пореден път ,за продадената титла ,представи поне веднъж доказателства,някакви.Аз съм ти казвал веднъж съм питал Пл.Марков чрез зет му,(брат на г-жа Маркова)и веднъж лично ,такова нещо няма. Това го измисли Г.А. с цел лично отмъщение,защото беше отстранен от управата на ЦСКА при Божков.
А беше отстранен защото не го слуша главата,пък и ако го слушаше да беше нахранил рибите досега.


Какъв ГА бе :qipan: !?

Аз тогава не бях и чувал кой е той. Никаква връзка няма с мнението ми и писнах много рано. Попитай там в скрития ви форум да ти кажат. Ти кво си помисли!? Че съм стоял цяла пролет, ГА ми е казал "великата тайна" и осмака се плеснал по челото и си казал "вярно бе". Та те далаверите ви се виждаха цяла пролет.
И не са 7 точки. Толкова беше разликата между двата отбора, но не са топени 7 точки. 15 за 12 кръга. Все едно в момента след 6 кръг като имаме 3 точки преднина (приемам, че вземате отложения мач) в следващите 6 мача да я увеличим до 15, с още 12 точки. как ти се струва? Възможно ли е независимо, че такъв отбор като сегашния ваш е нямало в историята и каквито и футболни предпоставки да има пак не може да се направи такава преднина?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 23:20

Batkoto написа:ЦСКА отново е начело и феновете биха му простили

което ще докаже че феновете на ЦСКА са абсолютни пу*ки :idea: .Все едно ние да простим на Селския и да си караме постарому а :qipaq: :qipaq: :qipaq:

униженията никога не се забравят - камо ли да се простят. :qipav:
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот justalamer » 22 сеп 2008, 23:27

sasho_1989 написа:...
което ще докаже че феновете на ЦСКА са абсолютни пу*ки :idea: ....


Което би доказало, Саше. Съвсем отделен е въпросът колко единни бяха червените фенове в атаката срещу лупи. Ако недоволството беше към БФС, а не към Томов, убеден съм, че щяхме да разлюлеем София. Онези немразещите ги видяхме...

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 23:28

Как няма да му се обръща внимание на Лупи и ще си гледа кротко мачовете и от ложата бе :qipav: Псувни до дупка, ако трябва и линч-Този човек буквално ви е.а майката с некадърно управление и тотално безхаберие.Виж и Дели какво казва....ама като се сетя ,че веднъж Дучето и кликата му го сгащили в един ресторант и му платили сметката - вече нищо не може да ме учуди :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот justalamer » 22 сеп 2008, 23:30

Саше, чети внимателно, бе човек, не е трудно! Без Дучето, "лицензгейт" щеше да срути сградата на БФС. Не е само мое мнение, че Дуче разцепи публиката...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 23:31

tridant написа:Добре бе, аз дори може и да не съм прав/хипотетично/

Чакам някой да представи нещо като доказателство . Чакам.
Стига сте си чесали пръстите


Че аз и за поръчково съдийство нищо не мога да ти докажа, но до преди месец ако питаме такива като теб с "доказателствата" излиза, че мачовете са били години наред тип-топ.
То дори и в момента може да се каже от сектантите, че е нямало поръчково съдийство. Кво толкова? Врайков, Ристосков се поразболели, дигнали температури, говорили глупости. А дай доказателства на казаното от тях!

Ама сте едни шматкиииии #-o

И на какво се дължи тогава развоя от 2006? Я си кажи мнението, че да го сложа в подписа си. На подготовка, мотивация или там как са го измислили в сектата и ви карат по 100 пъти на ден да го повтаряте, за да се увековечи в историята като факт?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 23:34

Къде пак забихте към Лупи, Дуче, комунисти и всякакви неща встрани, за да се отвлече вниманието от крадците!?
Не разбрахте ли, че България се кефи на резилите в Европа и няма как да изтриете образа на мошеници?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 23:39

:qipay:

Дано да продължи възмездието след 10 дни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 23:40

:qipav: Да разбирам ли тогава че доказали любовта си към ЦСКА - армейци като Дели и Ицо пишат глупости за историята с лиценза :qipbl:

някак си несериозно ми се вижда,пичове...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 22 сеп 2008, 23:42

Да си пишат каквото искат. Свят свободен, мнения разни. Да не сме в секта, че да се организираме да говорим еднакво :qipan: ? За тия работи потърси едни други, които по команда спряха да пишат в ЕКТ и продължиха в скрития форум.

При това противопоставяне което правиш аз да разбирам ли, че все някой е ненормален и ако не са те, то съм аз?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот sasho_1989 » 22 сеп 2008, 23:46

В моите очи си наред - споко :qipad:

Осмак, питам те в прав текст. :idea: Колко е вината на Лупи и колко на Батков(БФС+мафия) съответно в % за отнетия ви лиценз и колко на страничните фактори като глобалното затопляне, почвеното плодородие ,арктическата зима и др :?:
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот justalamer » 22 сеп 2008, 23:49

А нормално ли е да реагираме стадно?! Различни хора сме, по различен начин гледаме на нещата, не самопо този въпрос, ако не си го разбрал досега. Пък и разликата не е чак толкова голяма. Аз твърдя, че лупи е наивен, а те - нещо друго... Аз твърдя, че правилната посока на развитие се корени в равнопоставеност в БФС, за тях начинът е в силен президент (сила като на черепухин или Ганчев, например). Ясно е, че това, което аз искам е идилия, но лесния вариант не ме кафи никак...

Саше, при положение, че заговорът е повече от явен, какви са тези кухи въпроси?

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 8

Мнениеот 8 » 23 сеп 2008, 00:03

Мисля, че бях достатъчно ясен. Президентът на ЦСКА няма значение. Не Лупи ами Исус Христос да беше не мисля, че ония щяха да се спрат да изнамерят аргумент за смяната на представителя на България в ШЛ. С Лупи станало с лиценза. При друг ако не става с това щеше да е нещо друго. Нито Лупи има значение, нито лиценза. Който и да е и за каквото и да ставаше дума няма значение, фокуса беше Левски да играе в ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта

cron